FK Agria Choceň – Třemošnice 3:1 (2:0)
Hosté přijeli do Chocně zdravě nabuzení a na hřišti to bylo vidět. Předváděli bojovný a kombinační fotbal, nicméně větší gólovou příležitost si nevypracovali. Naopak domácí hned v sedmé minutě udeřili šťastnou brankou navrátilcem na choceňský trávník Vondrou. Toho přivedl v týdnu trenér Kopecký ze Sloupnice a za pár dní čtyřicetiletý zkušený hráč se mu odvděčil za důvěru tím nejlepším způsobem. Následně se hra vyrovnala. Třemošnice hodně zlobila, jenže ze šancí nebylo nic, tak se míče chopil Vondra, zpětnou přihrávkou našel Zavřela, který byl ve vápně faulován. Nařízenou penaltu Adam Kopecký ve 40. minutě proměnil a domácí vedli v poločase 2:0.
Hostům po přestávce pomohlo hned trojí střídání a podařilo se jim v 68. minutě snížit Kováčem. Chocni gól nikterak neublížil. U všeho podstatného byl v utkání Vondra, svým přehledem a fotbalovou chytrostí se postaral deset minut před koncem o třetí branku.

Fakta – branky: 7. a 80. Vondra, 30. A. Kopecký z pen. – 68. Kováč. Rozhodčí: Pešek (Chrudim). ŽK: 1:4. Diváci: 100. Poločas: 2:0. Choceň: Mikulecký – Baborák, Eisner (69. Seidenglanz), Fikejz (80. Sloupenský), Coufal – O. Kopecký, Vondra (88. Hroděj), A. Kopecký, Šabata – Smejkal, Zavřel (84. Rozlivka). Třemošnice: Auerswald – O. Rychnovský, Kunášek, Kalina, Culek – V. Rychnovský (77. Krátký), M. Šindelář (58. Filip), Král (58. Šindelář), Vančura – Šebek, Schneiderwind (58. Kováč).

1. FC Žamberk – Horní Jelení 0:0 (0:0) penalty: 3:2
V nervózním utkání nedokázali žamberští fotbalisté splnit roli jasného favorita. Nedařilo se hlavně středové řadě, která nedokázala dostatečně podporovat ofenzivu a propadala i ve hře dozadu. To se sice postupem času i díky střídání zlepšilo, ale už před tím vycítili hosté šanci a vedle poctivé defenzivy začali hrozit nebezpečnými výpady. Ještě do přestávky spálil největší šanci nováčka Kaňkovský a tři minuty před koncem měl vítězný gól na kopačkách Pecivál, jehož střelu zneškodnil Martinovský a zabránil tak zřejmě největší senzaci kola. V infarktovém závěru předvedl na druhé straně podobně bravurní zákrok také brankář Jozl vyražením Bredovy střely v nastavení a ještě stihl zakročit proti dorážce Čady. V následných penaltách žamberské trápení neskončilo, když duo elitních střelců Čada – Trnka ani netrefilo branku. V pořadí pátý rozstřelový bod tak museli zařídit zbývající střelci, jejichž snahu podpořil výtečnými zákroky brankář Martinovský.

Fakta – rozhodčí: Pavlas (Č. Voda). ŽK: 1:3. Diváci: 185. Poločas: 0:0. Žamberk: Martinovský – Pavelka, Franke, Hrabík, J. Kotyza – J. Huška (71. Polyakov), Janč, P. Huška (71. Trejtnar), Dvořák (46. Breda) – Čada, Trnka. Horní Jelení: Jozl – Raich, Hendrych, Houžvička, Komárek – Michálek (90. Čermák), Chadima (29. Pinkas, 90. Svatoň), Velinský, Martinec (82. Houžvíček) – Kaňkovský, Pecivál.

FK OEZ Letohrad B – M. Třebová 1:1 (0:0) penalty: 4:1
V úvodu byli lepší domácí, ale posléze převzali aktivitu hosté, vypracovali si šance, gól však v první půli nepadl. Po přestávce se hrálo nahoru dolů. Letohrad se ujal vedení v 66. minutě zásluhou Hynka, ale trvalo to jen sedm minut než vyrovnal Staněk. Penalty jasně ovládl Letohrad.

Fakta – branky: 66. Hynek – 73. Staněk. Rozhodčí: Hořínek (Hradec n. S.). ŽK: 3:1. Diváci: 50. Poločas: 0:0. Letohrad B: Satoria – Zach, Krejčí, Kříž, Pokorný (83. Petráček) – Hynek, Černohous (77. Janoušek), Dvořáček, Procházka (52. Lorenc) – Sita, Lipenský. Moravská Třebová: Vykydal – Novotný, Marek, Sedláček, Štěpánek (79. Polák), Zapletal, Okleštěk (69. Kalus), Šatník, Vančura, Masopust, Staněk.

Moravany – Lanškroun 1:4
Fakta – branky: 71. Poláček – 45. z pen. a 76. Knápek, 7. Savych, 41. Novák. Rozhodčí: Kotyza (Mladkov). ŽK: 4:1. Diváci: 90. Poločas: 0:3. Moravany: B. Branda – Sokol, Pištora, Kubík (68. Novák), Hurta – Veselý (55. Knotek), Jelínek (83. J. Branda), Beran, M. Lukas (62. Mach) – Poláček, Kříž. Lanškroun: Wendlig – Skalický, Popelář (83. Jung), Vaško, Stasiowski (89. Marek) – Richtr (78. Fait), Novák (86. Kyral), Smrkal, Knápek, Savych – Hostovský.

1. Holice⋌ 11 8 1 0 2 28:7  26
2. Lanškroun⋌ 11 7 0 1 3 26:19 22
3. Žamberk⋌ 11 4 5 0 2 15:10 22
4. Chrudim B⋌ 11 6 1 0 4 30:9  20
5. Moravany⋌ 11 6 0 2 3 26:14 20
6. Choceň⋌ 11 6 1 0 4 14:15 20
7. Mor. Třebová⋌ 12 4 2 3 3 22:18 19
8. Svitavy⋌ 11 5 1 1 4 28:20 18