Česká Třebová – Moravany 4:1
Petr Pražák, trenér České Třebové: „Oproti minulému týdnu, kdy jsme hráli spíše vodní pólo, jsme mohli konečně kombinovat a trpělivou hrou jsme dospěli k jasnému vítězství. Všechny naše řady podaly dobrý výkon a soupeři navíc chyběli důležití hráči. Doufám, že aktivita a chuť nám přinesou body i v následujících dvou utkáních na hřišti soupeře."

Dolní Újezd – Žamberk 0:1
Tomáš Koukol, vedoucí mužstva Žamberku: „V napínavém zápase o šest bodů jsme měli více štěstí a získali jsme tři body. Opět jsme ale doplatili na naši slabinu, jíž je koncovka. Zápas jsme mohli rozhodnout už mnohem dříve, ale neproměnili jsme několik jasných gólových šancí. Připustili jsme tím drama až do konce. Domácí se snažili nakopávat vysoké míče a hrozili jen ze standardních situací. Myslím, že jsme vyhráli zaslouženě."

Pardubičky – Letohrad B 3:0
František Dvořák st., trenér Letohradu B: „Zápas se nám více než nepovedl. Předvedli jsme nejhorší výkon ve všech činnostech a nezasloužili jsme si žádným způsobem bodovat. Obdrželi jsme dva hloupé góly doslova z půl metru, což je náš nedostatečný nedůraz. Byl to nejhorší výkon jara a možná i celkově. Musíme na to hodně rychle zapomenout, protože nás čeká hodně důležitý zápas."

Lanškroun – Choceň 0:4
Pavel Hrabáček, trenér Lanškrouna: „Byli jsme si vědomi, že k nám přijel favorit soutěže. Tomu jsme chtěli přizpůsobit i taktiku, ale v určitých fázích jsme ji nedodrželi. Nechali jsme jít soupeře do vedení. Jeho velká síla je v přechodové fázi, což se naplno ukázalo. Hodně nás trápil Souček svou rychlostí. Za stavu nula jedna jsme hru vyrovnali, ale druhý gól naše šance srazil dolů. Myslím, že hosté nás vyškolili v produktivitě, zatímco my jsme své šance nedokázali zužitkovat."

Evžen Kopecký, trenér Chocně: „Jsem rád, že v lanš-krounském těžkém prostředí kluci zodpovědně drželi po celý zápas herní disciplínu, byli soustředění a hlavně proto se nám to vrátilo v podobě takového výsledku. Vzhledem k terénu nebyla naše hra optimální, ale účinná a hlavně účelná. Musíme ale zůstat na zemi, neboť domácí byli značně oslabeni a určité úseky hry nebyly podle našich představ. Klukům i přes tyto malé nedostatky musím poděkovat a jsem rád, že potěšili početné zastoupení našich příznivců."