St. Hradiště – Letohrad B 3:2
Rezerva Letohradu zajížděla k dalšímu utkání na půdu zachraňujícího se Starého Hradiště. Utkání nezačali hosté dobře, už ve 13. minutě prohrávali 0:1 po brance Oulického. Následně spálil velkou příležitost Černohous. Ještě hůře bylo po odehrané půlhodině. Penaltu proměnil po faulu na Baudyše znovu Oulický – 2:0. Hosté snížili sedm minut před přestávkou, když nedovoleně atakovaný Sita využil poskytnutou výhodu sudím Volným a vykřesal jiskru naděje na zvrat – 1:2.
Po změně stran vystihl Prášil malou domů a stačil gólmana přehodit – 2:2. Zisk jednoho bodu se rozplynul čtvrt hodiny před koncem. Hlaváček předložil Götzemu, jenž rozhodl utkání.
Fakta – branky Letohradu: 37. Sita, 58. Prášil. Rozhodčí: Volný. ŽK: 0:2. Diváci: 115.

MFK Chrudim C – Libchavy 1:0
Od začátku utkání narážel domácí „Celtik" na hluboký obranný blok hostí, který se pokoušel překonat kombinační hrou. Ve 22. minutě po pěkné kombinační akci vychytal brankář hostí Kollert Mlynku. V druhé půli pokračovali domácí v dobývání soupeřovy branky. Zde naráželi na dobře připraveného Kollerta, kterému navíc pomohlo v 75. minutě po střele Zity břevno. Rozhodnutí přinesl až samotný závěr. Nejprve v 80. minutě zneškodnil ojedinělou šanci hostí Kudláček a v 90. minutě rozhodl mazácky po uvolnění na šestnáctce Beneš o zisku tří bodů.

Zámrsk – Valy 4:1
Fotbalisté Zámrsku stále živí naději na záchranu. Pomohla jim k tomu výhra nad Valy. Domácí začali aktivně a již v šesté minutě se trefil po přihrávce Csernyanszkého Matoušek – 1:0. Několikrát se pak musel činit brankář Molnár, který likvidoval šanci Kolmana a Bažanta. Vyrovnání přišlo krátce před přestávkou. Kolman našel z přímého kopu hlavu Bažanta – 1:1. Misku vah převážil na stranu Zámrsku Balog v 56. minutě – 2:1. A bylo ještě veseleji, hosté si dali vlastní gól – 3:1. Konečnou podobu výsledku dal svým druhým gólem Matoušek deset minut před koncem – 4:1.
Fakta – branky: R. Matoušek 2, Balog, vlastní – Bažant. Rozhodčí: Pešek. ŽK: 1:1. Diváci: 110. Poločas: 1:1.(bed, jm)