Druhou porážku si připsala Česká Třebová, když v Lanškrouně prohrála 1:2. Zápas o „šest" bodů vyzněl lépe pro Dobříkov.

Naopak fotbalisté České Třebové utrpěli na jaře ve druhém zápase druhou porážku a na záda jim dýchá jejich přemožitel z Lanškrouna.

Dobříkov – M. Třebová 1:0
V utkání, které se od prvních minut hrálo ve svižném tempu, nemělo v prvním poločase žádné z mužstev výraznou převahu. Hra se odehrávala především ve středu hřiště a nikdo se do vyložených šancí nedostával.
Do druhé půle vstoupili mnohem lépe domácí. Ve 47. minutě se ve vápně hostí prosadil Zahradník, avšak brankář hostí Vykydal vyrazil jeho střelu na roh. Svůj tlak zúročili domácí vedoucím gólem v 53. minutě. Po dlouhém centru Petra Horníčka a chybě hostující obrany překonal Zahradník lobem brankáře – 1:0. Dobříkovští byli v těchto chvílích aktivnější a mohli svůj náskok zvýšit, ale hlavičku Jana Horníčka vyrazil brankář na roh. Hosté hrozili zejména po brejcích a v 75. minutě mohli srovnat. Nejprve vysunul David dlouhým pasem Kučerňáka, ten se uvolnil na velkém vápně, a jeho přesnou střelu do horního růžku branky vyrazil Novotný na roh. Po jeho rozehrání nebezpečně hlavičkoval Strouhal a Novotný předvedl znovu vynikající zákrok. Poté se opět dostali ke slovu hosté, ale Šatník hlavičkoval mimo. Poslední šanci zápasu měl domácí Jan Horníček, ale střelou z hranice velkého vápna překonal nejen vyběhnuvšího brankáře Vykydala, ale také netrefil branku.

Přelouč – Žamberk 1:5
Fotbalisté Žamberka zvládli utkání v Přelouči na výbornou. Hosté předvedli skvělý vstup do zápasu a již v deváté minutě vedli 2:0, když se trefili V. Huška a P. Huška. Domácím se podařilo snížit v osmnácté minutě zásluhou Semelky, ale to bylo z jejich strany vše.
Druhá půle byla již v režii svěřenců trenéra Rückera. V 50. minutě zvýšil na 3:1 Franke. V závěrečných minutách pak přidali další dva góly Breda s Pavelkou a rozhodli o konečném vítězství 5:1.

Lanškroun – Č. Třebová 2:1
Derby mezi Lanškrounem a Českou Třebovou bylo napínavé až do samotného závěru zápasu. První poločas skončil bez branek, a tak se čekalo, kdo vstřelí první gól. Jako první se radovali domácí fotbalisté, postaral se o to Z. Vacek. Třebovským se podařilo vyrovnat v 82. minutě Zahálkou, ale znovu to hostům na body nestačilo. Rozhodl gól v poslední minutě zápasu, který vstřelil Novák. Třebovští tak ani ve druhém jarním utkání nezískali ani bod.

Vysoké Mýto – Choceň 3:1
V sobotním zápase zahájili Mýtští derby se sousední Chocní velmi opatrně. První větší šanci měli hosté díky Hrubému, ale Černík byl pozorný. Domácí odpověděli ve dvanácté minutě. Po faulu kopal přímý kop Podmajerský a jeho střela šla těsně vedle. Choceňští měli velkou příležitost po chybě obrany, ale Souček šanci nevyužil. Vysokomýtští se dostali do dobré akce až po delší době, ale Podmajerský mířil jen do brankáře hostí. Ve 32. minutě přišel pro domácí trest, když velkou chybu v obraně potrestal střelou z velkého vápna Fikejz – 0:1. Odpověď svěřenců Milana Ujece byla však velmi rychlá. O dvě minuty později se trefil Kopřiva – 1:1.
Druhý poločas začali hosté opět lépe a dobrou příležitost měl nejlepší hráč hostí Fikejz. V 72. minutě přišla odpověď a z pětadvaceti metrů se k tyči trefil po pěkné střele Konečný a domácí se dostali do vedení 2:1. Následně přišel velký tlak ze strany Vysokého Mýta, ale bohužel pro něj bez gólového efektu. Podařilo se to čtvrt hodiny před koncem, když Sklenář zvýšil na 3:1. Domácí útočník měl ještě velkou šanci na navýšení skóre, ale tu jednoduše řečeno zazdil. Ve středu čeká hráče V. Mýta odložené utkání s Cerekvicí.