A třetí kolo Tip ligy to jasně dokumentuje. Znovu se totiž z vítězství raduje žena, protože si výborně vedla Ilona Kopsová ze Sopotnice. Netrefila pouze jediný zápas. Spolu s ní dva konkurenti, avšak pro ni hrála prim Supertrefa, které byla nejblíže.

Pořadí jednotlivců

1. místo

UO0053 Lukáš Ješina, Sruby 16 45

2. místo

UO0014 Ilona Kopsová, Sopotnice 19 39

UO0010 Václav Šafář, Sopotnice 16 39

UO0003 Roman Špaček, Sopotnice 16 39

UO0045 Mirloslav Chládek ml., Tatenice 13 39

UO0015 Martin Kaplan, Sopotnice 13 39

7. místo

UO0055 Jana Vrabcová, Choceň 19 36

UO0047 Lenka Chládková, Tatenice 16 36

UO0021 Olda Ezr ml., Rybník 13 36

UO0040 Tomáš Poslušný, Ústí n. O. 13 36

11. místo

UO0041 Václav Černý, Ústí n. O. 19 34

12. místo

UO0016 Roman Filip, Lichkov 13 33

UO0043 Bohuslav Johanides, Ústí n. O. 13 33

UO0013 Jaroslav Kopsa, Sopotnice 13 33

UO0031 Miroslav Kubový, Žamberk 13 33

UO0023 Zdeněk Kysilka ml., Č. Heřmanice 13 33

UO0039 Jiří Pešek, Dolní Libchavy 13 33

UO0018 Miroslav Tesař, Skuhrov 13 33

UO0026 František Kovář, Přívrat 10 33

20. místo

UO0020 Olda Ezr jun., Rybník 16 31

21. místo

UO0030 Beáta Kubová, Žamberk 16 30

UO0022 Zdeněk Kysilka st., Č. Heřmanice 16 30

UO0063 Tomáš Provazník, Koldín 16 30

UO0064 Pavel Provazník, Koldín 16 30

UO0029 Zdeněk Honza, Ústí n. O. 13 30

UO0046 Miroslav Chládek st., Tatenice 13 30

UO0056 Oldřich Kubík, Choceň 13 30

UO0011 Marek Kopsa, Sopotnice 10 30

UO0012 Lubomír Šafář, Sopotnice 10 30

UO0017 Miroslav Tesař st., Řetová 10 30

UO0038 Radek Pešek, Dolní Libchavy 7 30

UO0006 Martin Štusák, Jablonné n. O. 7 30

33. místo

UO0065 Štěpán Šklíba, Koldín 16 27

UO0036 Marie Martinková, Zámrsk 13 27

UO0051 Jaroslav Nastoupil, Č. Třebová 13 27

UO0052 Miroslav Záleský, Tisová 13 27

UO0059 Josef Diblík, Sopotnice 10 27

UO0019 Olda Ezr sen., Rybník 10 27

UO0027 Ludmila Honzová, Ústí n. O. 7 27

UO0007 Lída Štusáková, Jablonné n. O. 7 27

41. místo

UO0048 Jiří Volf, Ústí n. O. 13 26

42. místo

UO0057 Roman Diblík, Sopotnice 13 24

UO0032 Ondřej Kalous, Mladkov 13 24

UO0050 Pavel Jedlinský, Sopotnice 10 24

UO0035 Milan Martinek, Zámrsk 10 24

UO0042 Bob Poslušný, Ústí n. O. 10 24

UO0060 Jiří Turek, Koldín 10 24

UO0061 Marie Turková, Koldín 10 24

UO0054 Stanislav Vrabec, Choceň 10 24

UO0044 Tomáš Chládek, Tatenice 7 24

51. místo

UO0049 Jana Jedlinská, Sopotnice 10 21

UO0062 Monika Turková, Koldín 10 21

UO0025 Lucie Kovářová, Ústí n. O. 7 21

UO0033 Miroslav Kulíšek, Č. Třebová 7 21

55. místo

UO0068 Martin Sloupenský, Sudličkova Lhota 13 20

UO0001 Vladimír Fikejs, Žamberk 11 20

57. místo

UO0028 Zdeněk Honza ml., Ústí n. O. 10 18

UO0058 Libor Diblík, Sopotnice 7 18

UO0024 Petr Holenda ml., Č. Heřmanice 7 18

UO0009 Michal Chládek, Výprachtice 7 18

UO0005 Pavel Skalický, Ostrov 7 18

UO0002 Michal Tomášek, Sopotnice 7 18

UO0004 Břetislav Tipelt, Ostrov 4 18

64. místo

UO0067 Marika Sloupenská, Sudličkova Lhota 13 17

UO0069 Pavel Sloupenský, Sudličkova Lhota 13 17

UO0073 František Prokop, Ostrov 10 17

67. místo

UO0071 Šimon Matoušek, V. Mýto 11 15

UO0034 Roman Bureš, Skuteč 7 15

UO0008 Miroslav Absolon ml., Žamberk 4 15

UO0037 Miroslav Martinek, Zámrsk 4 15

71. místo

UO0070 Markéta Matoušková, V. Mýto 7 14

72. místo

UO0075 Karel Halbrštát, Mistrovice 10 10

UO0074 Maty Pražák, Ústí n. O. 0 10

74. místo

UO0072 Radek Matoušek, V. Mýto 10 8

75. místo

UO0066 Petr Říha, Klášterec n. O. 0 1

Pořadí týmů

1. místo

VLČÁCI SOPOTNICE 45 111

2. místo

SLAVOJ 45 105

CHLÁDCI 42 105

4. místo

BARONI ZE SOPOTNICE 36 99

5. místo

SOR LIBCHAVY 33 96

MLADKOVGLADBACH 36 96

7. místo

EZŘÍCI 39 94

DŮCHODCI 42 94

9. místo

1.FC ŽÁCI 48 87

NULOVÁ ŠANCE 42 87

11. místo

ACS 36 81

12. místo

FC BARCELONA 30 75

13. místo

1. FC TURECKO 30 69

DIBLÍCI 30 69

15. místo

FC PACO 18 66

MJM ZÁMRSK 27 66

17. místo

1.FC BANÍK HAMPEJZ 39 54

18. místo

FK VYSOKÉ MÝTO 28 37