Bohumil Prachař.

Jak vypadala příprava hokejistů na novou sezonu?

Přípravu jsme absolvovali v těžce marodném stavu. V posledním přípravném utkání nás bylo jen deset, ale nakonec si myslím, že jsme to zvládli. Ale samozřejmě příprava splnila očekávání, která měla.

Hráčskou soupisku máte tedy uzavřenou?

Dá se říct, že soupiska by měla být uzavřená. Pokud budou hráči zdraví, tak ve složení, ve kterém jsme nastupovali, bychom měli nastoupit v prvním utkání v neděli. Bohužel chřipka hráče skolila.

Je šance, že by mohl kádr ještě někdo doplnit?

Myslím, že ze začátku určitě ne. Příchody a odchody hráčů se budou případně řešit v průběhu sezony, ale teď momentálně ne.

Los soutěže vám do skupiny „střed" přiřkl zvučné soupeře z Pardubic, Chrudimi a České Třebové. Je to těžká skupina.

Samozřejmě je to nejtěžší skupina. Jsou tam v podstatě tři skoro finalisté z loňského roku, ale nechci se k tomu losu příliš vyjadřovat. Asi to losovali podle derby, podle diváků, ale to se nedá nic dělat. Zkrátka jsme v této skupině.

Začínáte v neděli s Českou Třebovou. Vstup do soutěže bude zcela jistě důležitý.

Každé první utkání je důležité. Doufám, že se hráči uzdraví a určitě budeme chtít zápas vyhrát. Věřím, že roli favorita, do které jsme pasováni po loňském vítězství, splníme. Budeme si na to muset zvyknout, je to nová situace a i mužstvo je trochu jiné, ale snad to zvládneme.

Šance týmu v celé sezoně z vašeho osobního pohledu?

Loni jsem poznal tuhle soutěž a bylo to pro mě překvapením. Letos Chrudim a Pardubice hodně posílily. Chceme se dostat do finále a musíme pro to udělat maximum.

Chtěli byste se pokusit o kvalifikaci do druhé ligy?

Víme, že to nebude jednoduché. Rozhodně to bude složitější než loni, ale doufám, že se nám to podaří.