V předposledním podzimním kole třetí třídy ve fotbale si otevřel střelnici Dobříkov B.

Dobříkov B – Králíky/ Č. V. C 6:0
Domácí posíleni o dva hráče A týmu se do svého soupeře zakousli. Z mnoha šancí však dokázali v prvním poločase vytěžit „pouze“ pět branek. Ve druhé půlce už domácí tolik aktivní nebyli, ale přesto jednu branku přidali a zvítězili 6:0. Přes velký počet inkasovaných branek podal dobrý výkon brankář Králík. Fakta – branky: Rychtařík 2, Karela, Zahradník, J. Horníček, P. Kopecký. Rozhodčí: Horníček. ŽK: 1:0. Diváci: 60. Poločas: 5:0.

Luková – Dlouhoňovice 2:2
Čtyři neproměněné vyložené šance z první půle mohou domácí mrzet. Ve Druhé půlce totiž Dlouhoňovice přidaly, srovnaly jednobrankové manko a odvezly si zasloužený bod. Fakta – branky: Duspiva 2 – Kočajda, Hubálek. Rozhodčí: Rot. Diváci: 40. Poločas: 1:0.

D. Třešňovec – Rudoltice 0:2
Velmi pěkný fotbal skončil výhrou Rudoltic. Domácí si vytvořili o něco více brankových příležitostí, ale skórovat nedokázali. Rudoltičtí trestali z produktivity. Fakta – branky: Tejkl, Macháček. Rozhodčí: Šejna. ŽK: 3:0. Diváci: 80. Poločas: 0:1.

Žichlínek – Těchonín 4:1
První mužstvo tabulky Těchonín bylo lepší do dvacáté minuty. Poté Žichlínek hru vyrovnal a do přestávky se dostal do dvoubrankového vedení. To se mu podařilo po obrátce navýšit až na 4:0. Za hosty se pouze jednou trefil v závěru Durna. Fakta – branky: Pánek, Langr, Kopecký, Hostovský – Durna. ŽK: 3:4. ČK: 1:0 (Langr). Diváci: 110. Poločas: 2:0.

Č. Heřmanice – Řetová 2:3
Řetová nejprve nastřelila tyč, ale do vedení šly Heřmanice po přímém kopu Stříteského a teči Řeháka. Hosté se dočkali vyrovnání, když si domácí obránce srazil míč do vlastní sítě. Domácí obrana asistovala i při druhém gólu Řetové, který si připsal Berky. Domácí však po další standardní situaci srovnali. V dramatickém závěru rozhodl o třech bodech pro Řetovou Lehký. Fakta – branky: M. Řehák, Stříteský – Lehký 2, Berky. Rozhodčí: Lukes. ŽK: 2:4. Diváci: 80. Poločas: 1:1.

Libchavy B – Boříkovice 3:2
Ve vyrovnaném utkání měli více štěstí domácí a brali všechny body. Fakta – branky: Kopfštein 2, Felgr – Švéda, Šponar Rozhodčí: Ropek. ŽK: 1:2. Diváci: 50. Poločas: 3:1.