Vysokému Mýtu vůbec nevyšla první půle. Hned od první minuty se Svitavští nastěhovali na polovinu soupeře a aktivitou si vynutili převahu, kterou korunovali třemi góly za šestnáct minut. V zápise napsaní hosté se k ohrožení branky nedostávali. Několikrát při nich stálo štěstí, ale i tak Svitavy přidaly do konce poločasu tři další branky. Další góly přidávali Svitavští i ve druhé půli. Až za stavu 0:8 z pohledu Mýta se postaral o jediný gól Kubatka. Výsledkem 9:1 si pohár pro vítěze odvezly Svitavy, hráči Mýta obdrželi medaile a stříbrný talíř za druhé místo.

Svitavy - Vysoké Mýto 9:1

Fakta – branky: 8., 29., 41. a 57. Hýbl, 20. a 63. Brázda, 7. Kovář, 16. Jelínek, 34. Pikovský – 59. Kubatka. Rozhodčí: Schmeiser – Klír, Rázek. ŽK: 0:0. Diváci: 30. Poločas: 6:0.
TJ Svitavy: Tesař – Jílek (46. Ovad), Bolcár, Hrubý (46. Palatka), Hájek, Brázda, Jelínek, Dürr, Pikovský, Hýbl, Kovář.
SK Vysoké Mýto: Sůva – Vopršálek, Hájek, Wimmer, Novák (46. Kuchta), Kabrhel, Jeřábek, Kubatka, Pechanec, Zeman (46. Kovačík), Vodička.