Žamberk – Č. Třebová 3:1

Do první příležitosti se v okresním derby dostal v 11. minutě Myšák, jeho střelu srazila domácí obrana na roh. Pak už  měl víc práce českotřebovský brankář Křivka. Bartoňem zahrávaný trestný kop ve 14. minutě prodloužil Šponar hlavou na  zadní tyč a Černíkův výběr místa byl opět správný – 1:0. Po Černíkově pasu v 18. minutě vytáhl Křivka pohotovou střelu V. Hušky na roh. O dvě minuty později Křivka vyrazil excelentní Čadovy nůžky, na dorážku Jírů už nestačil – 2:0. Při dalším  rychlém výpadu ve 25. minutě předložil Černík ideálně míč P. Huškovi, který sám před Křivkou branku minul. Ve 26. minutě  zabránil Křivka jistému gólu, když reflexivním zákrokem vyrazil střelu P. Hušky z bezprostřední blízkosti. Po půlhodině hry Křivka ještě zkrotil střelu Jírů a poradil si také s tečovaným trestným kopem Ulvra. Hosté se vymanili z toho nejhoršího  až v závěru poločasu, ale Peškova prudká střela letěla nad břevno a Myšákova hlavička skončila tamtéž.
Po přestávce měli opticky více ze hry hosté, ale domácí pracovali v defenzivě spolehlivě a díky navrátivšímu se Čadovi  tentokrát nepropadali ve středu hřiště. Na Čadův návrat se v Žamberku čekalo od prvního kola, ale smolař roku zápas opět  nedohrál. V 52. minutě se Čada s Borkem srazili hlavami v souboji ve středu hřiště a oba putovali na šití. Krátce na to našel  V. Huška  centrem ve vápně volného Šponara, ale ten mířil hlavou nad branku. Definitivní rozhodnutí přišlo v 62. minutě, kdy  dlouhý nákop Bartoně z trestného kopu překvapivě zapadl oslněnému Křivkovi pod břevno – 3:0. Dalo se tušit, že tak luxusní  náskok domácí už nepustí. Hostům ke cti slouží to, že to ani za tohoto stavu nezabalili. V závěru byl nejvíce vidět kanonýr  Myšák, který v dobré pozici branku hlavou přestřelil a jeho střelu k tyči vyrazil Mareček na roh. Myšák se dočkal až na třetí pokus, když v 85. minutě nejprve z trestného kopu nastřelil ruku ve zdi stojícího Šponara a vzápětí rutinně proměněnou  penaltou zmírnil porážku svého týmu – 3:1. Hned na to nastoupil naposledy nestárnoucí „žamberecký metuzalém" a jubilant  Štěpán Michalovič, kterému chyběly jen centimetry, aby vstoupil rovnou do síně slávy. V nastaveném čase unikl P. Huška  a přesnou přihrávkou našel právě Michaloviče, jehož střelu do horního rohu vytáhl Křivka bravurním zákrokem na roh.

V. Mýto – Třemošnice 3:1

V utkání potřebovali domácí tři body a podle toho se i začalo hrát. Slibné příležitosti měli na úvod Pecháček a Sedlák. Ve 20. minutě měl dobrou střelu Kočí, ale brankář Třemošnice ji vychytal. Ve 27. minutě šel po dobrém pasu Šmerala Kočí na brankaře a s jistotou proměnil – 1:0. Ve  29. minutě po samostatné akci Sedláka a průniku do vápna přihrál na Kočího, ale ten ve vyložené příležitosti pálil nad branku. O dalších pár minut si oba útočníci role vyměnili a tentokrát nenavýšil skóre Sedlák.

Druhý poločas domácí začali dobře střelou Podmajerského. Ojedinělou akci předvedli hosté v 50. minutě, když střelu domácí gólman Černík vyrazil a dorážku dal útočník nad branku. Rychlá odpověď přišla v 52. minutě po rozehrání trestného kopu Kovaříkem na Konečného,  a ten střelou z dálky, která byla tečovaná, zvýšil na 2:0. Od 60. minuty měli domácí tři velké příležitosti. Nejprve Kočí, následně Konečný a největší pak Kovařík, který zpoza vápna trefil tyč branky hostí. V 74. minutě po samostatné akci Tomáše Sedláka a jeho pravé noze měnilo skóre na 3:0. V závěru druhého poločasu měl dobrou brankovou příležitost Matula po centru Vostrčila, ale dal hlavou těsně vedle branky. Domácí si tak zajistili první jarní výhru a jistě jí budou chtít potvrdit v následujících derby zápasech s Chocní a Dobříkovem.

Dobříkov – MFK Chrudim B 0:1

Od začátku bylo utkání velmi vyrovnané. V první půli mohli skórovat hosté, ale střelu Kroutila z 21. minuty domácí gólman Novotný vyrazil na roh. Další akce končily na hranici velkého vápna.

Ve druhé půli nepustili domácí prvních deset minut hosty za polovinu hřiště. Z brejku mohl v 56. minutě skórovat hostující hráč, ale mířil vedle. V 68. minutě po rychlé akci domácích střílel z levé strany Marek, ale trefil jen tyč. V 88. minutě po závaru před domácí brankou se na dvakrát prosadil domácí Kopp, který stanovil konečný výsledek 1:0. Chrudim si tak odvezla z Dobříkova tři body.

Lanškroun – Holice 1:0

První poločas byl z obou stran vyrovnaný. Jedinou příležitost měli domácí  8. minutě, kdy šel sám na brankáře Novák, ale v poslední chvíli srazil obránce hostí míč na rohový kop. Hosté se k vážnější příležitosti nedostali.

Po přestávce mohli hosté po zaváhání obrany ve 47. minutě vstřelit branku, ale brankář Jaroš situaci v poslední chvíli zachránil. V 61. minutě byl sražen v pokutovém území hostí domácí Smrkal. Nařízený pokutový kop s přehledem proměnil Stasiowski – 1:0. V 63. minutě byl domácím po druhé žluté kartě vyloučen Savych a hosté získali výraznou převahu. Domácí obrana je ale do vážnějších situací nepustila.