D. Dobrouč B – Verměřovice B 1:4. V celkem pohledném utkání byla rezerva Verměřovic fotbalovější a bojovnější. Utkání rozhodly góly střelecky disponovaného verměřovického Kmetě, jenž rozvlnil síť hned čtyřikrát. Za domácí pouze na 1:2 snižoval Nastoupil. Na víc se nevzmohli. Fakta – branky: Nastoupil – Kmeť 4. Rozhodčí: Rot. ŽK: 2:2. Diváků: 60. Poločas: 0:1.

Lichkov – Albrechtice B 5:0. Úvod zápasu se v podání domácích podobal poslednímu nepovedenému vystoupení v Tatenicích. Po deseti minutách se však Lichkov probral a začal soupeře. Fakta – branky: Gerža 4, Marek. Rozhodčí: Hejl. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 3:0

Zálší – Helvíkovice 2:0. Vyrovnaný zápas byl ovlivněn silným větrem. Mužstvo, které ho mělo v zádech mělo celý poločas převahu. Domácí přesto dokázali v obou pětačtyřicetiminutovkách skórovat a zvítězili 2:0. Fakta – branky: Okál, Doležal. Rozhodčí: Sobotka. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 1:0.

Němčice – Klášterec 4:1. Góly za domácí dávali především oslavenci. Dvěma brankami se blýskl čtyřicetiletý Beneš, který se loučí se svojí kariérou, první trefu zaznamenal z penalty, po něm zvyšoval na 2:0 Veselý, který oslavil narození syna a ve druhé půli se Beneš radoval po samostatném průniku podruhé. Na 4:0 zvyšoval parádní střelou z přímého kopu Gyömber. Za hosty korigoval stav Bartoš. Pochvalu si zasloužil rozhodčí Kodydek, který si počínal bez nejmenších problémů. Fakta – branky: Beneš 2, Veselý, Gyömber – Bartoš. Rozhodčí: Kodydek. ŽK: 2:1. ČK: 1:0. Poločas: 2:0.