Verměřovice – Zámrsk 2:3
Na začátku zápasu několik šancí domácí zazdili. Gólu se dočkali až díky Sklenářovi. Po skvělém nástupu to vypadalo, že si Zámrsk odveze vysoký příděl, jenže omyl. Do poločasu skóre otočil a ve druhé půlce přidal třetí branku. Domácí tvrz poprvé v sezoně padla. Fakta – branky: Sklenář, Václavek – Matoušek, Jiráský, Vodička. Rozhodčí: Chládek. ŽK: 3:5. Diváků: 70. Poločas: 1:2.

Polička B – Ústí B 1:2
Vše podstatné se odehrálo během osmi minut druhé půle. Nejprve přehlavičkoval obránce Zachař, vzápětí vyrovnal po Dobiášově střele do tyče dorážkou Navrátil, ale Zachař poté hlavou jako přes kopírák zajistil hostům výhru. Fakta - branky: 49. Navrátil - 47. a 55. Zachař. Rozhodčí: Ille (Jaroměřice). ŽK: 2:1. Diváci: 50. Poločas: 0:0.

Č. Třebová B – V. Mýto B 4:3
Fakta – branky: 5. a 46 Čikl, 42. Hudač, 67. Konečný z pen. – 16. a 38. Chadima, 38. Krýda. Rozhodčí: Valenta. ŽK: 2:1. Diváci: 50. Poločas: 2:3.

Pomezí – Sloupnice 0:0
Prvnímu poločasu vévodili brankáři. Po pauze domácí hrozili z přímých kopů: Svobodův zázračně vytáhl Kuta a Pecinův pak skončil na spojnici. Když v závěru těsně minul i Nekvinda, rozešli se soupeři smírně. Pohlednému zápasu chyběly jen góly, Pomezí má půlmistra na dosah. Fakta – rozhodčí: Gregor (Chrudim). ŽK: 3:2. Diváci: 100. Poločas: 0:0.

D. Újezd B – Libchavy 3:4
V sedmigólové přestřelce se sokové vystřídali ve vedení. V 75. minutě to po přímém kopu Pachty vypadalo nakonec na plichtu, jenže poslední slovo měli hosté – Vídeňský dorazil Kopfšteinovu střelu a Újezdu zůstaly oči pro pláč. Fakta – branky: 10. Veselík, 52. Malý, 75. Pachta – 15. Kopfštein, 22. Felgr, 66. Stejskal, 80. Vídeňský. Rozhodčí: Preclík (Pardubice). ŽK: 3:5. Diváci: 70. Poločas: 1:2.