OP II. třídy – Stavona
Výsledky 26. kola: Boříkovice – D. Dobrouč 5:0 (2:0), Albrechtice – Č. Heřmanice 2:3 (1:3), Sruby – FC Jiskra B 1:0 (0:0), Žamberk B – Sopotnice 6:0 (3:0), Rybník – Semanín 1:0 PK (0:0), Brandýs n. O. – Těchonín 4:3 PK (3:3), Sloupnice – Tatenice 3:2 (2:0).
1. Sruby 26 23 0 3 0 74:15 72
2. Sloupnice 26 14 5 1 6 50:34 53
3. Semanín 26 15 2 3 6 52:28 52
4. Rybník 26 11 5 3 7 52:46 46
5. Sopotnice 26 13 1 1 11 60:58 42
6. D. Dobrouč 26 13 0 2 11 49:42 41
7. Tatenice 26 10 4 2 10 45:41 40
8. Brandýs n. O. 26 8 4 4 10 50:61 36
9. FC Jiskra B 26 8 4 2 12 35:46 34
10. Těchonín 26 9 1 4 12 49:63 33
11. Žamberk B 26 6 5 3 12 33:49 31
12. Boříkovice 26 7 3 2 14 42:45 29
13. Č. Heřmanice 26 8 1 3 14 42:61 29
14. Albrechtice 26 2 0 2 22 20:64 8

OP III. třídy
Výsledky 22. kola: Rudoltice – Lichkov 4:0 (1:0), Žichlínek – Kunvald 10:2 (7:1), Helvíkovice – Luková 1:2 (0:1), Kerhartice – Mistrovice 3:1.
1. Ústí n. O. C 18 12 1 2 3 44:24 40
2. Žichlínek 18 11 2 1 4 54:27 38
3. Rudoltice 18 11 1 1 5 46:29 36
4. Mistrovice 18 8 2 2 6 48:25 30
5. Luková 18 8 2 0 8 23:29 28
6. Dolní Čermná 18 5 3 3 7 41:31 24
7. Kerhartice 18 6 2 1 9 39:32 23
8. Lichkov 18 6 0 3 9 30:39 21
9. Helvíkovice 18 3 3 4 8 26:60 19
10. Kunvald 18 3 1 0 14 23:78 11

OP IV. třídy
Výsledky 26. kola: Jehnědí 1980 – D. Třešňovec 3:4 PK (2:2), Klášterec n. O. – Libchavy B 2:4 (0:3), Albrechtice B – Dlouhoňovice 0:1 (0:1).
1. Němčice 24 18 2 1 3 62:22 59
2. D. Třešňovec 24 15 1 3 5 65:29 50
3. Jehnědí 1980 24 11 2 3 8 62:55 40
4. Libchavy B 24 11 0 1 11 54:57 35
5. Klášterec n. O. 24 9 2 1 12 52:47 32
6. Albrechtice B 24 6 0 1 16 30:65 20
7. Dlouhoňovice 24 3 3 0 18 27:83 15

Sportovně technická komise
1) STK konstatuje, že stále chybí ZOU z tohoto odehraného utkání: OP III. třídy – A2A2005 Helvíkovice – Ústí n. O. C – HR Serbousek.

2) Žluté karty:
Petr Novotný⋌Helvíkovice 4 ŽK
Robin Pecháček⋌D. Čermná 4 ŽK
Michal Pupík⋌D. Čermná 4 ŽK
Lukáš Duspiva⋌Luková 4 ŽK
Martin Řehák⋌Žichlínek 4 ŽK
Martin Šponar⋌Boříkovice 4 ŽK
Martin Huška⋌D. Dobrouč 4 ŽK
Martin Mikulecký⋌Sloupnice 4 ŽK
Jakub Dostálek⋌Těchonín 4 ŽK
Milan Bednařík⋌Klášterec n. O. 4 ŽK
Michal Dvořák⋌Semanín 8 ŽK
Marek Horáček⋌Sopotnice 8 ŽK
Daniel Kubas⋌Sopotnice 12 ŽK
Poplatek 200,- Kč, 400,- Kč, respektive 800,- Kč byl odečten z vkladů oddílů.

3) Doplatky vkladů:
Dlouhoňovice⋌500,- Kč do 14. 5. 2014
D. Třešňovec⋌500,- Kč do 11. 6. 2014
Semanín⋌1000,- Kč 18. 6. 2014
Sruby⋌500,- Kč 18. 6. 2014
Sopotnice⋌1200,- Kč 25. 6. 2014
Sloupnice⋌500,- Kč 25. 6. 2014
D. Dobrouč⋌500,- Kč 25. 6. 2014
D. Čermná⋌500,- Kč 25. 6. 2014

4) Postupy a sestupy:
STK konstatuje, že v tuto chvíli stále platí čl. 21 brožurky OFS na straně 16.
Příští zasedání STK OFS Ústí nad Orlicí se koná ve čtvrtek 19. června 2014 od 15 hodin v zasedačce OSS v Ústí nad Orlicí.

Rozhodnutí DK 23/2013-2014 ze dne 12. 6. 2014
1) Nepodmíněné tresty:
Jaroslav Beneš⋌Brandýs n. O. 1SU od 9. 6. 2014 čl.11/1
Michal Maleček⋌FC Jiskra 2008 B 1SU od 8. 6. 2014 čl.19/1
Milan Menzel⋌1.FC Žamberk B 1SU od 8. 6. 2014 čl.19/1
Roman Kalous (Libchavy) zákaz výkonu funkce vedoucího mužstva na 3 měsíce od 12. 6. 2014.

2) Pokuty:
TJ Sokol Libchavy se trestá pokutou za neoprávněný start hráče (Petr Machálek) v utkáních č. A3A1704, A3A1801, A3A1904 – výše pokuty 1500,- Kč. Dále pokutou za kontumaci tří utkání ve výši 600,- Kč (3x 200,-Kč). Pokuty jsou splatné do 30. 6. 2014.

Poučení: Proti rozhodnutí DK OFS Ústí nad Orlicí se lze odvolat do 7 dnů dle RMS čl.90.