Č. Třebová – Žamberk 3:0
Petr Pražák, trenér České Třebové: „V tomto utkání jsme šli jasně za vítězstvím. Už od začátku jsme si vytvářeli brankové příležitosti. Bohužel jsme se podobně jako minulý týden v koncovce trápili. Do druhé půle jsme nastoupili s cílem přidat co nejdříve uklidňující branku, což se nám povedlo. Klukům děkuji za celkově vydařenou sezonu."
Tomáš Koukol, trenér Žamberku: „K zápasu jsme odjížděli bez několika hráčů základní sestavy, což se bohužel na našem výkonu projevilo, a soupeři jsme tím zápas značně zjednodušili. Vyjma prvních dvaceti minut, kdy nás domácí hodně zatlačili a vytvořili si gólové šance, byla hra v poli poměrně vyrovnaná. Z naší strany ale bez nějakých brankových příležitostí. Opět se projevila naše slabina, a tím jsou začátky poločasů hlavně s kvalitnějšími soupeři, které naše defenziva nezvládá. Pro příští ročník na tom musíme zapracovat. Nutno ale podotknout, že domácí vyhráli zaslouženě."

Litomyšl – Choceň 2:1
Evžen Kopecký, trenér Chocně: „Hledat slova po takovém utkání je těžké. První, co mne napadlo, je známé Pospíchalovo heslo: „Fotbal nemá logiku". Jsem zklamaný, zápas nám nevyšel výsledkově dle našich představ, ale na hráče se nezlobím. Kluci se vydali, byli jsme herně o parník před domácími, ale za to se body nedávají. Bohužel tlak, který byl s tímto utkáním spojen, asi zapřičinil naše dvě obranné chyby, které ale nemusely být pro nás tak fatální, kdybychom proměnili jen polovinu šancí, které jsme si vypracovali, a byly to šance stoprocentní. Prostě za krásu se body nedávají. Přes to všechno se kluci nemají za co stydět, ten den bychom asi už branku nedali. Ten, kdo fotbal hrál, ví, o čem mluvím. Možná se i projevila absence dvou našich hráčů, které do hry nepustila zranění, a v neposledním řadě hodně úzký kádr, který jsme v posledních kolech měli. Závěrem chci také pogratulovat České Třebové k prvnímu místu."

H. Městec – Letohrad B 0:2
František Dvořák st., trenér Letohradu B: „Zápas jsme měli dle mého názoru pevně ve svých rukou od začátku. Nedali jsme velké množství vyložených šancí. Domácí ohrozili brankáře Ehrenbergera prakticky pouze jednou, když nepočítám rohové kopy. Fotbalu nenahrával terén, který moc kvalitní nebyl a některým hráčům to vadilo. Myslím, že jsme splnili povinnost. Vyhrál ale celý ´spodek´, tak nám to velí uspět i proti Litomyšli."

Dolní Újezd – Lanškroun 5:1
Pavel Hrabáček, trenér Lanškrouna: „Ze začátku se hrál vyrovnaný fotbal, ani jedno mužstvo si nevytvářelo šance. Domácí byli důraznější v osobních soubojích. My jsme hrozili spíše střelami ze střední vzdálenosti. Po jedné z nich jsme se dostali do vedení, které ale netrvalo dlouho. Do druhého poločasu jsme museli dvakrát nuceně vystřídat, což nás hodně poznamenalo a bylo to jednou z příčin vysoké porážky."