Semanín – H. Městec 1:3

Lepší vstup do zápasu měli sice hosté, ale první velkou šanci měl Semanín. Hurt však trefil z přímého kopu jenom tyč. Své šance potom spálili Sokol i Petr. Závěr poločasu patřil H. Městci. Ve 43. min. zamířil z přímého kopu přesně Uttendorfský a dostal hosty do vedení 1:0.

Semanín byl blízko vyrovnání ve 47. min. Falšovaná střela Petra z velkého úhlu ale poskakovala jenom po břevně svatyně brankáře Raby. Na 1:1 Petr srovnal až v 51. min. Volejem se opřel do odraženého míče a začínalo se od začátku. Jenže po minutě vyprodukovali domácí hrubku v obraně a dorážka Šafránka znamenala opětovné vedení hostí. Když se následně v koncovce nezadařilo semanínským Kochánkovi s M. Špatenkou a v závěru se trefil hostující Volejník, odvezli si hráči H. Městce všechny tři body. Fakta – branky: Petr – Uttendorfský, Šafránek, J. Volejník. Rozhodčí: Dvořák (Březová n. S.). ŽK: 0:2. Diváci: 50. Poločas: 0:1.

Valy – Králíky/ Č. Voda 3:0

V první desetiminutovce Valy dvakrát zahrozily, ale pokusy Kolmana a V. Bažanta skončily těsně vedle branky hostí. Do černého padla až střela Kolmana z trestného kopu ve 13. min. Za dalších dvanáct minut si M. Bažant vyměnil míč s Kolmanem a první jmenovaný střelou pod břevno zvýšil na 2:0. O tři minuty později střelu králického Ježka vytlačil Skalický na břevno. V 78. min. gólman hostí Motyčka špatně vykopl, míče se zmocnil Kolman a svým druhým gólem v utkání podepsal brankový účet. Tři minuty před závěrečným hvizdem ještě střílel králický Janků, ale Skalický nadvakrát jeho pokus zlikvidoval. Fakta – branky: 13. a 78. Kolman, 25. M. Bažant. Rozhodčí: Neubauer (Chrudim). ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 2:0.

Choceň B – SK Chrudim 1:2

Domácí rezerva šla do vedení po pěkné akci, kterou zakončoval Nedvěd. Když už to vypadalo, že Choceň vedení udrží až do přestávky, Tesař vyrovnal ve 45. min. ze standardní situace na 1:1. Druhou ránu domácím zasadil ihned po příchodu z kabin chrudimský Musil. Choceň sice byla blízko vyrovnání, jenže zahazovala, co se dalo. Jenom Novotný šel dvakrát sám na bránu. Když svoji šanci spálil v závěru i Nedvěd, skončilo na I. A třídu velmi kvalitní utkání vítězstvím Chrudimi 2:1. Fakta – branky: Nedvěd – Tesař, Musil. Rozhodčí: Vodák (Chornice). ŽK: 0:4. ČK: 0:1 (Lankaš). Diváci: 80. Poločas: 1:1.

Moravany – Žamberk 1:0

Bojovný zápas, v němž domácí získali především díky pevné defenzívě cenný skalp lídra soutěže. Moravany měly silnější vůli po vítězství, byly aktivnější, ale některé akce zůstaly nedotaženy. Soupeř měl výškovou převahu a snad i proto míče převážně nakopával a spoléhal na standardní situace. Rozhodla 53. min., když Houžvíček zatáhl míč k brankové lajně, na zpětnou přihrávku si naběhl T. Krpata a gólově zakončoval Křenek. Fakta – branka: 53. Křenek. Rozhodčí: Jeřábek (Zaječice), ŽK:1:2. Diváci: 150. Poločas: 0:0.

(ry, jma, švi)