Zámrsk – M. Třebová 3:4

Lepší zahájení si Moravská nemohl přát. V 5. min. se do míče opřel Müller a hosté vedli. Zámrsk ale bleskově odpověděl. Za jedenáct minut skóre po brankách Vodičky a Peterky otočil. Winkler sice ještě vyrovnal, ale když mazácky podél brankáře vystřelil Páral, šli na přestávku spokojenější domácí. V 55. min. však bylo vyrovnáno. Po zmatku před Jadrným zůstal ve vápně nekrytý Horák a srovnal na 3:3. Když už se zdálo, že zápas skončí dělbou bodů, dostal se k míči po špatném odkopu Jadrného v poslední minutě Švanda a dal na 3:4. Fakta – branky: Peterka, Vodička, Páral – Müller, Winkler, Horák, Švanda. Rozhodčí: Čad. ŽK: 1:0. Diváci: 50. Poločas: 3:2.

Verměřovice – Svitavy B 3:2

Většina první půle se odehrávala na polovině Svitav, ale to podstatné se stalo před brankou Verměřovic. Zbytečný faul za hranicí velkého vápna a následný přímý kop proměnil důrazný Moravec a poslal hosty do vedení. Vyrovnat se domácím podařilo v 58. min. díky Sklenářovi, jenž zužitkoval dlouhý centr za obranu. Na 2:1 zvyšoval v 71. min. po rohovém kopu Nastoupil a dvoubrankové vedení zařídil Verměřovicím Tlapák. Hostům se sice podařilo ještě v 86. min. snížit, když po chybě jednoho z domácích obránců udělal Urban lehkým obloučkem ala Poborský z domácí brankáře statistu, ale jeho trefa znamenala pouze snížení na konečných 3:2. Fakta – branky: Sklenář, Nastoupil, Tlapák - Moravec, Urban. Diváci: 80. Poločas: 0:1.

Libchavy – V. Mýto 2:5

Fakta – branky: Kopfštein, Koupil – Štancl 2, Chleboun 2, Šeda. Rozhodčí: Chládek. ŽK: 3:2. Diváci: 80. Poločas: 2:0.

Pomezí – Č. Třebová B 1:1

Fakta – branky: Nespěšný – Urbanec. Rozhodčí: Štourač (Slatiňany). ŽK: 1:2. Diváci: 150. Poločas: 0:0.

Sloupnice – Ústí n. O. B 1:0

Po úvodním tlaku se Sloupnice dočkala ve 12. min. Ústí se sice snažilo o vyrovnání, ale domácí výsledek udrželi. Fakta – branka: Štěpánek. Poločas: 1:0.

(ry, re, ha)