Česká Třebová – Pardubičky 2:1
Petr Pražák, trenér České Třebové: „Odehráli jsme velice dobrý první poločas, ale opět jsme zahodili několik stoprocentních šancí. Soupeř hrál jednoduše, snažil se prosadit dlouhými míči na Poláčka, kterého jsme až na jednu šanci, ze které nebyl úspěšný, pohlídali. Druhou půli soupeř hru vyrovnal, my jsme se snažili být trpěliví a čekali jsme na příležitosti v koncovce. Pomohla nám standardní situace, kterou jsme využili a rozhodli o zisku tří bodů. V závěru vrhli hosté všechny síly do útoku, ale naše defenziva komplikace nepřipustila."

Chrudim B – Letohrad B 3:0
František Dvořák st., trenér Letohradu B: „Soupeř byl herně lepší, což musím sportovně uznat. Myslím, že to byl oboustranně slušný fotbal. Byť jsme dostali tři góly, tak ještě další šance zneškodnil Pavel Nerodil a my jsme zase neproměnili tutovky doslova na brankové čáře. Vůbec mě v tomto směru ta porážka nemrzí, protože se hrál fotbal, soupeř hrál rychle, kombinačně a pro naše mladé mužstvo je dobré takové zápasy sehrávat."

Třemošnice – Žamberk 4:1
Miroslav Rücker, trenér Žamberka: „Utkání, ve kterém jsme hráli o šest bodů, jsme vůbec nezvládli. V prvním poločase jsme povolili soupeři třikrát velmi snadno skórovat. Ve druhém poločase jsme náš výkon zlepšili, ale gólově jsme se prosadili pouze z nařízeného pokutového kopu."

Moravany – Lanškroun 3:0
Pavel Hrabáček, trenér Lanškrouna: „Utkání jsme začali velice špatně a velkými individuálními chybami jsme soupeře nechali jít do dvougólového vedení a prakticky bylo rozhodnuto. Směrem dopředu jsme ztroskotávali na vlastní nepřesnosti. Měli jsme akorát jednu šanci, kdy jsme trefili břevno. Náš výkon byl už od obrany velmi špatný."

Holice – Choceň 3:4
Evžen Kopecký, trenér Chocně: „Kluci udělali pro diváky show, na kterou se nezapomíná a která zaváněla pro slabé nátury infarktem. Do utkání jsme vstoupili moc profesorsky a domácí, kteří hráli místy až za hranicí agresivity, se ujali brzy vedení. Přes naši snahu a lepší fotbalovost se nám do konce poločasu korigovat nepodařilo a navíc jsme po šťastné brance domácích šli do kabin s mankem dvou gólů. V tu dobu to bylo zlé. O přestávce jsme změnili rozestavení a bylo to znát. Od začátku jsme domácí lisovali jako citron, ale bohužel po našem snížení přišla laciná branka na jedna tři. Na utkání bylo dost našich fandů a v tu dobu by na nás nikdo nevsadil ani korunu. My jsme hnali kluky do útoku a oni ukázali neskutečnou morálku a bojovnost, kterou závěrečnou smrští utkání otočili. Ti, kteří fandí Chocni, by měli být na kluky právem hrdí i přes ten nevydařený poločas. Já osobně vím, že hrálo určitou roli štěstí, ale troufám si říci, že to vedlo ke spravedlivému vyústění."