Z komára velbloud… Osmé kolo rozhodlo o celkovém vítězi hokejové Votrok ligy. Stala se jím Markéta Komárková z Pardubic, která získala 67 bodů. Poslední dějství vyhrál Miloš Moravec ze Slatiňan, který měl z tria dvanáctibodových přesnější Supertrefu. Zápas NHL nebyl hodnocen kvůli jinému dějišti Winter Classic Game. Takže nula na kontech není chybou.

Výsledky 8. kola

1) Č. Třebová – Litomyšl 1 (3:2)
2) Hlinsko – M. Třebová 2 (3:6)
3) Třinec – Pardubice 2 (2:6)
4) H. Králové – Jihlava 2 (2:4)
5) Sparta – M. Boleslav 1 (6:2)
6) Liberec – Plzeň 1 (4:0)
7) Litvínov – Vítkovice 0  (1:1)
8) Olomouc – Brno 1  (7:2)
9) Zlín – Chomutov 1  (5:2)
10) Toronto – Washington nehodnoceno

Supertrefa: 58 gólů

Konečné pořadí

PA0022 Markéta Komárková, Pardubice 12 68
PA0070 Milan Cimfl, Litětiny 9 68
PA0069 Michaela Cimflová, Dolní Roveň 9 68
PA0065 Michaela Štěpánková, Pardubice 6 68
PA0023 Hana Kužilková, Pardubice 9 65
PA0024 Milan Linha, Pardubice 9 65
PA0025 Petr Linha, Pardubice 9 65
PA0051 Vladimír Paďour ml., Pardubice 9 62
PA0130 Patrik Tesárek, Tuněchody 9 62
PA0127 Miroslav Tesárek, Tuněchody 9 62
PA0126 Robert Tesárek, Tuněchody 9 62
PA0125 Dominik Tesárek, Tuněchody 9 62
PA0128 Ilona Tesárková, Tuněchody 9 62
PA0131 Denisa Tesárková, Tuněchody 9 62
PA0041 Jiří Maštalíř, Pardubice 6 62
PA0008 Vladimír Hloušek, Pardubice 3 62
PA0186 Jiří Písař, Hlinsko 3 62
PA0181 Milan Cimfl, Břehy 9 59
PA0030 Tomáš Mareček, Zminný 6 59
PA0050 Vladimír Paďour, Pardubice 6 59
PA0158 Jaroslav Zeman, Jarošov 6 59
PA0062 Marek Balínek, Pardubice 3 59
PA0061 Miroslav Balínek, Pardubice 3 59
PA0132 Jiří Starý, Chrast 3 59
PA0034 Zbyněk Popilka, Sedlíšťka 0 59
PA0035 Stanislava Popilková, Sedlíšťka 9 56
PA0091 Milan Martinek, Zámrsk 6 56
PA0036 Milan Popilka, Sedlíšťka 6 56
PA0157 Eva Lustyková, Litomyšl 3 56
PA0117 Josef Fuksa, Tuněchody 0 56
PA0118 Iveta Fuksová, Tuněchody 0 56
PA0016 Ludvík Motyčka, Dolní Roveň 12 53
PA0113 Eva Hromádková, Chrast 9 53
PA0190 Zdeněk Honza, Ústí n. O. 6 53
PA0004 Tomáš Pecka, Mělice 6 53
PA0185 Radek Pešek, Dolní Libchavy 6 53
PA0067 Jarmila Svobodová, Pardubice 6 53
PA0145 Roman Špaček, Sopotnice 6 53
PA0060 Marek Tichý, Pardubice 6 53
PA0075 David Chrobok, Hradec Králové 3 53
PA0057 Matěj Košťál, Pardubice 3 53
PA0182 Štěpánka Kubová, Rudoltice 3 53
PA0068 Josef Svoboda, Pardubice 3 53
PA0153 Šimon Václavek, M. Třebová 3 53
PA0006 Jaroslav Vodička, Pardubice 3 53
PA0188 Miroslav Záleský, Tisová 3 53
PA0230 Markéta Gregušová, Litomyšl 6 52
PA0111 Honza Hromádko, Zaječice 9 50
PA0017 Jaromír Pýcha, Dolní Roveň 9 50
PA0154 Josef Brychta, Kunčina 6 50
PA0073 Karel Krejcar, Pardubice 6 50
PA0084 Markéta Tesařová, Skuhrov 6 50
PA0028 Lucie Topičová, Dolní Ředice 6 50
PA0156 Jana Zemanová, Jarošov 6 50
PA0177 Lukáš Hořínek, Hradec n/S 3 50
PA0165 Lenka Chládková, Tatenice 3 50
PA0169 Martin Jirmásek, Polička 3 50
PA0031 Martin Mareček, Zminný 3 50
PA0155 Ludvík Potáček, M. Třebová 3 50
PA0066 Jakub Svoboda, Pardubice 3 50
PA0116 Jitka Fuksová, Tuněchody 0 50
PA0119 Vojta Staněk, Tuněchody 0 50
PA0120 Martin Vašata, Tuněchody 0 50
PA0115 Jiří Maršík, Luže -3 50
PA0081 Josef Diblík, Sopotnice 3 48
PA0198 Karel Hamáček, Pardubice 3 48
PA0204 Pavel Kalhous, Pardubice 3 48
PA0208 Josef Mergl, Litomyšl 3 48
PA0046 Iva Doležalová, Pardubice 9 47
PA0101 Anna Jiroutová, Slepotice 9 47
PA0122 Marián Polášek, Chrudim III 9 47
PA0166 Josef Popelka, Polička 9 47
PA0152 Pavel Sotorník, M. Třebová 9 47
PA0049 Jana Dubišarová, Pardubice 6 47
PA0175 Jiří Frank, Trstěnice 6 47
PA0039 Zdeněk Hyhlík, Pardubice 6 47
PA0164 Miroslav Chládek ml., Tatenice 6 47
PA0092 Oldřich Kubík, Březenice 6 47
PA0144 Tomáš Pinkava, Sopotnice 6 47
PA0143 Radim Trejtnar, Těchonín 6 47
PA0076 Miroslav Absolon ml., Žamberk 3 47
PA0100 Zdena Čermáková, Skřivany 3 47
PA0170 Jana Jirmásková, Polička 3 47
PA0210 Josef Mastík, Sebranice 6 45
PA0211 František Prokop, Ostrov 6 45
PA0105 Miloš Moravec, Slatiňany 12 44
PA0194 Vít Boštík, Poříčí 9 44
PA0187 Josef Písař, Kameničky 9 44
PA0071 Josef Slabý, Pce – Svítkov 9 44
PA0133 Lenka Solničková, Hlinsko 9 44
PA0129 Petra Tesárková, Tuněchody 9 44
PA0162 Miroslav Chládek st., Tatenice 6 44
PA0150 Luboš Komprda, M. Třebová 6 44
PA0043 Josef Kroulík, Moravany 6 44
PA0102 Ladislav Starý, Zaječice 6 44
PA0159 Matěj Šilar, Jarošov 6 44
PA0160 Šimon Šilar, Jarošov 6 44
PA0026 František Topič, Dolní Ředice 6 44
PA0058 Ladislav Daněk, Pardubice 3 44
PA0038 Otto Jansa, Lázně Bohdaneč 3 44
PA0021 Jiří Marek, Pardubice 3 44
PA0093 Miloš Plecháček ml., Skřivany 3 44
PA0146 Bedřich Štefánek, M. Třebová 3 44
PA0001 Zdenka Šulcová, Pardubice 3 44
PA0148 Aleš Hrubý, M. Třebová 0 44
PA0228 Roman Greguš st., Litomyšl 6 43
PA0191 František Boštík, Poříčí 6 42
PA0215 Petr Kohoutek, Tuněchody 6 42
PA0212 Monika Kunrtová, Tuněchody 6 42
PA0080 Gabriela Hoffmannová, Chrudim 1 3 42
PA0089 Bohuslav Kolář, Ústí n. O. 0 42
PA0199 Nikol Košťálová, Pardubice 0 42
PA0112 René Hromádko, Zaječice 9 41
PA0042 Jirka Maštalíř, Pardubice 9 41
PA0019 Václav Šimr, Kostěnice 9 41
PA0077 Miroslav Absolon st., Žamberk 6 41
PA0173 Radek Beneš, Trstěnice 6 41
PA0141 Mirek Buřič, Chrudim 6 41
PA0048 Jindřich Dubišar, Pardubice 6 41
PA0110 Květa Hromádková, Zaječice 6 41
PA0047 Jana Kutinová, Pardubice 6 41
PA0104 Olga Moravcová, Slatiňany 6 41
PA0184 Jiří Pešek, Dolní Libchavy 6 41
PA0135 Marie Stará, Zaječice 6 41
PA0176 Martin Zedník, Svitavy 6 41
PA0136 Radek Donát, Seč 3 41
PA0189 Ludmila Honzová, Ústí n. O. 3 41
PA0037 David Jansa, Lázně Bohdaneč 3 41
PA0168 Olga Jirmásková, Polička 3 41
PA0056 Jan Košťál, Pardubice 3 41
PA0032 Miroslav Mareček, Zminný 3 41
PA0149 František Přichystal, M. Třebová 3 41
PA0172 Olga Shelongová, Praha 3 41
PA0002 Bohuslav Šulc, Pardubice 3 41
PA0044 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 0 41
PA0142 Antonín Hradec, Heřmanův Městec 0 41
PA0121 Vladimír Pavlík, Chrudim 0 41
PA0095 Miloš Plecháček st., V. Koloděje 0 41
PA0063 Miroslav Sejkora, Pardubice 0 41
PA0097 Marie Moníková, Ráby -3 41
PA0206 Jiří Čejka, Úhřetice 9 39
PA0209 Tomáš Mergl, Litomyšl 6 39
PA0123 Jaroslav Mudroch, Lukavice 3 39
PA0163 Tomáš Chládek, Tatenice 9 38
PA0085 Lenka Halbrštátová, Letohrad 6 38
PA0015 Milan Havránek, Pardubice 6 38
PA0114 Jan Hromádko, Chrast 6 38
PA0192 Pavel Drobný, Poříčí 3 38
PA0151 Vladimír Vacek, M. Třebová 3 38
PA0167 Josef Jirmásek, Polička 0 38
PA0171 Dan Shelong, Praha 0 38
PA0012 Pavel Šimek, Dašice 0 38
PA0183 Jiří Herynek, Rudoltice -3 38
PA0224 Zdeněk Sotona, Žumberk 3 37
PA0090 Michal Kolář, Ústí n. O. 0 36
PA0207 Miloš Mergl, Litomyšl 0 36
PA0107 David Polášek, Chrudim III 0 36
PA0086 Tomáš Halbrštát, Letohrad 6 35
PA0013 Tomáš Havránek, Pardubice 6 35
PA0055 Marie Paďourová, Pardubice 6 35
PA0094 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje 6 35
PA0174 Marek Beneš, Trstěnice 3 35
PA0137 Miroslav Honzák, Luže 3 35
PA0018 František Kaplan, Moravany 3 35
PA0020 Radoslava Marková, Pardubice 3 35
PA0193 Zdeněk Drobný, Poříčí 0 35
PA0078 Karel Halbrštát, Mistrovice 0 35
PA0010 Miroslava Michková, Pardubice 0 35
PA0098 Václav Moník, Ráby 0 35
PA0138 František Pavlík, Zaječice 0 35
PA0005 Ladislav Synek, Pardubice 0 35
PA0009 Jiří Michek, Pardubice -3 35
PA0108 Jan Polášek, Chrudim -6 35
PA0203 Alena Knappeová, Pardubice 6 33
PA0124 Tomáš Déták, Slatiňany 3 33
PA0201 Dana Košťálová, Pardubice 3 33
PA0202 Natálie Martincová, Pardubice 0 33
PA0231 Pavel Barvíř, Zlín 6 32
PA0178 Pavel Hypšman, Hrobice 6 32
PA0083 Miroslav Tesař, Skuhrov 6 32
PA0011 Bedřich Blažek, Pardubice 3 32
PA0074 Jana Krejcarová, Pardubice 3 32
PA0140 Dominik Kučera, Chrudim 3 32
PA0027 Miloslava Topičová, Dolní Ředice 3 32
PA0180 Martin Cimfl, Břehy 0 32
PA0003 Pavel Maschke, Lohenice 0 32
PA0226 Monika Merglová, Litomyšl -3 31
PA0088 Marcela Benešová, Ústí n. O. 0 30
PA0029 Eva Marečková, Zminný 6 29
PA0045 Jiří Mládek, Pardubice 0 29
PA0134 Ladislav Starý jr., Zaječice 0 29
PA0179 Leona Hypšmanová, Hrobice -6 29
PA0217 Helena Machová, Pardubice 6 28
PA0229 Roman Greguš ml., Litomyšl 0 28
PA0200 Drahoš Daněk, Rychnov n. K. 3 27
PA0082 Libor Diblík, Sopotnice 0 27
PA0214 Natálie Kohoutková, Pardubice 0 27
PA0213 Tereza Kunrtová, Tuněchody 0 27
PA0059 Jan Kouřil, Pardubice 3 26
PA0040 Vilma Látová, Pardubice -3 26
PA0096 Kamil Plecháček, V. Koloděje -3 26
PA0225 Stanislav Barvíř, Podlíšťany 3 25
PA0219 Matyáš Solnička, Srní 0 25
PA0014 Zuzana Havránková, Pardubice 3 23
PA0079 Ludmila Halbrštátová, Mistrovice 0 23
PA0233 Jiří Hárych, Koclířov 0 23
PA0220 Martin Solnička, Srní 6 22
PA0227 Klára Merglová, Litomyšl 0 22
PA0109 Lada Polášková, Chrudim III 0 21
PA0064 Hana Sejkorová, Pardubice 0 20
PA0232 Zdena Málková, Rtenín -6 20
PA0161 Miloš Drmola, Svitavy 0 19
PA0216 David Hamáček, Pardubice -6 19
PA0197 Marie Popilková, Sedlíšťka 3 18
PA0033 Vít Popilka, Sedlíšťka 0 16
PA0087 Ivana Sedláková, Ústí n. O. 0 15
PA0099 Petra Bakešová, Pardubice -3 14
PA0007 Dominik Hloušek, Pardubice -6 14
PA0222 Eva Sotonová, Žumberk 6 13
PA0218 Marie Stará, Bítovany -3 13
PA0139 Dana Říhová, Vlčnov 6 11
PA0103 Denisa Táborská, Slatiňany 3 11
PA0053 Bamba Čermák, Dašice 0 11
PA0106 Kateřina Táborská, Slatiňany -3 11
PA0234 Julius Premauer, Bystré 0 8
PA0205 Aleš Kašpar, Litětiny 0 5
PA0072 Robert Talácko, V. Mýto 0 5
PA0147 Josef Dvořák, M. Třebová 0 2
PA0196 Bohuslava Hubinková, Čistá 0 2
PA0195 Jaroslav Šlesinger, Čistá 0 2
PA0052 Jiří Špaček, Dašice 0 2
PA0223 Lenka Sotonová, Žumberk 0 1
PA0054 Pavel Čermák, Dašice 0 -1
PA0221 Eva Kacafírková, Kočí -3 -5