Pokud budou v nastoleném trendu pokračovat, dočkáme se, že překonají stovku. Ani Helvíkovice je nedokázaly zastavit a odjely z jejich hřiště s dvanáctkou. Dá se tak očekávat, že právě České Heřmanice doplní Ústí nad Orlicí na cestě za postupem do druhé třídy. Musel by oba týmy postihnout kolaps, aby tomu bylo jinak. Ústečtí si už v pátek poradili s rezervou Žichlínku 6:1. Fotbalisté Kunvaldu jen prohloubili trápení Boříkovic. Kontaktní gól Majzlíka minutu před koncem přišel pro hosty pozdě. Vysokého vítězství dosáhly Kerhartice nad Lukovou. Utkání začalo gólově, během pěti minut padly tři. Především se podařilo domácímu Fischerovi, autorovi pěti gólů. Kerhartice už se dotahují na Boříkovice. Velmi nervózní duel sehráli hráči Lichkova s těmi z Rudoltic. Rozhodčí Jílková měla spoustu práce. Musela vytasit desetkrát žlutou kartu, v případě Vyšohlída i červenou. Přesto Lichkov vyhrál 1:0. Těsný výsledek nakonec uhájil Dolní Třešňovec, když porazil Mistrovice. Za hosty poprvé nastoupil Turner, byl na hřišti devět minut a hned dával gól.

Výsledky a statistiky 15. kola

Ústí nad Orlicí C - Žichlínek B 6:1

Fakta – branky: 74. a 80. J. Procházka, 19. Motl, 45. Pinkava, 47. Wohner z pen., 58. Vacek – 11. Smola. Rozhodčí: Jureček. ŽK: 3:1. Diváci: 40. Poločas: 2:1. Ústí nad Orlicí: Hubálek – Dostál, Kvapil (46. Mansfeld), Wohner, Kopecký, Kaláb, Pirkl (46. J. Procházka), V. Procházka (26. Krumer), Vacek, Motl, Pinkava (65. Šimek). Žichlínek B: Valenta – Vondráček (32. Moravec), Hrabáček, Marek, Doleček (68. Kuře), Miko, Paukert, Smola, Tomopulos, Pecháček (62. Václavský), Zuch.

Dolní Třešňovec - Mistrovice 2:1

Fakta – branky: 15. Jedlinský, 40. Bohuněk – 60. Turner. Rozhodčí: Serbousek. ŽK: 1:0. Diváci: 80. Poločas: 2:0. Dolní Třešňovec: Nový (46. Dorazil) – Bílý, Marek, Jirásek, Jedlínský, Rouha, Bohuněk, Betlach, Mareš (73. Jadrníček), Knápek (65. Vávra), Jedlinský. Mistrovice: L. Růžička (54. Dostál) – Peřina, Kovář, Matějka, Novotný, Maixner (51. Turner), Stejskal, V. Richter, T. Richter, Fajt, M. Růžička.

Lichkov - Rudoltice B 1:0

Fakta – branky: 69. Chaloupecký. Rozhodčí: Jílková. ŽK: 5:5. ČK: 1:0 (78. Vyšohlíd). Diváci: 120. Poločas: 0:0. Lichkov: Nerodil – Vyšohlíd, Doleček, Chaloupecký, Merta, Kreusel, Bula, Bednář, Černohous, Holubec, Filip (81. Dušek). Rudoltice B: Kyselo – Loskot, Řehoř, Jiroušek, Minář, Martinák, Juda (76. Krystl), Beneš, Kuběnka, Beneš (71. Skalický), Klímek.

Kerhartice - Luková 7:2

Fakta – branky: 2., 5., 27., 37. z pen. a 61. Fischer, 32. Janota, 72. Kaplan – 4. Volos, 70. Prokop. Rozhodčí: Hejl. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 5:1. Kerhartice: Poláček – Pirkl (79. Dočkal), Slavík (87. Pávek), Janota, Hrdina, Martinec, Lukeš (48. Kaplan), Hanus (66. Staněk), Brodský, Kopeček (78. Matoušek), Fischer. Luková: Strohner – Prokop, Suchomel, Štochl, Šebrle, Volos, Kyral (72. R. Finger), Motl, Ptáček, V. Finger, Motyčka.

Kunvald - Boříkovice 3:2

Fakta – branky: 44. Lakomý, 53. Mihulka, 86. V. Kopecký – 40. Mil. Krejčí, 89. Majzlík. Rozhodčí: Stolín. ŽK: 3:0. Diváci: 80. Poločas: 1:1. Kunvald: Křičenský – Drhlík, Celer, Junk, Jiskra (76. Suchomel), V. Kopecký, Urban, Vanický, Preclík (89. Šulc), Lakomý, Mihulka. Boříkovice: Saňák I. – Václavek, Konopka, Saňák II., Khol, Nágl, Mil. Krejčí, Borovička, Pavelka, Mar. Krejčí (54. Stavinoha), Chaloupecký (50. Majzlík).

České Heřmanice – Helvíkovice 12:1

Fakta – branky: 5. a 9. Jirsák, 10. a 14. Řehák, 73. a 76. O. Brychta, 79. a 90. Pánek, 8. vlastní, 18. M. Brychta, 53. Svatoš, 58. Ostřížek – 51. Huška. Rozhodčí: Ropek. ŽK: 0:0. Diváci: 110. Poločas: 6:0. České Heřmanice: Kuta – M. Šplíchal (31. Kučera), Ostřížek, Jirsák, M. Brychta (46. Šmejdíř), Svatoš (69. Pánek), J. Šplíchal, Řehák (63. Černohorský), O. Brychta, Vaňous (46. Kusý), Jílek. Helvíkovice: Hruša – T. Novotný, Huška, Pešek (67. Gróf), Krejsa, Procházka, Štěpánek, Chrástecký, Musil, J. Novotný, Maleček (60. Maťo).