Česká liga dorostu – U19, 5. kolo: FK Varnsdorf – Slavia Praha B 2:3 (2:1), FK Kolín – Olympia HK 0:5 (0:1), TJ Svitavy – Rapid Liberec 1:2 (1:2), MFK Chrudim – Meteor 5:2 (3:2), Třebeš – Náchod 2:4 (0:2), Admira Praha – Slavoj Vyšehrad 1:1 (0:0), RMSK Cidlina – Letohrad 5:0 (1:0), Trutnov – Viktoria Žižkov 2:3 (1:1).
1. Slavia Praha B 5 5 0 0 40:4 15
2. Náchod 5 4 1 0 17:8 13
3. Chrudim 5 4 0 1 15:7 12
4. Admira Praha 5 3 1 1 16:6 10
5. Třebeš 5 3 1 1 11:9 10
6. Meteor Praha 5 3 0 2 23:11 9
7. Žižkov 5 3 0 2 18:10 9
8. Kolín 5 3 0 2 13:14 9
9. Olympia HK 5 2 1 2 14:15 7
10. Varnsdorf 5 1 2 2 13:17 5
11. Letohrad 5 1 0 4 5:13 3
12. Rapid Liberec 5 1 0 4 8:21 3
13. Svitavy 5 1 0 4 4:18 3
14. Trutnov 5 1 0 4 4:21 3
15. RMSK Cidlina 5 1 0 4 7:26 3
16. Vyšehrad 5 0 2 3 5:13 2

Krajský přebor dorostu – U19, 5. kolo: Přelouč – Choceň 1:0 (0:0), Heřmanův Městec – Lanškroun 0:1 (0:0), Horní Jelení – FC Jiskra 2008 3:0 (2:0), Třemošnice – Moravská Třebová 7:0 (6:0), Hlinsko – Holice 7:1 (5:0), Dolní Újezd – Skuteč 0:5 (0:1), Ústí n. O. – Pardubičky 11:4 (7:0).
1. Hlinsko 5 5 0 0 31:6 15
2. Lanškroun 5 5 0 0 12:0 15
3. Třemošnice 5 4 0 1 23:8 12
4. Skuteč 5 4 0 1 19:7 12
5. Ústí n. O. 5 3 1 1 27:12 10
6. FC Jiskra 5 2 0 3 12:12 6
7. Přelouč 5 2 0 3 9:9 6
8. Horní Jelení 5 2 0 3 9:15 6
9. Pardubičky 5 2 0 3 12:19 6
10. M. Třebová 5 2 0 3 16:34 6
11. Holice 5 1 1 3 4:13 4
12. H. Městec 5 1 0 4 7:15 3
13. Choceň 5 1 0 4 4:16 3
14. Dolní Újezd 5 0 0 5 3:22 0

Východočeský přebor – U19, 5. kolo: Rychnov – Olympia HK B 3:1, V. Mýto – Nové Město n. M. 2:1 (1:0), D. Králové – RMSK Cidlina B 5:2 (2:0), Č. Třebová – Žamberk 2:1 (2:1), Pardubice B – Náchod 5:0 (3:0).
1. Pardubice B 5 5 0 0 26:2 15
2. Nové Město n. M. 5 4 0 1 21:8 12
3. Vysoké Mýto 5 3 1 1 14:8 10
4. Rychnov n. K. 5 3 1 1 11:7 10
5. Náchod 5 2 1 2 9:13 7
6. Č. Třebová 5 2 0 3 10:13 6
7. Dvůr Králové 4 1 1 2 7:10 4
8. RMSK Cidlina B 5 1 0 4 6:14 3
9. Žamberk 4 1 0 3 6:19 3
10. Olympia HK B 5 0 0 5 7:23 0

I. třída dorostu, sk. B, 3. kolo: Kunčina – Libchavy 3:5 (3:3), Žichlínek – H. Újezd 1:3 (0:1), FK Jehnědí – Proseč 3:1 (2:0), Jablonné n. O. – Radiměř 1:0 (0:0), SK Polička – Řetová 4:0 (2:0).
1. Jablonné n. O. 3 3 0 0 19:2 9
2. Polička 3 3 0 0 14:3 9
3. Jehnědí 1980 3 2 1 0 10:5 7
4. Žichlínek 3 1 1 1 8:6 4
5. Radiměř 3 1 1 1 3:2 4
6. Horní Újezd 3 1 1 1 5:11 4
7. Libchavy 2 1 0 1 7:10 3
8. Morašice 2 0 1 1 3:6 1
9. Proseč 3 0 1 2 4:14 1
10. Kunčina 3 0 0 3 4:10 0
11. Řetová 2 0 0 2 2:10 0

Krajský přebor st. žáků – U15, 5. kolo: Ústí n. O. – Třemošnice 0:3 (0:0), Letohrad – Č. Třebová 1:4 (0:3), Litomyšl – Pardubice B 1:6 (0:4), M. Třebová – Hlinsko 0:6, Pardubičky – Holice 1:0 (0:0), Lanškroun – V. Mýto 0:8 (0:3), Přelouč – Choceň 3:0 (0:0).
1. Pardubice B 5 5 0 0 35:1 15
2. Vysoké Mýto 5 4 1 0 38:5 13
3. Pardubičky 5 4 1 0 18:1 13
4. Č. Třebová 6 4 1 1 17:20 13
5. Holice 5 4 0 1 18:4 12
6. Třemošnice 5 3 1 1 23:9 10
7. Hlinsko 5 3 0 2 14:4 9
8. Choceň 4 1 0 3 3:9 3
9. Ústí n. O. 5 1 0 4 2:14 3
10. Přelouč 5 1 0 4 5:21 3
11. Litomyšl 5 1 0 4 6:25 3
12. M. Třebová 5 1 0 4 5:26 3
13. Lanškroun 5 1 0 4 5:29 3
14. Letohrad 5 0 0 5 6:27 0

I. třída st. žáků – U15, sk. B, 3. kolo: D. Újezd – Polička 3:3, FC Jiskra – Libchavy 3:0 (3:0).
1. Libchavy 3 2 0 1 15:5 6
2. Jablonné n. O. 2 1 0 1 12:3 3
3. FC Jiskra 2008 1 1 0 0 3:0 3
4. Dolní Újezd 2 0 1 1 4:15 1
5. Polička 2 0 1 1 3:14 1

Krajský přebor ml. žáků – U13, 5. kolo: Přelouč – Choceň 1:6 (1:2), Lanškroun – V. Mýto 1:4 (1:2), Pardubičky – Holice 1:1 (1:0), M. Třebová – Hlinsko 6:3 (2:0), Litomyšl – Pardubice B 0:4, Letohrad – Česká Třebová 2:1 (2:0), Ústí n. O. – Třemošnice 8:1 (4:0).
1. V. Mýto 5 5 0 0 45:3 15
2. Č. Třebová 6 5 0 1 44:6 15
3. Letohrad 5 4 0 1 23:13 12
4. Choceň 4 3 0 1 21:5 9
5. Lanškroun 5 3 0 2 22:8 9
6. Pardubice B 5 3 0 2 25:14 9
7. Hlinsko 5 2 0 3 24:25 6
8. M. Třebová 5 2 0 3 17:27 6
9. Litomyšl 5 2 0 3 7:30 6
10. Holice 5 1 1 3 6:12 4
11. Přelouč 5 1 1 3 10:26 4
12. Ústí n. O. 5 1 0 4 8:15 3
13. Třemošnice 5 1 0 4 8:51 3
14. Pardubičky 5 0 2 3 4:29 2

I. třída ml. žáků – U13, sk. B, 3. kolo: Dolní Újezd – SK Polička 0:5, Jiskra 2008 – Libchavy 8:1 (3:0).
1. Polička 2 2 0 0 7:1 6
2. FC Jiskra 1 1 0 0 8:1 3
3. Jablonné 2 1 0 1 4:3 3
4. Libchavy 3 1 0 2 7:11 3
5. Dolní Újezd 2 0 0 2 0:10 0