Prachovice – Zámrsk 4:2
Již v první půli mohli Prachovičtí vést mnohem větším rozdílem, ale proměňování šancí nebylo jejich silnou zbraní. Zámrsk zazlobil po změně stran, kdy snížil na 3:2, ale pak už se hrálo dle not domácích.

V. Mýto B – Verměřovice 4:0
I přes výsledek zhlédlo sto padesát diváků velmi vyrovnaný zápas. Na rozdíl od předchozích utkání neměli domácí takovou převahu. Verměřovice byly velmi fotbalové. Díky štěstí, které přálo Vysokomýtským, se nepodařilo hostům proměnit šance, do kterých se dostali. Fakta – branky: Štancl 2, Jílek, Sedlák. ŽK: 1:0. Diváci: 150. Poločas: 1:0.

Pomezí – Semanín 5:0
Zpočátku to vypadalo, že hosté přijeli pro své první body, překvapili aktivitou, avšak větší možnost neměli. Domácí zahrozili nejprve bez úspěchu Coufalem, Pecinou a Nespěšným. Ve 34. minutě už udeřili, když po faulu na Coufala proměnil Roušar bezpečně penaltu.
Po změně stran začala řádit „létající eskadra“ Roušar – Jožák. Druhý jmenovaný vsítil v rychlém sledu dva góly a soupeř rezignoval. Na 4:0 zvýšil po centru Svobody novic v mužstvu Čejka a pátým zásahem potěšil spokojené diváky po krásné kombinaci na jeden dotek se Šedým a Čejkou Nespěšný. Fakta – branky: Jožák 2, Čejka, Nespěšný, L. Roušar (PK). Rozhodčí: J. Řehák (Vysoké Mýto) – Vacková, J. Brychta. ŽK: 3:1. Diváci: 150. Poločas: 1:0.

Ústí n. O. B – Lanškroun B 1:1
Hosté začali velmi aktivně. Po jednom z řídkých útoků získal Felgr roh, ten výtečně rozehrál Flídr na hlavu Motla, který otevřel skóre – 1:0. K vyrovnání pomohla hostům hrubka střídajícího Kalouska v 72. min. Zbytečnou zpětnou přihrávku M. Šebrlemu zachytil rychlý Savych, a ten svůj samostatný únik zakončil i přesnou střelou podél vybíhajícího brankáře – 1:1. Po tomto gólu se domácí zvedli a snažili se vývoj utkání znovu otočit na svoji stranu. V 77. min. pěkně vypálil Dostál, brankář Marek byl pozorný. V 80. min. se hostující brankář vyznamenal, když po pěkné uličce od Macka běžel z úhlu vstříc úspěchu Dušek, ale jeho ránu Marek vyrazil na roh. V 89. min. byl na hranici vápna mírně zleva faulován Kalousek. Krásně kopnutý přímý kop Zachaře však z šibenice znovu vytěsnil brankář Marek. Závěrečný nápor úspěch nepřinesl a ústecké béčko tak musí zaznamenat další zbytečnou ztrátu.

Sloupnice – Březová n. S. 1:2
Rychlé a pohledné utkání bylo první půlhodinu vyrovnané. Domácí se dostali v 15. minutě do rychlého brejku a Wasserbauer otevřel skóre. Za deset minut bylo vyrovnáno, při podobné akci se prosadil Jež. Do poločasu měli hosté několik slibných šancí, ale brankař domácích byl vždy na místě. Druhý poločas už tak pohledný nebyl, jedinou branku vstřelil po nenápadné akci Schuppler. Závěrečný tlak domácích už vyšel naprázdno. Fakta – branky: Wasserbauer – Jež, Schuppler. Rozhodčí: Vašek. ŽK: 5:1. Diváci: 80. Poločas: 1:1.

Č. Třeb. B – Králíky/ČV B 0:3
Hráči Králík byli po celý zápas lepší a zaslouženě vyhráli 3:0.
V prvním poločase inkasovali domácí dvě branky. V závěru první půle pak byl vyloučen hráč domácích a ve druhé půli se v poslední minutě podařilo soupeři zvýšit na 0:3.

(rh, pn, hah)