HC Dynamo Pardubice – HC Motor České Budějovice 6:1 (1:1, 2:0, 3:0)

Branky: 6. Kousal (Zohorna, Dvořák), 28. Paulovič (Poulíček), 29. Dvořák ( Kousal), 41. Zohorna (Radil, Kousal), 46. Radil (Kousal), 54. Poulíček (Košťálek, Paulovič) – 2. Hovorka. Rozhodčí: Hribik, Horák – Klouček, Kis. Vyloučení: 3:4. Bez využití. Diváci: 8061. HC Dynamo Pardubice: Will – Čerešňák, D. Musil, Košťálek, T. Dvořák, Hrádek, Vála – Radil, Zohorna, Kousal – Cienciala, A. Musil, Říčka – Paulovič, Poulíček, Koffer – Matýs, Rákos, Urban – Rouha.

Jak již bylo napsáno, tak Budějovice otevřely skóre jako první, když se ve druhé minutě trefil Hovorka.

Domácí však na vyrovnání nečekali dlouho. Po střele Zohorny dorážel za záda Hrachoviny Robert Kousal – 1:1. Trefit se mohli i hosté. Valský v samostatném újezdu však nevyzrál na Willa.

Dynamo ve druhé třetině jasně dominovalo, což vyvrcholilo v průběhu 27. až 29 minuty. Nejprve se svižnou ránou prosadil Paulovič a následně trochu se štěstím zapsal 5000. branku Pardubic v samostatné soutěži Dvořák.

V úvodu třetí části zvýšil Zohorna, když z pravého kruhu mířil přesně za záda brankáře Českých Budějovic. Demolice pokračovala i nadále. Kousal dobruslil puk v útočném pásmu, přihrál před branku, kde se dokázal prosadit Radil přesnou střelou pod horní tyč – 5:1!

Poslední hřebík do rakve zatloukl Poulíček, když projel obranou jako nůž máslem a skóroval. Dynamo tak na domácím ledě jasně zvítězilo pětibrankovým rozdílem a po smolné prohře proti Spartě Praha si tak spravilo chuť.