Choceň – Polička 2:1
Evžen Kopecký, trenér FK Agria Choceň: „Nebylo to jednoduché utkání. Polička se po nevydařených výkonech u nás chtěla chytnout, hrála zodpovědně dozadu a my hledali velice těžce klíč k odemknutí její defenzivy. Pomohla nám až standardní situace v závěru poločasu, po které jsme se ujali vedení. Do druhého poločasu soupeř posílil útok o Stejskala, který nám začal dělat problémy, hru soupeře zkvalitnil. Přesto jsme mohli navýšit skóre my, jenže penaltu jsme neproměnili, a naopak soupeř za chvíli vyrovnal. Od té doby se dá říci, že to byla loterie. Žádné taktizování, oba týmy to chtěly zlomit na svoji stranu a nakonec se to podařilo štastnějším, což jsme byli my. Jsem moc rád, že to opět pozdvihli kluci z lavičky – Sloupenský, Rozlívka, kteří závěrem přinutili soupeře k chybám, jež vedly k vítězství. Nehrajeme lehce jako minulou sezonu, ale poctivě dřeme a kluci svým srdcem a chtěním jdou za každým míčem, a proto jim děkuji."

Moravany – Žamberk 2:2 penalty 2:3
Milan Menzel, trenér 1. FC Žamberk: „K lídrovi tabulky jsme jeli s úmyslem jakkoliv bodovat, což se splnilo. V prvním poločase jsme soupeře nepustili ani do žádné šance a sami jsme jednu ze dvou proměnili. Bohužel druhý poločas už tak kvalitní od nás nebyl. Domácí dvěma góly po standardkách otočili a měli i pověstný hřebíček, který nezatloukli. V závěrečných patnácti minutách jsme soupeře přehrávali, vytvořili si šance a zaslouženě vyrovnali. Dle mého je remíza zasloužená. Penaltová loterie přisoudila bod šťastnějšímu mužstvu."

Lanškroun – Litomyšl 2:1
Pavel Hrabáček, trenér TJ Lanškroun: „Od začátku se hrálo hodně opatrně. Ani jedno mužstvo nebylo v prvních dvaceti minutách nijak nebezpečné. Podařilo se nám dostat se do vedení, ale Litomyšli se povedlo krásnou brankou vyrovnat. Bohužel naše další šance zůstaly do poločasu nevyužity. Po přestávce jsme nechtěli příliš bláznit dopředu a hrát trpělivě. Myslím, že naše vítězství je zasloužené."

Pardubičky – Letohrad B 0:2
František Dvořák st., trenér FK OEZ Letohrad B: „Tento zápas se nám bodově vydařil. Konečně jsme se vyvarovali chyb v defenzivě. Šli jsme poměrně brzo do dvoubrankového vedení, i když jsme ještě další šance nevyužili a poté jsme si to pohlídali."