Česká liga dorostu – U19, 9. kolo: TJ Svitavy – Slavia Praha B 0:7, MFK Chrudim – FK Kolín 1:2 (1:0), Třebeš – FK Varnsdorf 3:3 (1:3), Admira Praha – Olympia HK 2:2 (2:1), RMSK Cidlina – Rapid Liberec 5:0 (2:0), Trutnov – Meteor 2:1 (1:1), Viktoria Žižkov – Náchod 2:1, Letohrad – Slavoj Vyšehrad 4:1 (2:0).
1. Slavia Praha B 9 8 0 1 58:8 24
2. Náchod 9 7 1 1 27:10 22
3. Kolín 9 7 0 2 26:18 21
4. Meteor Praha 9 6 0 3 36:13 18
5. Viktoria Žižkov 9 6 0 3 30:19 18
6. Chrudim 9 5 1 3 19:12 16
7. Admira Praha 9 4 2 3 20:14 14
8. Olympia HK 9 4 2 3 23:20 14
9. Třebeš 9 4 2 3 19:23 14
10. Varnsdorf 9 2 4 3 23:26 10
11. Letohrad 9 3 0 6 13:23 9
12. RMSK Cidlina 9 3 0 6 14:35 9
13. Vyšehrad 9 1 3 5 11:22 6
14. Rapid Liberec 9 2 0 7 10:32 6
15. Trutnov 9 1 1 7 6:29 4
16. Svitavy 9 1 0 8 5:36 3

Springfield club Krajský přebor dorostu – U19, 9. kolo: Skuteč – Moravská Třebová 5:0 (3:0), Přelouč – FC Jiskra 2008 0:1 (0:1), Choceň – Holice 1:3 (1:0), Horní Jelení – Pardubičky 0:1 (0:0), Třemošnice – Ústí n. O. 3:0 (3:0), Hlinsko – Heřmanův Městec 9:0 (3:0), Dolní Újezd – Lanškroun 1:2 (1:0).
1. Hlinsko 9 8 0 1 46:11 24
2. Lanškroun 9 7 1 1 18:8 22
3. Třemošnice 9 7 0 2 35:10 21
4. Skuteč 9 6 2 1 30:11 20
5. Ústí n. O. 9 5 2 2 43:20 17
6. Pardubičky 9 4 1 4 20:23 13
7. M. Třebová 9 4 0 5 23:50 12
8. Přelouč 9 3 1 5 19:16 10
9. Holice 9 3 1 5 12:22 10
10. FC Jiskra 2008 9 3 0 6 15:22 9
11. Horní Jelení 9 2 2 5 15:24 8
12. Choceň 9 2 0 7 11:27 6
13. Dolní Újezd 9 2 0 7 14:31 6
14. H. Městec 9 2 0 7 13:39 6

Východočeský přebor dorostu – U19, 9. kolo: Dvůr Králové – Česká Třebová 3:3 (1:1), RMSK Cidlina B – Olympia HK B 0:1, Vysoké Mýto – Žamberk 4:1, Náchod – Nové Město n. M. 1:0, Pardubice B – Rychnov n. K. 3:0 (1:0).
1. Pardubice B 9 8 0 1 37:9 24
2. Vysoké Mýto 9 6 1 2 29:15 19
3. Náchod 9 5 2 2 17:15 17
4. Nové Město n. M. 9 5 1 3 26:15 16
5. Č. Třebová 9 5 1 3 29:21 16
6. Rychnov n. K. 9 4 1 4 19:23 13
7. Dvůr Králové 9 2 3 4 18:20 9
8. Olympia HK B 9 2 0 7 16:33 6
9. RMSK Cidlina B 9 1 2 6 9:21 5
10. Žamberk 9 1 1 7 10:38 4

I. třída dorostu, sk. B, 7. kolo: Libchavy – Horní Újezd 2:1 (1:0), Kunčina – Proseč 0:3 (0:1), TJ Žichlínek – Radiměř 2:1, Řetová – Morašice 1:5 (0:2), SK Polička – Jablonné n. O. 0:2 (0:1).
1. Jablonné n. O. 6 6 0 0 31:5 18
2. Polička 7 6 0 1 25:9 18
3. Jehnědí 1980 6 4 1 1 21:13 13
4. Radiměř 7 3 1 3 19:12 10
5. Morašice 6 3 1 2 14:13 10
6. Horní Újezd 6 2 1 3 12:17 7
7. Proseč 6 2 1 3 13:19 7
8. Žichlínek 7 2 1 4 13:19 7
9. Libchavy 6 2 0 4 12:20 6
10. Řetová 6 2 0 4 14:29 6
11. Kunčina 7 0 0 7 6:24 0

Krajský přebor st. žáků – U15, 9. kolo: Pardubičky – Ústí n. O. 6:0 (4:0), Litomyšl – Třemošnice 3:3 (1:3), Lanškroun – Č. Třebová 3:2 (1:2), Choceň – Hlinsko 3:0 (3:0), V. Mýto – Holice 3:4, M. Třebová – Letohrad 4:1 (2:1), Přelouč – Pardubice B 1:3 (0:0).
1. Pardubice B 9 9 0 0 76:3 27
2. Holice 9 8 0 1 32:8 24
3. Vysoké Mýto 9 6 2 1 55:11 20
4. Pardubičky 9 6 2 1 28:5 20
5. Česká Třebová 9 5 1 3 25:28 16
6. Hlinsko 9 4 2 3 20:10 14
7. Třemošnice 9 4 2 3 30:23 14
8. Choceň 9 3 1 5 9:15 10
9. Litomyšl 9 3 1 5 18:32 10
10. Lanškroun 9 2 1 6 11:50 7
11. Ústí n. O. 9 2 0 7 9:24 6
12. Letohrad 9 2 0 7 11:35 6
13. M. Třebová 9 2 0 7 9:58 6
14. Přelouč 9 1 0 8 7:38 3

I. třída st. žáků – U15, sk. B, 7. kolo: Jablonné – Polička 2:1, Dolní Újezd – Libchavy 0:4.
1. Libchavy 6 5 0 1 34:6 15
2. Jablonné n. O. 6 3 1 2 17:10 10
3. FC Jiskra 2008 5 3 1 1 10:3 10
4. Dolní Újezd 6 1 1 4 7:24 4
5. Polička 5 0 1 4 5:30 1

Krajský přebor ml. žáků – U13, 9. kolo: Pardubičky – Ústí n. O. 1:5 (0:1), V. Mýto – Holice 6:0 (3:0) Choceň – Hlinsko 3:0, Lanškroun – Č. Třebová 2:5 (0:5), Litomyšl – Třemošnice 0:0 (0:0), M. Třebová – Letohrad 2:5 (2:2), Přelouč – Pardubice B 9:4.
1. Vysoké Mýto 9 9 0 0 71:3 27
2. Česká Třebová 9 8 0 1 64:8 24
3. Letohrad 9 8 0 1 60:16 24
4. Choceň 9 6 0 3 35:13 18
5. Pardubice B 9 5 0 4 44:28 15
6. Hlinsko 9 5 0 4 42:31 15
7. Holice 9 4 1 4 17:20 13
8. Lanškroun 9 4 0 5 29:18 12
9. Ústí n. O. 9 3 1 5 19:25 10
10. Litomyšl 9 2 2 5 8:52 8
11. Přelouč 9 2 1 6 22:50 7
12. M. Třebová 9 2 0 7 21:44 6
13. Třemošnice 9 1 1 7 8:84 4
14. Pardubičky 9 0 2 7 7:55 2

I. třída ml. žáků – U13, sk. B, 7. kolo: Jablonné – Polička 3:1, Dolní újezd – Libchavy 1:7.
1. Jablonné n. O. 6 5 0 1 27:4 15
2. FC Jiskra 2008 5 4 0 1 27:9 12
3. Libchavy 6 3 0 3 17:18 9
4. Polička 5 2 0 3 11:13 6
5. Dolní Újezd 6 0 0 6 3:41 0

Okresní přebor starších žáků – 7. kolo: Kunčina/Mladějov – Sebranice 0:5, Březová – Sloupnice 1:5, Vraclav/Dobříkov – Rybník 2:0, Radiměř – Rudoltice 4:2, Tatenice – Albrechtice 6:0.
1. Sloupnice 6 6 0 0 38:10 18
2. Žamberk 6 5 0 1 30:9 15
3. Vrac./Dobříkov 6 5 0 1 29:8 15
4. Radiměř 6 5 0 1 23:9 15
5. Tatenice 6 4 0 2 22:11 12
6. Březová n.Sv. 7 2 1 4 10:13 8
7. Rudoltice 7 2 1 4 14:24 7
8. Sebranice 6 2 0 4 16:13 6
9. Rybník 6 2 0 4 7:25 6
10. Kunči./Mladějov 7 1 0 6 11: 32 3
11. Albrechtice 7 0 0 7 1: 47 0