V krajské hokejové lize obrátila Choceň B utkání v Lanškrouně.

Č. Třebová – Semechnice 6:0 (1:0, 3:0, 2:0)
V první třetině se prosadil pouze domácí Kvasnička a vyšlápl tak k hattricku. V půlce zápasu přidal druhou branku a šest minut před koncem potvrdil šestým gólem pohodové vítězství České Třebové. Fakta – branky: Kvasnička 3, Pešina 2, R. Morkes. Rozhodčí: Šafr – Louda, Holeček. Vyloučení: 8:8. Využití: 1:0. Oslabení: 1:0. Diváků: 398. Sestava České Třebové: Ehrenberger – T. Řehák, Stanek, T. Chadima, R. Morkes, Zeman, M. Morkes – L. Deml, Kvasnička, Pešina – Voříšek, Bačík, V. Deml – Váně (41.Špička), B. Řehák, Teplý.


Lanškroun – Choceň B 3:8 (3:1, 0:2, 0:5)

Lanškroun sice vedl 3:0, ale Choceň se brankou těsně před koncem první třetiny dostala do zápasu, ve zbylých čtyřiceti minutách nasázela ještě sedm branek a odvezla si vysoké vítězství 8:3.
Fakta – branky: Doha, Langr, Bednář – Schejbal 2, Švec 2, A. Vích, Teplý, Příhoda, Mimra. Rozhodčí: Padevět – Kobr, Mrázek. Vyloučení 1:1. Diváci: 190.

Miroslav Vicenec, trenér Lanškrouna: „Zápas se hodnotí velice těžce. Chtěli jsme ho před domácím publikem zvládnout. Věděli jsme, že Choceň nemá špatný tým, ale nástup do zápasu má pomalejší a postupem času se rozehrává. Chtěli jsme hrát obranu středního pásma, zhustit prostor a zbrzdit přechod soupeře do útočného pásma. To se nám v první třetině jakž takž dařilo. Po zbytečné chybě před koncem třetiny jsme dostali zbytečný gól a vedli jsme tak jen 3:1. To byl myslím moment, který soupeře nastartoval. Od této chvíle hrál jediný tým – Choceň. Do druhé třetiny jsme vstoupili úplně bez pohybu a koukali se, jak se hraje hokej.“

Miloš Militký, trenér Chocně B: „V první třetině jsme spali. Koukali jsme na soupeře, jak nám ujíždí. Ve druhé třetině jsme začali více bruslit, napadat a hned to bylo znát. Soupeře odpadl fyzicky, markantní to bylo především ve třetí třetině.