Zámrsk málem přišel o bod

ORLICKOÚSTECKO - Přinášíme referáty ze zápasů krajské fotbalové I. A a I. B třídy z neděle 20. května.

22.5.2007

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Petr Wagenknecht

KRAJSKÁ I. A TŘÍDA

Tesla Pardubice – Libchavy 2:1 (0:0)

Hosté přijeli s vyloženě obrannou taktikou a Tesla se jejich přehuštěným obranným valem nemohla prokousat. Jedinou vážnější střelou na branku Libchav vyslal ve 14. minutě Svědík, ale gólman Zeman ji nadvakrát zmařil. Tesle se povedl nástup do druhé půle, ve 47. minutě obrana hostí faulovala Svědíka a nařízenou penaltu proměnil Urbánek – 1:0. V 75. minutě se po individuální akci prosadil Cincibuch – 2:0. Hosté se v závěru utkání dočkali korekce na konečných 2:1.

Fakta – góly: 47. Urbánek z pen., 75. Cincibuch – 90. Martinák. Rozhodčí: Smitka (Chrudim). ŽK: 4:1. Diváků: 120. Libchavy: Zeman – Borovička, Dostál, Karpíšek (76. Čada), Vídeňský, Bartoš, Kozel, Koupil (67. Motl) – Kopfštein, Martinák.

KRAJSKÁ I. B TŘÍDA

V. Mýto B – Dolní Újezd B 2:1 (1:1)

Zápas začali aktivněji hosté, kteří v 5. minutě po rychlé akci ze středu hřiště a obstřelení domácího gólmana šli do vedení Betlachem. Domácí od 20. minuty začali přebírat aktivitu a po několika šancích a standardních situacích byl v pokutovém území faulován Matula. Nařízenou penaltu proměnil bezpečně vysokomýtský střelec Pavel Urban – 1:1. Druhý poločas začal náporem Vysokomýtských. V 55. minutě fauloval Kopecký na hranici pokutového území Chadimu, za což viděl druhou žlutou kartu a musel předčasně pod sprchy. Následoval přímý kop a po dorážce Pavla Urbana se Mýto ujalo vedení 2:1. Do 80. minuty se hra přelévala ze strany na stranu, poté přebrali iniciativu hosté, ale vyrovnat se jim nepovedlo.

Fakta - branky: Pavel Urban 2 (1 z pen.) – Betlach. Rozhodčí: Bárta. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (Kopecký). Diváků: 100. Vysoké Mýto B: Novotný – Kalánek, Jaroslav Novák, Roman Glencner, Petr Jílek, Kysilko, Urban, David Chadima, Sýkora, Matula, Marek Chadima (Šikl, Bartheldi, Jakob).

Svitavy B – Verměřovice B 2:0 (2:0)

Průměrnému utkání udávali v prvním poločase tempo aktivnější domácí. Ve 24. minutě po chybné rozehrávce soupeře našel L. Urban přesně Růžičku a ten propálil gólmana – 1:0. Tři minuty před přestávkou zaváhala verměřovická defenziva znovu, před branku odcentroval Jukl a nehlídaný Prudil zvýšil hlavou na 2:0. Hosté zahrozili do půlky pouze dvěma propagačními pokusy. Po pauze pokračovala svitavská převaha, ale postrádala střelecké vyjádření. V 58. minutě mířil osamocený Čížek do brankáře, za chvíli Růžička obešel dva beky, ale neatakován překopl. V 66. minutě trefil Prudil po hlavou tyč, stejný hráč nezakončil dobře ani sólový únik. Hosté se nedostali prakticky k ničemu.

Fakta – branky: 24. Růžička, 42. Prudil. Rozhodčí: Sůra (Pardubice). ŽK: 1:0. Diváků: 100. Verměřovice: Pecháček – Faltus, Nastoupil, Marek, Vacek, L. Pražák, Růžička, M. Pražák, Smejkal, Kmeť, M. Růžička (Šípek, Sklenář).

Zámrsk – Pomezí 1:1 (1:1)

Od prvních minut se hrál aktivní fotbal s šancemi na obou stranách. Branka padla ale až ve 37. minutě, kdy se po Fikejzově přímém kopu prosadil hlavou Peterka – 1:0. Pomezí však ještě do poločasu vyrovnalo, ve 44. minutě se po hrubé chybě domácí obrany trefil Kotouček. Ve druhém poločase pokračovaly oba týmy v zahazování šancí. Na závěr utkání ve snaze strhnout vítězství na svoji stranu vrhli domácí všechny síly do útoku, zapomněli bránit, a tak se jim mohla stát osudná 90. minuta. Stýblo šel sám na Veselého, kterého obešel, jenže střelu na lajně srazil Brýdl špičkou kopačky a s pomocí P. Šedy dostali balon zpět ke gólmanovi. Veselému.

Fakta – branky: Peterka – Kotouček. Rozhodčí: D. Kamenický. ŽK: 1:1. Diváků: 100. Zámrsk: Veselý – P. Šeda, Mudrich, Flieger, Vácha, Brýdl, Fikejz, Šavelka (60. Vodička), Čáslavka (81. L. Kaplan), Bálek, Peterka.

22.5.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 15 500 Kč Prodavači smíšeného zboží zástupce vedoucí. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15500 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Střídavě práce o sobotách a nedělích. Po skončení zkušební doby příspěvek na stravné ve výši Kč 40,- na den, nabídka výhodných mobilních služeb, odměna při pracovním a životním výročí, příspěvek na dětský tábor, poskytnutí 3 dnů zdravotního volna (dle podmínek kolektivní smlouvy) a další firemní benefity. Životopisy zasílejte na e-mail: instruktori@konzumuo.cz.. Pracoviště: Č.183 - konzum, prodejna dolní libchavy, 561 16 Libchavy. Informace: Michaela Dolníčková, +420 725 515 213. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 28 000 Kč Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) Řidič nákladního automobilu. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 28000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Požadujeme řidičský průkaz skupiny C, kartu řidiče, profesní osvědčení řidiče nákladního vozidla, praxe v řízení nákladního vozidla 1 rok, občanskou bezúhonnost. Nabízíme zázemí největší obchodní organizace v regionu, paušální diety 78,- Kč/den, náborový příspěvek 24000,-/rok, odměna při pracovním a životním výročí, příspěvek na dětský tábor, poskytnutí 3 dnů zdravotního volna (dle podmínek kolektivní smlouvy, nabídka výhodných mobilních služeb (po ukončení zkušební doby) a další firemní benefity. Životopisy zasílejte na e-mail: volesky@konzumuo.cz.. Pracoviště: Č.915 - konzum, letohrad, U Pily, č.p. 756, 561 51 Letohrad. Informace: Voleský, +420 465 679 226,. Výroba - Výroba Obsluha strojů 17 000 Kč Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu Lisař/ka umělých hmot, operátor/ka plastikářské výroby, montážní dělníl/ice. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 22000 kč. Volných pracovních míst: 6. Poznámka: . Pracoviště: Isolit-bravo, spol. s r.o., Jablonské nábřeží, č.p. 305, 561 64 Jablonné nad Orlicí. Informace: Miloslav Žemlička, +420 724 081 025. Výroba - Výroba Obsluha strojů 17 000 Kč Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu Lisař/ka umělých hmot, operátor/ka plastikářské výroby, montážní dělník/ice. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 22000 kč. Volných pracovních míst: 7. Poznámka: MÍSTO VÝKONU: Jablonské nábřeží č.p. 305, 561 64 Jablonné nad Orlicí. Pracoviště: Isolit-bravo, spol. s r.o., Jablonské nábřeží, č.p. 305, 561 64 Jablonné nad Orlicí. Informace: Miloslav Žemlička, +420 724 081 025.

Marek: Každá minuta je obrovskou školou

Logo Tip ligy čtenářů Deníku. Ilustrační obrázek.