TJ Lanškroun – FK Česká Třebová 0:0 penalty 2:4
Pavel Hrabáček, trenér Lanškrouna: „Utkání bylo po celou dobu naprosto vyrovnané. Remíza je spravedlivým vyjádřením hry. Mužstva hrála ze zajištěné obrany. Šancí k vidění mnoho nebylo. Spíše se bojovalo, hodně hráčů mělo problémy s terénem. Šlo o to, jestli někdo udělá chybu v defenzivě, ale nestalo se. Penalty nám moc nejdou."
Petr Pražák, trenér České Třebové: „Vyrovnané utkání, kde se více bojovalo, než kombinovalo. Vyložené šance po jedné na každé straně. V obranné fázi jsme utkání zvládli a plnili, co jsme si řekli. Bohužel, šanci na gól jsme neproměnili, a tak asi zaslouženě došlo na penaltový rozstřel, ve kterém jsme byli úspěšnější."

FK Agria Choceň – Chrudim B 0:1
Josef Matoušek, trenér Chocně: „Z naší strany nemělo utkání až tak špatnou kvalitu. Soupeř potvrdil tu svou, vypracoval si tři dobré příležitosti, kdy nás podržel Libor Gerčák. Jinak se hra odvíjela mezi vápny. Do defenzivy nemám klukům co vytknout. Bohužel v ofenzivě nám nebylo přáno, když jsme si také nějaké možnosti vytvořili. Už to vypadalo na remízu, dělba bodů by tomu asi slušela, ale hosté těsně před koncem krásným gólem rozhodli. V tu chvíli to byl pro nás šok, na což už jsme nedokázali reagovat. Klukům nemohu upřít snahu, ale takový je někdy fotbal."

Třemošnice – 1. FC Žamberk 2:0
Evžen Kopecký, trenér Žamberka: „Nekvalitní zápas z obou stran na těžkém terénu vyvrcholil až v závěru utkání v 82. minutě. Je to velká škoda, protože jsme deset minut před tímto okamžikem měli dvě velké šance. Bohužel branka padla do naší sítě a to opět po naší hloupé chybě ve středu hřiště. Pak už jsme hru otevřeli a domácí přidali ještě pojistku. Mrzí mě dvě věci. Za prvé fakt, že pokyny, které v přípravě na utkání směřovaly k jednoduchosti a zodpovědnosti, nakonec vyšly vniveč. A za druhé, že k takovému utkání neodjedeme s kompletním kádrem. Je jasné, že tímto výsledkem jsme si přitížili k velmi těžkému jaru, které nás čeká."

FK Letohrad B – Přelouč 0:0 penalty 2:3
Zdeněk Vacek, trenér Letohradu B: „Převládá zklamání. Počítal jsem s třemi body. Pozitivně ale vidím zabudování kluků z dorostu, které jsme nasadili. Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře, měli jsme několik střeleckých pokusů. Byli jsme lepší, soupeř jen bránil a odkopával balóny. Pak ale přišla malá komplikace, kdy jsme šli do deseti, ale i tak jsme byli herně lepší. Soupeř hrál jen na brejky. V poločase nám chyběl jen ten gól. Po přestávce už se moc nehrálo, protože Přelouč neustále diskutovala s rozhodčím. Takhle neukázněné mužstvo jsem neviděl. Na to doplatili dvěma vyloučenými hráči, ale paradoxně nám to spíše ublížilo, že jsme hráli proti devíti. S obranným valem jsme si neuměli poradit. Tři minuty před koncem jsme měli velkou šanci, kterou jsme neproměnili, a proto to skončilo bez branek. Bez gólu vyhrát zkrátka nemůžeme."