Hokej

včera 15:27

Spartak odcestoval poloprázdným autobusem

Choceň - Krajská liga: První část zakončili hokejisté Chocně porážkou na ledě Hlinska.

včera 06:57

Třebechovičtí doma nezvládli derby s Novým Bydžovem

Východní Čechy - Krajské hokejové ligy na Pardubicku a Královéhradecku pokračovaly dalším kolem.

14.12.2017

Vážné zranění hráče předčasně ukončilo zápas

Orlickoústecko - Oblastní hokejová liga: Na první místo se po zápasech 11. a 12. kola dostala rezerva Moravské Třebové, když si doma poradila s béčkem Chocně 6:5 a následně nastřílela sedm branek týmu Voděrad.

13.12.2017

Hasiči a policisté pomohli vybrat 34 tisíc pro nemocného chlapce

Pardubický kraj, Chrudim - Ledová plocha zimního stadionu v Chrudimi se během pondělního podvečeru stala dějištěm netradičního utkání. Střetly se tu hokejové týmy hasičů a policistů.

12.12.2017

Úvodních dvacet minut zápasu Orlům nechutnalo

Lanškroun - Z ledu lídra soutěže se vrátili hokejisté Lanškrouna s prázdnou. Prohráli vysoko 5:9. Orlům příliš nevyšla první třetina, která určila ráz vývoje celého střetnutí.

12.12.2017

První část odehráli. Kohouty bičují zranění

Česká Třebová - Krajská hokejová liga: Poslední zápas sehráli na ledě Havlíčkova Brodu, kde se museli obejít bez třinácti hráčů. Vyhráli 3:1.

12.12.2017

Druhá adventní svíčka zazářila sytě žlutou

Choceň - Koupit si vstupenku na nedělní utkání krajské hokejové ligy se v Chocni rozhodně divákům vyplatilo. Zápas měl výborné parametry. Střelecké dostihy dostaly utkání do prodloužení, které ukončil Nečas. Choceň porazila lídra soutěže 6:5.

12.12.2017

Hokej v regionu: Choceň porazila lídra v prodloužení

11.12.2017

Šest vteřin! Tak málo dělilo Dynamo od vítězství

Východní Čechy, Pardubice /FOTO/ - Hokejová extraliga: Pardubice nejprve stav otočily, ale v závěru inkasovaly a prohrály v prodloužení.

8.12.2017

Spartak trápí obrana. Příděl také na Slovanu

Choceň - Hokejisté Chocně na stadionu Slovanu Moravská Třebová vstřelili pět gólů, což je na zápas venku slušný počet. Stejně nevyhráli.

8.12.2017

Potlesk na scéně. Kohouti vybrakovali arénu

Česká Třebová - Krajská hokejová liga: Téměř domácí prostředí dokázali vytvořit fanoušci českotřebovskému týmu v Litomyšli.

8.12.2017

Facka v Hlinsku. A Ledeč odstoupila ze soutěže

Východní Čechy /FOTO/ - Krajské hokejové ligy na Pardubicku a Královéhradecku pokračovaly dalším kolem.

7.12.2017

Oblastní lize vévodí béčka týmů z krajské ligy

Orlickoústecko - Kromě krajské ligy už je v plném proudu také hokejová Oblastní liga. V letošní sezoně v ní startuje sedm celků, z nichž tři jsou z našeho regionu, tři ze Svitavska a jeden z Rychnovska.

5.12.2017

Hráli honičku. Po většinu času měl babu Lanškroun

Lanškroun - Vrátili se z Krkonoš bez bodů. Hokejisté Lanškrouna nezačali na ledě trutnovské rezervy špatně, vedli, ale domácí rychle skóre otočili a Orli už pouze dotahovali manko. Nakonec prohráli 4:7.

5.12.2017

Kohouti sešlápli plynový pedál až na podlahu

Česká Třebová /FOTO/ - Krajská hokejová liga: Žádné drama. Choceň si odvezla z ledu České Třebové drtivou porážku.

5.12.2017

Hokej v regionu: Chrudim zvládla ostré derby

4.12.2017

Zlín odskočil Pardubicím, dva góly Sýkory nestačily

Pardubice - Podruhé v řadě bez bodů. Hokejisté Pardubic prohráli 2:5 v utkání 28. kola Tipsport extraligy na ledě Zlína, který již v polovině utkání vedl o tři branky. Oba góly Dynama vstřelil útočník Petr Sýkora.

1.12.2017

Výborně! Excelovali v souboji o šestku

Choceň - Krajská hokejová liga: Šlo o hodně. Ve hře je nejlepší šestka, která má automaticky zajištěn přímý postup do play off.

1.12.2017

Brilantní obrat duelu

Česká Třebová - Krajská liga: Kohouti prohrávali proti lídrovi soutěže už o tři góly, ale ve třetí třetině vehementně finišovali.

1.12.2017

Hokej v regionu: Náchod doma schytal osmičku

Východní Čechy - Krajské hokejové ligy v regionu pokračovaly dalším kolem.

29.11.2017

Přijedou hodně silní protivníci

Orlickoústecko - Na hokejisty České Třebové čeká další těžká prověrka.

28.11.2017

Ani pět gólů během šesti minut na výhru nestačilo

Lanškroun - Škrt přes bodový rozpočet. S porážkou doma Orli nepočítali. Prohráli se Skutčí 6:7. V tabulce krajské soutěže tak ztratili kontakt s nejlepší dvojicí.

28.11.2017

Chtějí do šestky, ale porážkou si situaci zkomplikovali

Choceň - Diváci viděli souboj, jehož ozdobou byly výkony obou gólmanů. Choceň se dostala do vedení, jenže domácí ještě do konce druhé třetiny skóre otočili. V závěru poličský Spartak výhru 3:1 potvrdil. Choceň si tím zkomplikovala cestu do první šestky, která má zajištěno start v play off.

28.11.2017

Rozdíl ve skóre se šplhal na nesmazatelnou hodnotu

Česká Třebová - Výrazně lepšímu soupeři Kohouti nestačili. Přišli tak o vítěznou sérii, která se zastavila na šesti zápasech. Hlinsko nastřílelo osm gólů, vyhrálo 8:2. Pro Českou Třebovou je to nejvyšší porážka v sezoně krajské hokejové ligy. Hostím chybělo několik zraněných opor.

28.11.2017

Hokej v regionu: Náchodský úder ve třetí třetině

26.11.2017

Výměna rolí. Východočeské derby vyhrály těsně Pardubice

Východní Čechy, Pardubice - Derby má po šesti zápasech opět vítěze z Pardubic. Hokejisté Dynama vyhráli před vyprodanou halou nad Hradcem poprvé od 24. ledna 2016.

25.11.2017

Kohouti skolili Chrudim gólem v prodloužení

Česká Třebová - Krajská hokejová liga: Výborný zápas odehrála dvojice Prachař - Jindřich. První byl u všech šesti gólů, druhý nasázel hattrick.

24.11.2017

Krajský hokej: Chrudim přišla o první příčku

Východní Čechy - Krajské hokejové ligy na Pardubicku a Královéhradecku pokračovaly dalším kolem. V čele soutěží jsou týmy Třebechovic a Chotěboře, která vystřídala Chrudim.

22.11.2017

Středeční překážkou je Chrudim

Česká Třebová - Pokud fanoušci a příznivci Kohoutů váhají, jestli dnes v podvečer jít na hokej, rychle by si to měli rozmyslet. Bude to bitva jako řemen. Do České Třebové přijede aktuální lídr tabulky krajské ligy HC Chrudim.

21.11.2017

Vysoké procento Orlů při využívání přesilových her

Lanškroun - Krajská hokejová soutěž: Když to nejde ve hře pět na pět a chcete vyhrát zápas, potřebujete pomoc při přesilovkách. Tehdy se zápas může lámat. A Orlům se v početní výhodě dařilo na ledě Semechnice až nad rámec. Využili čtyři z pěti, což je nadpozemské procentuální číslo. Lanškroun i díky tomu vyhrál 6:3.