Polička – Česká Třebová 6:4 (0:1, 5:2, 1:1)

Hokejisté Lokomotivy, z předcházejícího kola povzbuzeni prvním vítězstvím v soutěži, bojovali, ale nebylo jim přáno. Klíčová byla druhá třetina, ve které českotřebovský tým inkasoval pět branek.

Branky: 24. a 26. Mahel, 23. Kubát, 30. Šedý, 35. D. Vápeník, 60. Nykl – 20. a 40. Doha, 29. Kašpar, 58. Rak.

Česká Třebová: Kaplan – Chadima, Novotný, Bačík, Kiac, B. Řehák, Zeman – Kašpar, Teplý, Rak – Pavlák, Brukner, Doha – Hašek, Bažant, Váně.

Moravská Třebová – Choceň 7:8 ( 4:3, 2:2, 1:3 )

Nevídanou přestřelku zahájil v 5. minutě přízemní střelou Malý. Zakrátko vyrovnal Král a gólostroj pokračoval až do času 19:55, když se „pod víko“ trefil Koláček a stanovil tím skóre po první třetině na 4:3.

Hned v nástupu do druhé části padly v rychlém sledu další tři branky (6:4) a když se ve 40. minutě trefil choceňský Král, tak bylo jasné, že fanoušky čeká pořádné drama.

To také přišlo a navrch měli hosté. Ve 44. minutě totiž Prachař vyrovnal a poté při vlastním oslabení otočil vývoj zápasu po špatné rozehrávce Slovanu Beránek – 6:7. Pět minut před koncem se z dorážky trefil i Jurák a Moravská Třebová stačila pouze snížit po samostatné akci Skácelem.

Branky: 5. a 22. Malý, 14. Muselík, 17. Peška, 20. Koláček, 23. Kobza, 59. Skácel – 7. a 40. Král, 18. Pokorný, 18. A. Vích, 23. a 43. Prachař, 50. Beránek, 55. Jurák.

Choceň: Malý (21. Sajdl) – Klauda, Florián, Vyskočil, Pokorný, Voříšek, Stříteský, Luňák – L. Pilař (21. P. Pilař), Beránek, Prachař, Král, Pochobradský, Krejza, A. Vích, Jurák, L. Vích.