Č. Třebová B – D. Újezd B 3:3. Vyrovnaný stav porušila až střela domácího Hudače. Do přestávky se hostím podařilo srovnat díky Šteflovi. Druhou polovinu začali lépe hosté a když Kuta přehodil gólmana, šli i poprvé do vedení. Dorážkou po trestném kopu však dokázal vyrovnat Kvapil. Do konce zápasu padlo ještě na jedné straně po jedné brance, takže duel skončil smírně 3:3. Fakta – branky: Hudač, Kvapil, Hamerník – Štefl, Kuta, Doubek. Rozhodčí: Kříž. Diváci: 80. Poločas: 1:1.

Jevíčko – Zámrsk 2:0. Opatrný první poločas se obešel bez příležitostí ke skórování. Po změně stran bylo vše jinak, na Jevíčku byl patrný velký hlad po prvním domácím vítězství v sezoně. K němu ho přiblížil Vafka, když dorazil pokus Podlezla. Hosté poté více otevřeli hru a jednu ze skulinek v jejich defenzivě využil Berka, když po individuální akci předložil ideální míč Podlezlovi. Fakta – branky: Vafka, Podlezl. Rozhodčí: Havel (Hlinsko). ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 0:0.

Vysoké Mýto B – Sloupnice 1:1. Domácí nezačali proti soupeři z horních pater tabulky dobře, těžko se vyrovnávali s dlouhými nákopy na rychlonohého Vondru. Dvakrát ještě jeho únik zastavili, ale v 17. min. už slavil úspěch útočník hostí – 0:1. Potom se obraz hry změnil a domácí se dostali do hry. Ve 37. min. vyrovnal po uvolnění Bartošem Štancl. Potom Krýda trefil ještě břevno a vypadalo to, že Mýto útočí na tři body. Ve druhé půlce však Bartoš mířil jenom do tyče a navrch neproměnil ani penaltu. Fakta – branky: Štancl – Vondra. Rozhodčí: Čad. ŽK: 1:1. Diváci: 180. Poločas: 1:1.