Mužstva hrají na domácí půdě

Česká Třebová, Choceň - Ve středu pokračuje krajská hokejová liga.

včera 17:37

Kohouti nemilosrdně trestali chrudimské fauly

Česká Třebová - Bodovat. S takovým cílem museli odjet na led do neděle první Chrudimi hokejisté České Třebové. Úvod zápasu jim nevyšel, prohrávali 0:2. Přesto dokázali vývoj otočit a zvítězit 4:2.

včera 06:54

Nevídané. Hokejisté Moravské Třebové nasázeli do ledečské branky 23 gólů!

Východní Čechy - Krajské hokejové ligy na Pardubicku a Královéhradecku pokračovaly dalším kolem.

13.10.2017

Hráči dali trenérovi dárek v podobě tří bodů

Choceň - Dvě třetiny sehráli hokejisté Havlíčkova Brodu B se Spartakem Choceň vyrovnanou partii ve čtvrtém kole krajské ligy, ovšem v závěrečné třetině bylo znát, že Choceňští chtějí vyhrát nejen pro sebe a odvézt si tři body, ale také chtěli něco vytáhnout z trenéra Brázdy, který v den zápasu slavil narozeniny. Povedlo se. Choceň vyhrála 5:2.

13.10.2017

Derby pro sebe uzmul Slovan

Česká Třebová - Krajská hokejová liga: Kohouti v prvním třebovském souboji podlehli 2:4. Nyní je čeká nabitý program.

13.10.2017

Litomyšl stále čeká na body

Východní Čechy - Krajská hokejová liga na Pardubicku pokračovala čtvrtým kolem.

11.10.2017

První třebovské derby je tady

Česká Třebová - Po volném víkendu už se znovu hokejisté České Třebové vrhnou na led. Tentokrát se nedá čekat, že by soupeř nepřijel. Jde totiž o prestižní duel, na řadě je první třebovské derby v sezoně. Kohouti přivítají Slovan. Hraje se od 18.30 hodin.

10.10.2017

Kormidlem směrem za vítězstvím otočil Král

Choceň - Ve třetím kole krajské ligy přijela na led choceňského Spartaku Litomyšl. Derby tak logicky přilákalo do ochozů početné zástupy fanoušků z obou táborů. Atmosféra byla fantastická. Hodně tomu napomohli i sami hráči.

10.10.2017

V České Třebové se nehrálo, Bydžov rozhodl ve druhé třetině

Východní Čechy - Krajské hokejové ligy na Pardubicku a Královéhradecku pokračovaly třetím kolem. Premiéru si v krajské soutěži odbyla rezerva Trutnova.

6.10.2017

Elitní formace řádila. Tři góly na vítězství nestačily

Česká Třebová - Škoda. Velká škoda. Třiatřicet sekund v závěrečné třetině sebraly naděje na tříbodové vítězství. Kohouti ve druhém kole krajské hokejové ligy nechali Světlou vyrovnat a po porážce na nájezdy odjížděli z ledu Sklářů zklamaní.

6.10.2017

Spartak nastartovala vydařená první třetina

Choceň - Krajská hokejová liga: Choceň za dvacet minut nastřílela čtyři branky a nakročila k první výhře v sezoně.

6.10.2017

Jaroměř doma točila dvanáctku

Východní Čechy - Krajská hokejová liga: Nevídaná přestřelka byla k vidění v Poličce.

4.10.2017

Spartak změří síly s celkem z Posázaví

Choceň - První kolo krajské ligy v hokeji přineslo jeden nedohraný zápas. Prsty v tom měli jak hráči na ledě, také také fanoušci v ochozech sázavského derby. Rozhodčí utkání Ledeč nad Sázavou - Světlá nad Sázavou ukončil duel už po čtyřech minutách, když se strhla bitka mezi hokejisty i fanoušky.

3.10.2017

Posázavské derby se hrálo jen necelé čtyři minuty

Východní Čechy - Úvodním kolem odstartovaly krajské hokejové ligy na Pardubicku a Královéhradecku.

3.10.2017

Počet střel Kohoutů se přehoupl přes padesát

Česká Třebová, Choceň - Obhájce stříbrných medailí začal nový ročník vítězně. Kohouti v prvním utkání porazili Poličku 4:1, přičemž hodně dlouho držel naděje Spartaku gólman Zelený, na němž si domácí lámali jeden po druhém zuby.

1.10.2017

Soupeři chtějí sesadit Skláře

Pardubicko - Hokejisté ze Světlé nad Sázavou vstupují coby obhájci titulu do nového ročníku krajské hokejové ligy Pardubicka. Znovu se s nimi musí počítat, protože Skláři jsou mančaftem vysokých kvalit, ale okruh favoritů je podstatně širší.

1.10.2017

Odtajněno. Kohouti chtějí útočit na krajský trůn

Česká Třebová, Choceň - Startuje krajská hokejová liga.

24.9.2017

Týden hokeje na „zimáku“ Bóži Modrého úspěšný

Lanškroun - Plno zábavy na ledě si mohli v úterý 19. září užít děti i jejich rodiče v rámci akce Týden hokeje, která proběhla už podruhé v tomto roce na hale Bóži Modrého v Lanškrouně. Akce je součástí dlouhodobého rozvojového projektu ČSLH s názvem Pojď hrát hokej.

24.9.2017

Do svých řad láká také Spartak

Choceň - V neděli 24. září od 13.30 hodin budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou.

23.9.2017

Hráli podle pravidel. A to byl problém

Česká Třebová - Hokejisté České Třebové si v přípravě zahráli s veteránskou reprezentací České republiky. Český výběr vyhrál 7:3. Zápas se hrál dle pravidel veteránského hokeje, tedy na 3 x 15 minut, bez fyzického kontaktu a střelby příklepem.

17.9.2017

Hurá na brusle. Lanškroun hledá talenty

Lanškroun - Všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení budou mít v úterý 19. září od 16 hodin jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou.

16.9.2017

Spartak prověří dva soupeři

Choceň - Po nemastném, neslaném výkonu v Jaroměři (2:5), kterým tým ukončil „hostování“ na chrudimském ledu, na Spartak čeká náročný víkend a nebude zdaleka poslední. Hokejisty Chocně prověří dva zápasy.

15.9.2017

Kohouti vytasí zbraně proti „repre“

Česká Třebová - Hokejová sezona ještě ani nezačala a vedení Kohoutů si připravilo velké lákadlo pro fanoušky. V sobotu 16. září se mužstvo střetne s veteránskou reprezentací České republiky.

13.9.2017

8.9.2017

Vítězná premiéra. Kohouti přemohli uničovské Orly

Česká Třebová - První přípravné utkání hokejisté České Třebové zvládli. Porazili účastníka KLM Jižní Moravy a Zlínska Uničov 8:4.

7.9.2017

Dynamo před sezonou: Poctivá práce má otočit vývoj

Pardubice - Bez přehnaných plánů a s přáním klidnější sezony vstupuje do 68. ročníku v nejvyšší hokejové soutěži pardubické Dynamo. Cíl pro A-tým? Proniknout do předkola play off.

2.9.2017

Na třídenním kempu dostali Kohouti tvrdě do těla

Česká Třebová - Hokejisté České Třebové, které čeká v krajské lize náročná obhajoba druhého místa, zahájili přípravu na novou sezonu. Třídenního kempu se zúčastnilo celkem pětadvacet hráčů.

2.9.2017

Fanoušci v Chocni uvidí několik nových hráčů

Choceň – Dvě uplynulé sezony se Spartak Choceň svými střídavými výkony potácel spíše na hokejovém úhoru. Aby nebylo ještě hůř a veškerá dlouholetá píle nepřišla vniveč, rozhodl se výbor hokejového klubu pro razantní kroky. Všichni chtějí, aby se choceňskému hokeji začalo opět dařit a pověstná pšenka brzy vykvetla.

31.8.2017

Hokejové Dynamo nabízí více vstupenek online

Pardubice - Hokejový klub Dynamo Pardubice výrazně rozšiřuje počet vstupenek, které si bude možné koupit přes internet.

8.8.2017

Brankář Růžička: Od podobných výkonů se můžeme odrážet

Pardubice, Hradec Králové - Pardubičtí hokejisté nakonec podlehli v posledním utkání Mountfield Cupu domácímu týmu v prodloužení a skončili na třetím místě.