Tentokrát však propadli jako už několikrát v neproměňování šancí, a tak celý zápas tahali za kratší konec. Nakonec se po samostatných nájezdech radoval poslední celek tabulky.

Chrudim B – Choceň 4:5 SN (0:2, 2:1, 2:1 – 0:0, 0:1)
Choceňští v úvodu druhé minuty šli do vedení, když první střela z hole Ropka překvapila Dundáčka – 0:1. Ve 13. minutě Černý po milimetrové přihrávce od Fikejze ujel – 0:2.

Druhá část hry přinesla další festival neproměněných šancí domácího mužstva, kterému se v polovině zápasu přesto podařilo stav srovnat. Během necelé minuty Sýkora nastavil hůl a přihrávku Bartoníčka usměrnil za záda Kaplana – 1:2. O vyrovnání jako přes kopírák se postaral Kolín, který doťukl přihrávku juniora Poláka – 2:2. Pak jako když utne, naopak ve 38. minutě Voříškův projektil z dálky poslal hosty znovu do vedení – 2:3. Snaha Chrudimských mnohokrát končila na úspěšných zákrocích gólmana Chocně.

Ve 45. minutě opomenutý Bartoníček vyrovnal – 3:3. Za protesty v přerušené hře obdržel domácí Janoušek „desítku“. V 52. minutě domácí defenzívu potrestal sólový nájezd Schejbala – 3:4 a z dalších šancí obou týmů se ujalo v úvodu 59. minuty vyrovnání, které zařídil po skrumáži Dvořák – 4:4.

V pětiminutovém prodloužení oba gólmani kotouč za svá záda nepustili, a tak o zisku bodů rozhodly až samostatné nájezdy. V její třetí sérii Kišš neuspěl, Pochobradský byl úspěšný, a tak domácím patří bod, hosté si odvezli dva.

Branky: Sýkora, Kolín, Bartoníček, Dvořák – Ropek, Černý, Voříšek, Schejbal a Pochobradský rozhodující nájezd. Rozhodčí: Rulíček – Plch, Padevět. Vyloučení: 2:4, navíc Janoušek (CR) 10 OT. Bez využití. Diváci: 55.