Česká liga dorostu – U19, 3. kolo: Olympia HK – Slavia Praha B 1:4 (0:1), Varnsdorf – Rapid Liberec 3:2, Kolín – Meteor 3:2 (1:2), Svitavy – Náchod 0:3 (0:2), Chrudim – Slavoj Vyšehrad 3:1 (2:1), Třebeš – Letohrad 2:1 (1:1), Admira Praha – Viktoria Žižkov 2:4 (1:2), RMSK Cidlina – Trutnov 0:1 (0:0).
1. Slavia Praha B 3 3 0 0 24:2 9
2. Chrudim 3 3 0 0 9:3 9
3. Třebeš 3 3 0 0 7:3 9
4. Meteor Praha 3 2 0 1 11:4 6
5. Admira Praha 3 2 0 1 11:5 6
6. Náchod 2 2 0 0 8:2 6
7. Kolín 3 2 0 1 11:8 6
8. Letohrad 3 1 0 2 5:4 3
9. V. Žižkov 3 1 0 2 6:8 3
10. Varnsdorf 2 1 0 1 4:7 3
11. Trutnov 3 1 0 2 2:5 3
12. Svitavy 3 1 0 2 1:6 3
13. Olympia HK 3 1 0 2 5:11 3
14. Vyšehrad 3 0 0 3 2:10 0
15. Rapid Liberec 3 0 0 3 5:18 0
16. RMSK Cidlina 3 0 0 3 2:17 0

Krajský přebor dorostu – U19, 2. kolo: Třemošnice – Choceň 6:1 (4:1), Heřmanův Městec – Holice 1:0 (1:0), Horní Jelení – Moravská Třebová 3:9 (1:5), Lanškroun – Pardubičky 2:0 (1:0), Hlinsko – Skuteč 5:2 (3:1), Dolní Újezd – Přelouč 1:4, Ústí n. O. – FC Jiskra 2008 5:1 (3:0).
1. M. Třebová 2 2 0 0 14:7 6
2. Hlinsko 2 2 0 0 10:3 6
3. Třemošnice 2 2 0 0 8:2 6
4. Lanškroun 2 2 0 0 4:0 6
5. Ústí n. O. 2 1 1 0 7:3 4
6. Pardubičky 2 1 0 1 5:2 3
7. Skuteč 2 1 0 1 7:5 3
8. Přelouč 2 1 0 1 5:3 3
9. H. Městec 2 1 0 1 5:5 3
10. Holice 2 0 1 1 2:3 1
11. FC Jiskra 2 0 0 2 1:7 0
12. Dolní Újezd 2 0 0 2 1:9 0
13. Choceň 2 0 0 2 2:11 0
14. Horní Jelení 2 0 0 2 3:14 0

Východočeský přebor – U19, 3. kolo: Rychnov – Náchod 2:2, Vysoké Mýto – RMSK Cidlina B 5:1 (2:0), Olympia HK B – Žamberk 2:4 (1:1), Česká Třebová – Nové Město n.M. 2:3 (1:1), Pardubice B –Dvůr Králové 5:0.
1. Pardubice B 2 2 0 0 15:0 6
2. Nové Město n. M. 2 2 0 0 12:3 6
3. V. Mýto 2 1 1 0 6:2 4
4. Rychnov n. K. 2 1 1 0 4:2 4
5. Náchod 2 1 1 0 5:4 4
6. Žamberk 2 1 0 1 4:12 3
7. Dvůr Králové 2 0 1 1 1:6 1
8. Č. Třebová 2 0 0 2 4:6 0
9. RMSK Cidlina B 2 0 0 2 1:7 0
10. Olympia HK B 2 0 0 2 3:13 0

I. třída dorostu, sk. B, 1. kolo: TJ Žichlínek – Řetová 6:2 (3:0), Proseč – Radiměř 1:1 (0:1), FK Jehnědí 1980 – Morašice 5:2 (3:0), Jablonné n/O – Horní Újezd 8:0 (4:0), SK Polička – Kunčina 3:1 (1:0).
1. Jablonné 1 1 0 0 8:0 3
2. Žichlínek 1 1 0 0 6:2 3
3. Jehnědí 1980 1 1 0 0 5:2 3
4. Polička 1 1 0 0 3:1 3
5. Proseč 1 0 1 0 1:1 1
6. Radiměř 1 0 1 0 1:1 1
7. Libchavy 0 0 0 0 0:0 0
8. Kunčina 1 0 0 1 1:3 0
9. Morašice 1 0 0 1 2:5 0
10. Řetová 1 0 0 1 2:6 0
11. Horní Újezd 1 0 0 1 0:8 0

Krajský přebor st. žáků, 3. kolo: Česká Třebová – Třemošnice 3:3 (2:2), Ústí n. O. – Pardubice B 0:5, Letohrad – Hlinsko 1:3 (0:2), Litomyšl – Holice 0:3 (0:0), Moravská Třebová – Vysoké Mýto 1:7 (0:4), Pardubičky – Choceň 2:0 (0:0), Lanškroun – Přelouč 4:2 (1:1).
1. Pardubice B 2 2 0 0 19:0 6
2. V. Mýto 2 2 0 0 18:2 6
3. Pardubičky 2 2 0 0 8:0 6
4. Holice 2 2 0 0 7:2 6
5. Třemošnice 2 1 1 0 11:4 4
6. Hlinsko 2 1 0 1 3:2 3
7. Ústí n. O. 2 1 0 1 1:5 3
8. Lanškroun 2 1 0 1 5:10 3
9. Č. Třebová 2 0 1 1 3:17 1
10. Choceň 1 0 0 1 0:2 0
11. Letohrad 2 0 0 2 3:7 0
12. M. Třebová 1 0 0 1 1:7 0
13. Přelouč 2 0 0 2 2:10 0
14. Litomyšl 2 0 0 2 1:14 0