Třebechovice p. O. – Rychnov n. K. 4:3 sn. (2:2, 1:1, 0:0)

Branky a asistence: 7. J. Lochman ml. (J. Lochman st.), 16. Urubčík, 26. Vaniš,  nájezd Skála – 11. Šťastný (Šveřepa, Mlateček), 14. Rašek, 27. Moravec. Rozhodčí: Kobr, Škorpil. Vyloučení: 8:10  navíc Špička, Kupka (oba TRE) TH. Využití: 1:0. Oslabení: 0:1. Diváci: 80. Třebechovice: Novotný – Tomášek, J. Lochman ml., Špička, Denemarek, Libřický, Šoula, Filip – Knížek, Tuček, J. Lochman st. – Vaniš, Kouba A, Kupka – Hvězda, Skála, Pátek – Vodička, Hruška, Urubčík.
 Ve druhém soutěžním utkání diváci viděli bojovné klání se spoustou soubojů a vyloučení na obou stranách. Domácí tým se ujal vedení v 7. minutě, když střela Josefa Lochmana ml. propadla hostujícímu brankáři skrze výstroj za brankovou čáru. V 10. minutě hosté při hře čtyři na čtyři zahrozili a trefili tyčku Novotného branky, aby z následného závaru využili zmatku v obraně a střelou pod horní tyčku vyrovnali. Třebechovičtí hráli další oslabení a v okamžiku, kdy vyloučený hráč skočil na led, inkasovali na 1:2. Vyrovnání zařídil svým důrazem na brankovišti Urubčík.
 I ve druhé části pokračoval urputný boj o každou píď ledu a každý náznak šance. Do vedení 3:2 se dostali domácí po brance Vaniše. Rychnovští ale záhy vyrovnali.
 Ve třetí třetině se zvyšoval stav vyloučených hráčů, nikoliv však skóre, a tak musely rozhodnout nájezdy. V nich dominovali domácí hokejisté.

Králíky – Dlouhoňovice 4:1 (2:1, 0:0, 2:0)

Branky a asistence: 8. a 60. Zezulka, 19. a 50. Šponar – 15. Macháček (Holubář). Rozhodčí: Jasanský – Halbrštát, Vostřák. Vyloučení: 12:12. Diváci: 130. Králíky: Kalianko – Zezulka, Slanina, M. Šponar – Paulus, J. Šponar, Hlava st. – Valčík, Hlava ml., Kaplan – Diblik, Brzák .
 Střelecká produktivita obránců, dobrý výkon Pavla Kalianka a tentokrát i větší touha po vítězství, to vše bylo strůjcem úspěchu v utkání s Dlouhoňovicemi. První třetina přinesla od začátku opatrný hokej. Skóre otevřel Zezulka v osmé minutě. Hostům se v patnácté minutě Macháčkem podařilo vyrovnat. Do konce třetiny se podařilo domácím přidat ještě jeden gól.
 Druhá třetina byla ve znamení přesilových her, ale bez gólového efektu. Nic se nezměnilo ani v poslední dvacetiminutovce. Až v 50. minutě se prosadil podruhé Šponar. Hosté se snažili se stavem něco udělat, ale Kalianko za svá záda žádný kotouč nepustil, a naopak v poslední minutě pečetil výhru gólem do prázdné branky Zezulka.

Čestice – Řetová 10:2 (5:1, 3:0, 2:1)

Branky a asistence: 1. Mňuk, 10. Sejbal, 11. Javůrek (Jiruška), 12. Marek, 20. Provazník (Jiruška), 24. a 47. Dvořák (Jiruška, Kolář), 34. a 35. Dočkal, 59. Jančárek (Marha, Sajdl) – 6. Drozd (Fabián), 57. Lakomý (Provazník). Rozhodčí: Kareš. Vyloučení: 7:12, navíc Jiruška 5 min. + TH – Maleček 5 min. + TH, Doleček OT. Diváci: 50. Řetová: Vaněk – Drozd, Stránský – Doleček, Maleček – Lakomý, Husák, Berka – Resler, Fabián, Horák – Novák, Šulc, Provazník D. – Provazník M.
 Utkání v Česticích bylo jednoznačnou záležitostí domácího týmu. Řetovské hráče srazily do kolen zbytečné chyby a nedisciplinovanost.

Utkání Voděrady – Lanškroun B se hraje příští týden a Žamberk – Semanín bylo odloženo. (rv, jh, jd)