Živanice - Trutnov 1:3

Senzace, kterou by po prvním poločase nečekal žádný z domácích fanoušků. Tabulkový lídr ze Živanic vedl v derby nad Trutnovem 1:0 po trefě Davida Petruse a měl další šance. Jenže po přestávce přišly velké chvíle Jakuba Matějky, který čistým hattrickem vystřelil zachraňujícím se hostům tři body!

Fakta – branky: 36. Petrus – 53., 63. a 86. Matějka. Rozhodčí: Tesař. ŽK: 1:1. Diváci: 150. Poločas: 1:0. TJ Sokol Živanice: Ptáček – Buriánek, Ferčák, Motyčka, Novotný (78. M. Ujec) – Polák (75. F. Pánek), Herzán, Gorol, Hundák – T. Kakrda (64. Bukač), Petrus (46. D. Pánek). MFK Trutnov: Šťastný – Kovář, Kejzlar (89. Balcar), Makovský, Mařas – O. Tobiáš, Marks (17. Brejcha, 68. Groer), J. Matějka, Zezula – Holubec, Káva.

Letohrad - Chrastava 2:0

Poslední tým tabulky začal utkání ve velkém stylu. Už ve 2. minutě dostal domácí do vedení Tomáš Kabourek. Soupeř v čele s exreprezentantem Jiřím Štajnerem držel naději na bodový zisk až do 74. minuty, než ho druhým gólem srazil Tomáš Jedlička.

Fakta – branky: 2. Kabourek, 74. T. Jedlička. Rozhodčí: Janíček. ŽK: 0:4. Diváci: 150. Poločas: 1:0. Letohrad: Volšík – P. Štěpán, Jeníček, Vaniš, Macek – J. Štěpán (72. Lorenc), Týfa (85. Preclík), Tichý, Kail (65. Krystl) – Kabourek (52. Hiller), T. Jedlička (78. Čada).

Kolín - Dvůr Králové 1:0

Po čtyřech remízových výsledcích v řadě se fotbalisté Dvora Králové na hřišti Kolína dočkali porážky. O výsledku rozhodla 17. minuta a v ní trefa domácího Živného. Hosté naopak gólmana Pellegriniho překonat nedokázali.

Fakta – branky: 17. Živný. Rozhodčí: Kvaček. ŽK: 3:2. Diváci: 120. Poločas: 1:0. TJ Dvůr Králové: J. Vaníček – Picha, Macháček, Kruliš, Tomeš – Karal – O. Vaníček, Tauchman (77. Knespl), Hruška (87. Rejl), Dvořák (64. Vitebský) – O. Ujec.