Dlouhoňovice – Lanš
kroun B 9:5 (3:1, 3:2, 3:2).

Branky a asistence: 5. Macháček (T. Plundra), 18. Hrabáček (Víša), 20. Macháček (Šourek), 24. Macháček (Šilar), 36. Šourek (Macháček, T. Plundra), 39. Macháček (Hrabáček), 43. Macháček (Musil), 56. Macháček (Doleček, T. Plundra), 60. Macháček – 5. Gremlica (Kolert), 23. Mík st. (Stránský, Kolert), 26. Stránský (Kolert), 41. Bednář, 42. Konečný (Mík ml.). Rozhodčí: Pavlíček, Plodek, Kareš. Vyloučení: 9:11. Využití: 3:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 35.
Domácí hokejisté změřili síly s rezervou Lanškrouna a nutno říct, že to nebyl jednoduchý zápas. Soupeř má své kvality a je trochu s podivem, že doposud body příliš nezískává. Utkání se nakonec stalo brankovým galavečerem J. Macháčka, který vsítil neuvěřitelných sedm branek.
Průběh utkání nebyl vůbec jednoznačný, přesto Dlouhoňovice šly více za vítězstvím, které nakonec také získaly. Hrající legenda klubu Jaroslav Macháček měl opravdu svůj den, když překonal soupeřova brankáře hned sedmkrát.

Třebechovice B – Žamberk 3:4 SN (2:1, 0:0, 1:2).

Branky a asistence: 1. J. Tuček (T. Skála, Š. Pátek), 9. Z. Libřický (M. Šoula, J. Tuček), 51. J. Tuček (J. Lochman) – 3. Maivald, 41. Nosál, 42. Brožek, rozhodující nájezd J. Flekr. Rozhodčí: Jasanský – Halbrštát, Vodička. Vyloučení: 6:6 navíc Špička (TŘE) OT. Přesilovky: 0:1. Oslabení: 0:0. Diváci: 60.
Nástup do utkání vyšel Třebechovicím skvěle a již z prvního útoku se ujaly vedení, kdy po závaru před brankou dorážel do prázdné Tuček. Také hosté z první vážnější akce skórovali, když ve 3. minutě využili nedůslednost v obraně. Na 2:1 zvýšil bez větších problémů zcela volný Libřický. V 18. minutě se do puku od modré opřel Lochman st., ale jeho střela orazítkovala tyčku branky hostů.
Ve druhé třetině pokračoval pohledný a rychlý hokej od obou mužstev, Žamberk byl pilnější ve střelbě, ale oba brankáři několikrát své týmy podrželi. Gól však ve druhé třetině nepadl.
Do poslední části si hosté přenesli přesilovku a využili ji po několika vteřinách dorážkou z bezprostřední blízkosti a srovnali na 2:2. Žamberk otočil vývoj ve skóre na svoji stranu, když potrestal zaváhání domácí obrany. V 51. minutě bylo znovu vyrovnáno, prosadil se Tuček. Prémiový bod zajistil pro Žamberk Flekr, jenž ve čtvrté sérii nájezdů rozhodl.

Řetová – Voděrady 14:8 (8:4, 4:2, 2:2).

Branky a asistence: 2. Fabián (Stránský), 8. Berka (Lakomý, Husák), 9. Lakomý (Drozd), 11. M. Provazník (D. Provazník), 11. Lakomý (Husák), 11. Šulc (Fabián, Stránský), 14. Novák (D. Provazník), 16. Morkes (Lakomý), 26. Berka (Lakomý), 29. Berka (Husák, Lakomý), 30. Šulc (Stránský, Fabián), 31. Lakomý, 42. Husák (Lakomý), 44. Novák (D. Provazník) – Příhoda 4, Kutín, Šinut, Jelínek, Smutek. Rozhodčí: Sedlák – Vašátko, Halbrštát. Vyloučení: 7:10. Využití: 2:0. V oslabení: 2:2. Diváci: 52.
Krásná hokejová podívaná začala hned od úvodních minut. Ve 2. minutě se k puku dostal Fabián – 1:0. Vzápětí vyrovnal Příhoda – 1:1. Nejdůležitější okamžik první třetiny nastal v minutě jedenácté, kdy Řetovští dali během čtyřiceti sekund tři góly a poslali svého soupeře do kolen. Střelci se činili na obou stranách i v dalším průběhu úvodní třetiny a na tabuli svítilo skóre 8:4.
Divácky atraktivní zápolení pokračovalo i nadále. Hosté korigovali dvěma góly a měli více ze hry. Ovšem řetovští hokejisté stříleli další a další branky a druhá třetina skončila výsledkem 12:6.
Po druhé přestávce už se utkání pouze dohrávalo. Domácí ještě vstřelili dva góly a v závěru totéž dovolili i Voděradům.

Čestice – Králíky 3:0 (2:0, 0:0, 1:0).

Branky a asistence: 1. Sajdl (Kolář, Dočkal), 4. Sajdl (Macháček), 44. Macháček (Sajdl). Rozhodčí: Pavlíček, Plodek, Kareš. Vyloučení: 4:6. Využití: 1:0. Diváci: 46.
Úvod zápasu vyšel Čestickým náramně. Kombinaci Dočkal, Kolář, Sajdl završil přesnou střelou poslední zmiňovaný. Ve 4. minutě zvýšil na 2:0 znovu Sajdl a tímto výsledkem skončilo i úvodní dějství.
Po přestávce se úroveň hry změnila. Domácí se přizpůsobili hře soupeře a šance se vytratily. Za zmínku stojí příležitost Králík ve 37. minutě, kdy hráli hosté přesilovou hru pět proti třem, ale brankář famózním zákrokem zastavil kotouč.
Rozhodnutí přišlo z hole Macháčka ve 44. minutě a gólem na 3:0 rozhodl o osudu zápasu.
Semanín – Rychnov n. K. 3:12 (2:2, 0:3, 1:7).  (bed, mj)