OBSAZENÍ ROZHODČÍCH

Okresní přebor II. třídy 3. kolo 22. a 23. srpna

A1A0301 Jablonné – Albrechtice Sobotka, Pecza, Kočí NE 17.00
A1A0302 Sopotnice – Řetová Vaněk, Hunal, Lukes NE 17.00
A1A0303 Libchavy - Dobříkov B Ropek, Vaněk, Zuzík SO 17.00
A1A0304 Tatenice – Králíky/ČV B OFS SY NE 16.00
A1A0305 Brandýs - D. Čermná Chadima, Zuzík, Stratílek NE 16.00
A1A0306 Č. Heřmanice – Sruby Rot, Bednář, Beneš NE 16.00
A1A0307 Těchonín - D. Dobrouč L. Papáček, Budina, Hovorka SO 16.00

Okresní přebor III. třídy 3. kolo, 22. a 23. srpna

A2A0301 Klášterec – Mistrovice Hejl NE 16.00
A2A0302 Boříkovice – Lichkov Budina, Sokol, Böhm NE 16.00
A2A0303 Kerhartice – Kunvald Pecza, Sobotka, Kočí SO 17.00
A2A0304 Dlouhoňovice – Králíky/ČV C Vejda, Ropek NE 16.00
A2A0305 Rudoltice – Rybník Vejda,Sokol, Böhm SO 16.00
A2A0306 D. Třešňovec - Žichlínek Šejna NE 16.00

Okresní přebor IV. třídy 3. kolo, 22. a 23. srpna

A3A0302 Libchavy B – Jehnědí Hovorka NE 17.00
A3A0303 Kerhartice B – Němčice Bezdíček NE 15.00
A3A0304 Albrechtice B – Luková (hřiště Sázava) L. Papáček NE 16.00
A3A0305 Verměřovice B – Rokytnice Rot NE 10.00

Změna v obsazení 14.8.2010 – OP II .tř.

A1A0205 Králíky/Č.Voda – Libchavy (hřiště Č. Voda)  Jakubec, AR 2 SO 16:00

Obsazení okres Svitavy, 22. srpna

A1A0302 SKP Slovan M. Třeb. B - Jiskra Litomyšl B Hanzl, Hylský, Prokop NE 17.00

Rozpis soutěží


Všichni rozhodčí si vyzvednou na OFS nový Rozpis soutěží 2010 - 2011. Cena je 40,-Kč.

Upozornění pro rozhodčí a oddíly: Upozorňujeme všechny, že veškeré zprávy budou i nadále vycházet pro informaci v Orlickém deníku - obsazení rozhodčích ve čtvrtek a zprávy OFS v sobotu, jinak vše úředně bude pouze na internetu.

Hlášení výsledků

Ihned po skončení zápasu se posílá SMS s výsledkem na telefon 724 795 667. Následně podrobnosti (výsledek, poločas, branky, rozhodčí, ČK a ŽK, počet diváků a dvě věty k zápasu) telefonicky do 30 minut po zápase na telefon 724 795 667, případně elektronicky do pondělí 8.00 hodin na mail: fotbal.uo@seznam.cz.

V pondělí by měly vycházet výsledky soutěží dospělých, v úterý komentáře a tabulky a ve čtvrtek dorost a žáci.