Tropická sobota byla pro fotbalisty očistcem. V krajském přeboru se na hřišti soupeře usmažily jak Stolany, tak Česká Třebová.

V. Mýto – Č. Třebová 3:0

Debakl z Ústí na domácím celku žádné následky nezanechal. Ač počasí více vybízelo k polehávání u vody než honění se za kulatým nesmyslem, hrálo se ve slušném tempu a hrstka diváků, která na stadion dorazila, mohla být s předvedeným výkonem obou týmů spokojena.

Domácím v úvodu zatrnulo při šanci českotřebovského Dvořáka, ale v prvním poločase branka nepadla. Mýto sice mělo převahu, ale otevřít brankový účet zápasu se nedařilo. V úvodu druhé půle se poprvé v utkání začervenalo. Obránce hostí Vomáčka fauloval před vápnem M. Chadimu a dostal druhou žlutou kartu. Dvořák navíc zahrál báječně trestný kop a domácí rázem vedli 1:0.

Než se Česká Třebová dokázala srovnat s tím, že v zadních řadách má o jednoho muže méně, inkasovala podruhé. Matula využil ideální přihrávku M. Chadimy k tomu, aby překonal Křivku podruhé. Aktivní Chadima se dočkal i úspěšné trefy na 3:0, ze které se radoval v 75. min. Přebolel tak pocit z neuznané branky Matuly chvíli před tím. Závěrečného podávání rukou se už neúčastnil vedle Vomáčky ani jeho spoluhráč Petr, jenž musel také po druhé žluté kartě předčasně opustit hrací plochu.

Dobříkov – Stolany 2:1
Dobříkov se po dvou utkáních na hřištích soupeřů vrátil na domácí hřiště a hned od začátku jakoby chtěl domácím fanouškům ukázat, že výhra v Hlinsku nebyla náhodná.

Hned v 1. min. nachytal gólmana hostí Karela, když z přímého kopu zavěsil přesně – 1:0. Domácí borce branka povzbudila a chtěli přidat další. Zahradník však přihrávku Karely v branku neproměnil. Domácí šutér Zahradník ale potvrdil pověst kanonýra v 15. minutě, když po dlouhém výkopu brankáře Dostála a přiťuknutí Houžvičky nezaváhal – 2:0. Druhá branka Dobříkov ale ukolébala. Hosté se tak po sérii standardních situací dočkali branky. Ročín ve 30. min. precizně zahrál přímý kop a překonal jinak vynikajícího Dostála. Tlak Stolan utlumil těsně před poločasem Vácha, jenž obdržel druhou žlutou kartu a musel předčasně pod sprchy.

Po přestávce se žádné ofenzivní manévry Dobříkova nekonaly, domácímu celku se především nedařily přihrávky. Byli to překvapivě hosté, kdo se chopili iniciativy. Nebezpečný byl především Motyčka, jenž několikrát střílel ze střední vzdálenosti, avšak bez úspěchu. Druhá půlka tak skončila bez branek. Domácí k vítězství doklopýtali, ale čtyři vítězství ze šesti pokusů je bezesporu solidní počin.