Dobříkov B – D. Dobrouč 3:3 (2:0)

První půle byla jednoznačně ve prospěch domácích, kteří šli do vedení dvěma góly Houžvičky, nejlepšího hráče na hřišti. Ve druhé půli byli domácí většinou pod tlakem soupeře. Hostě nakonec góly ze 70. a 80. minuty vyrovnali a v 85. minutě se dokonce lídr soutěže ujal vedení. Dobříkovští ale v závěru z trestného kopu vyrovnali brankářem Petrem Horníčkem. Branky: Houžvička 2, Petr Horníček (z pen.) – Řehák, Švercl, Nastoupil. Rozhodčí: Hovorka. Bez karet. Diváků: 50.

Libchavy B – Dolní Čermná 0:3 (0:1)

Hosté zaslouženě vyhráli, byli mužstvem, které na rozdíl od domácích proměnilo své šance. Branky: Pecháček, Faltejsek, Marek. Rozhodčí: Pecza. ŽK: 4:3. Diváků: 100.

Řetová – Dlouhoňovice 0:0

Vyrovnané utkání plné bojovnosti. Domácí nastoupili bez několika hráčů základní sestavy. Rozhodčí: Hanzl. ŽK: 2:2. Diváků: 170.

Boříkovice – Č. Heřmanice 3:1 (1:0)

První poločas působili hosté kompaktnějším dojmem, ale skórovali pouze domácí, když rychle rozehráli trestný kop na polovině a Švéda se sám před brankářem nemýlil. Hosté měli dvě brankové příležitosti, ale zakončili je nepřesně. V 53. minutě zvýšil na 2:0 hlavou Josef Krejčí. Poté došlo ke zranění domácího brankáře, kterého vystřídal hráč z pole. Hosté nastřelili tyčku a domácí odpověděli třetím gólem, podruhé se trefil Švéda. Boříkovice dohrávaly utkání v deseti, protože se jim zranil další hráč. V závěru utkání výsledek zkorigoval heřmanický Táfl. Branky: Švéda 2, Josef Krejčí – Táfl. Rozhodčí: Špaček st. ŽK: 0:1. Diváci: 300.

Zálší – Kunvald 2:3 (1:2)

Domácím se nepodařil vstup do utkání. Už v 10. minutě prohrávali po gólech Veverky a Krejsy 2:0. V 15. minutě Zálešští snížili z pokutového kopu, který proměnil Coufal. Druhá půle se hrála za mírné převahy domácích, kteří v 86. minutě vyrovnali hlavičkou Bačeho. Zálší pak vrhlo síly do útoku, ale hosté z brejku v 90. minutě dali na 3:2. Branky: Coufal (z pen.), Bače – Veverka, Krejsa, Kuczej. Rozhodčí: Sokol. Bez karet. Diváků: 70.

Těchonín – Třešňovec 2:1 (1:0)

Vyrovnaný zápas rozhodli domácí dvěma brankami, které orámovaly konec prvního a začátek druhého poločasu. První gól dal Špaček ve 38. minutě po přistrčení Všetičky, druhou v 50. minutě Tomáš Kreuzel. Hosté snížili v 80. minutě Jedlinským a zdramatizovali konec utkání. Branky: Špaček, Kreuzel – Jedlinský. Rozhodčí: Stolín. ŽK: 4:1. Diváků: 60.