Zámrsk málem přišel o bod

ORLICKOÚSTECKO - Přinášíme referáty ze zápasů krajské fotbalové I. A a I. B třídy z neděle 20. května.

22.5.2007

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Petr Wagenknecht

KRAJSKÁ I. A TŘÍDA

Tesla Pardubice – Libchavy 2:1 (0:0)

Hosté přijeli s vyloženě obrannou taktikou a Tesla se jejich přehuštěným obranným valem nemohla prokousat. Jedinou vážnější střelou na branku Libchav vyslal ve 14. minutě Svědík, ale gólman Zeman ji nadvakrát zmařil. Tesle se povedl nástup do druhé půle, ve 47. minutě obrana hostí faulovala Svědíka a nařízenou penaltu proměnil Urbánek – 1:0. V 75. minutě se po individuální akci prosadil Cincibuch – 2:0. Hosté se v závěru utkání dočkali korekce na konečných 2:1.

Fakta – góly: 47. Urbánek z pen., 75. Cincibuch – 90. Martinák. Rozhodčí: Smitka (Chrudim). ŽK: 4:1. Diváků: 120. Libchavy: Zeman – Borovička, Dostál, Karpíšek (76. Čada), Vídeňský, Bartoš, Kozel, Koupil (67. Motl) – Kopfštein, Martinák.

KRAJSKÁ I. B TŘÍDA

V. Mýto B – Dolní Újezd B 2:1 (1:1)

Zápas začali aktivněji hosté, kteří v 5. minutě po rychlé akci ze středu hřiště a obstřelení domácího gólmana šli do vedení Betlachem. Domácí od 20. minuty začali přebírat aktivitu a po několika šancích a standardních situacích byl v pokutovém území faulován Matula. Nařízenou penaltu proměnil bezpečně vysokomýtský střelec Pavel Urban – 1:1. Druhý poločas začal náporem Vysokomýtských. V 55. minutě fauloval Kopecký na hranici pokutového území Chadimu, za což viděl druhou žlutou kartu a musel předčasně pod sprchy. Následoval přímý kop a po dorážce Pavla Urbana se Mýto ujalo vedení 2:1. Do 80. minuty se hra přelévala ze strany na stranu, poté přebrali iniciativu hosté, ale vyrovnat se jim nepovedlo.

Fakta - branky: Pavel Urban 2 (1 z pen.) – Betlach. Rozhodčí: Bárta. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (Kopecký). Diváků: 100. Vysoké Mýto B: Novotný – Kalánek, Jaroslav Novák, Roman Glencner, Petr Jílek, Kysilko, Urban, David Chadima, Sýkora, Matula, Marek Chadima (Šikl, Bartheldi, Jakob).

Svitavy B – Verměřovice B 2:0 (2:0)

Průměrnému utkání udávali v prvním poločase tempo aktivnější domácí. Ve 24. minutě po chybné rozehrávce soupeře našel L. Urban přesně Růžičku a ten propálil gólmana – 1:0. Tři minuty před přestávkou zaváhala verměřovická defenziva znovu, před branku odcentroval Jukl a nehlídaný Prudil zvýšil hlavou na 2:0. Hosté zahrozili do půlky pouze dvěma propagačními pokusy. Po pauze pokračovala svitavská převaha, ale postrádala střelecké vyjádření. V 58. minutě mířil osamocený Čížek do brankáře, za chvíli Růžička obešel dva beky, ale neatakován překopl. V 66. minutě trefil Prudil po hlavou tyč, stejný hráč nezakončil dobře ani sólový únik. Hosté se nedostali prakticky k ničemu.

Fakta – branky: 24. Růžička, 42. Prudil. Rozhodčí: Sůra (Pardubice). ŽK: 1:0. Diváků: 100. Verměřovice: Pecháček – Faltus, Nastoupil, Marek, Vacek, L. Pražák, Růžička, M. Pražák, Smejkal, Kmeť, M. Růžička (Šípek, Sklenář).

Zámrsk – Pomezí 1:1 (1:1)

Od prvních minut se hrál aktivní fotbal s šancemi na obou stranách. Branka padla ale až ve 37. minutě, kdy se po Fikejzově přímém kopu prosadil hlavou Peterka – 1:0. Pomezí však ještě do poločasu vyrovnalo, ve 44. minutě se po hrubé chybě domácí obrany trefil Kotouček. Ve druhém poločase pokračovaly oba týmy v zahazování šancí. Na závěr utkání ve snaze strhnout vítězství na svoji stranu vrhli domácí všechny síly do útoku, zapomněli bránit, a tak se jim mohla stát osudná 90. minuta. Stýblo šel sám na Veselého, kterého obešel, jenže střelu na lajně srazil Brýdl špičkou kopačky a s pomocí P. Šedy dostali balon zpět ke gólmanovi. Veselému.

Fakta – branky: Peterka – Kotouček. Rozhodčí: D. Kamenický. ŽK: 1:1. Diváků: 100. Zámrsk: Veselý – P. Šeda, Mudrich, Flieger, Vácha, Brýdl, Fikejz, Šavelka (60. Vodička), Čáslavka (81. L. Kaplan), Bálek, Peterka.

22.5.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Montážní dělník 12 200 Kč

Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů Montážní dělník ve výrobě. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč, mzda max. 13000 kč. Volných pracovních míst: 30. Poznámka: Místo výkonu práce: AUTONEUM CZ s.r.o., U Dvořiska č.p. 1721, 565 01 Choceň 1, Náplň práce: vkládání, ukládání a úprava dek, Pozice je vhodná pro muže i ženy, Pružná pracovní doba, Požadujeme: , - manuální zručnost, - základní znalost na PC, - možnost pracovat o víkendech, Kontakt: e-mailem. Pracoviště: Pss cz s.r.o. - pracoviště autoneum cz s.r.o., choceň, U Dvořiska, č.p. 1721, 565 01 Choceň 1. Informace: Zdena Bandurčin, .

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 17 000 Kč

Prodavači potravinářského zboží PRODAVAČ/KA. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: 17. listopadu č.p. 689, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto, Pracovní náplň: prodej pekařských výrobků a zboží, Požadujeme:, - zkušenost s prodejem a obsluhou zákazníků výhodou, - pečlivost, samostatnost, spolehlivost, - trestní bezúhonnost, - zdravotní potravinářský průkaz, Kontakt: telefonicky nebo e-mailem - Matoušková Vladimíra, tel.: 465 467 628, e-mail: obchody@nopek.cz. Pracoviště: Nopek, a.s. - provozovna 17. listopadu, vysoké mýto, 17. listopadu, č.p. 689, 566 01 Vysoké Mýto. Informace: Vladimíra Matoušková, +420 465 467 628.

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 12 400 Kč

Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12400 kč. Volných pracovních míst: 8. Poznámka: Provádění pravidelného úklidu, pomocných prací a údržbové činnosti ve vnitřních i venkovních prostorách hotelového komplexu Dolní Morava. , Možnost navázání dlouhodobé spolupráce. , Příjemné pracovní prostředí. , Možnost zajištění stravování a ubytování., Kontakt: telefonicky 8 - 17 hodin nebo e-mailem. Pracoviště: Workport services s.r.o. - pracoviště sněžník a.s., dolní morava, 561 69 Králíky. Informace: Vladyslava Doychak, +420 776 639 180.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 16 000 Kč

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků ŘIDIČ VZV. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: Místo výkonu práce: AUTONEUM CZ s.r.o., U Dvořiska č.p. 1721, 565 01 Choceň 1, Požadujeme:, - dobrý zdravotní stav, - samostatnost, - pečlivost, - zkušenosti s VZV výhodou/školení VZV zajistíme, Nabízíme: zajištěné ubytování, Kontakt: Kalousková Jana, tel.: 774 762 361 (po - pá, 8 - 16 hodin), e-mail: jana.kalouskova@wincottpeople.com nebo osobně (17. listopadu 238, Pardubice). Pracoviště: Wp xawax moravia s.r.o. - pracoviště autoneum cz s.r.o., choceń, U Dvořiska, č.p. 1721, 565 01 Choceň 1. Informace: Jana Kalousková, +420 774 762 361.

Zápas Jiskra Ústí n.Orlicí - FK Česká Třebová.
12

FOTBALOVÝ SERVIS: Výsledky víkendových utkání

Dobrý rozhodčí má pískat i mládež

FOTBALOVÉ PERLIČKY Z REGIONŮ
dnes 14:28

To je celý Kohák. Sebral pohár a označil se za atomovou bombu

Chrlil ze sebe vtípky na adresu ostatních, ale i na sebe – tohle prostě bavič Jakub Kohák umí. Také proto si ho vedení Středočeského krajského fotbalového svazu hýčká a zve ho na každou větší akci. Naposledy ve čtvrtek, s úsměvnou nabubřelostí, převzal Kohák pohár pro vítěze krajského přeboru – FK Posázavan Poříčí nad Sázavou.

včera 16:36

Kariéra se chýlí ke konci. Koubský pracuje na stavbě jako dělník

Domů do Česka se dostane párkrát za rok. Když chce navštívit rodiče nebo děti, musí požádat šéfa o dovolenou. Přesto si bývalý obránce Zlína Jiří Koubský nestěžuje. Na život ve Švýcarsku, kde s přestávkami působí už třináct let, si pětatřicetiletý fotbalista zvykl a návrat na Moravu zatím odkládá.

ZAJÍMAVOSTI Z FOTBALU
dnes 20:00

Kapitán Zbrojovky Melichárek: Se sestupem jsme se vyrovnali na dovolené

/ROZHOVOR/ Z branky sledoval, jak se jeho spoluhráči snaží proniknout obranou Jihlavy a vykřesat naději na udržení. Marně. Brněnská Zbrojovka letos v květnu remizovala a bylo jasno: novou sezonu odehraje o patro níž. Brankář Dušan Melichárek klub neopustil a po letní přípravě opět povede Brňany na hřiště jako kapitán. Poprvé tak ve druhé lize učiní v neděli od šesti hodin večer shodou okolností právě proti celku z Vysočiny.

včera 16:32

Cíl Viktorie? Obhájit titul a neztratit se v Lize mistrů

Když hrajete pravidelně evropské poháry, ve sbírce máte máte pět domácích titulů a navíc jste úřadující šampioni, tak i pro novu sezonu musíte mít ty nejvyšší cíle.

Hokejová příprava: Dynamo dvakrát ve vedlejší hale

Pardubice - První přípravné utkání před extraligovou sezonou se blíží.

Nová sezona: Odpočet zastaví Vítkovice

Pardubice - Už zbývají jen poslední hodiny. V pátek odpoledne začíná nový ročník FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, hned v sobotu se svého zápasu dočkají i fotbalisté Pardubic. Ti na stadionu Pod Vinicí hostí v 10.15 hodin tým Vítkovic.

Šípek: Chci ukázat, co ve mně je

Východní Čechy, Chrudim /ROZHOVOR/ - Restartovat kariéru hodlá v týmu nováčka FOTBALOVÉ:NÁRODNÍ LIGY útočník Jakub Šípek. Devatenáctiletý fotbalista dorazil na hostování do Chrudimi z Hradce Králové.

Budeme se rvát jako koně

Východní Čechy, Chrudim - V neděli vstoupí fotbalisté Chrudimi do FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY zápasem na hřišti Viktorie Žižkov. V jiné roli, s nadšenými hráči a novými vlčáky, kteří čekají na svou šanci. Zároveň věří, že se nováčka boj o záchranu týkat nebude.