Semanín – Sloupnice 1:0
V předehrávce 14. kola byl v Semaníně na těžkém terénu k vidění velmi dobrý okresní fotbal. První poločas patřil domácím, ale bez gólového efektu. Do druhé půle nastoupili aktivněji hosté, ale postupem času ztráceli glanc. Rozhodnutí přinesla 70. minuta, kdy se po autu uvolnil Hajdari a jeho střílený centr dostal za záda výborného Mikuleckého dorážkou Šimek. Zbytek utkání domácí takticky zvládli a potvrdili zlepšenou formu v závěru podzimu.
Fakta – branka: Šimek. Rozhodčí: Zerzán. ŽK: 2:4. Diváci: 60. Poločas: 0:0.

Těchonín – Žamberk B 2:1
Domácím se podařil vstup do druhé části sezony, když vyhráli nad Žamberkem 2:1.
Fakta – branky: Kovář 2 – P. Huška. Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 2:1. Diváci: 90. Poločas: 2:0.

D. Dobrouč – Rybník 4:0
Utkání plné nepřesností přineslo průměrný fotbal. Osud utkání vzali do svých rukou Švercl s Huškou. Prvně jmenovaný třikrát nahrával, druhý zakončoval. V závěru přidal čtvrtý gól Švercl po přihrávce Václavka. Dobrouč zaslouženě zvítězila.
Fakta – branky: Huška 3, Švercl. Rozhodčí: Zuzík. ŽK: 0:3. Diváci: 60. Poločas: 2:0.

Sopotnice – Sruby 3:4
Ve třetí minutě zastihl Gerčák obranu domácích v nedbalkách a gólem do prázdné branky poslal Sruby do vedení. Následně se předvedl Jiráský, který tak znovu prokázal svou kvalitu a lobem přes vyběhnuvšího brankáře zvýšil náskok hostí. Ve 28. minutě špatně vyběhl gólman Sopotnice a Vrabec měl snadnou úlohu – 0:3. Vzápětí však dorazil Mašanského trestný kop Diblík – 1:3. Po přestávce utkání gradovalo a po dalším trestném kopu Mašanského už to bylo pouze o gól. Jenže slovo si vzal znovu Jiráský, vyškolil obranu a přidal čtvrtou branku. Na konečných 3:4 upravil Peterka.
Fakta – branky: Diblík, Mašanský, Peterka – Jiráský 2, Gerčák, Vrabec. Rozhodčí: Saňák. ŽK: 2:1. Diváci: 150. Poločas: 1:3.

Tatenice – Brandýs n. O. 3:1
Tateničtí byli v utkání lepším týmem a brali po zásluze vítězství 3:1.
Fakta – branky: Soukop, D. Tareš, M. Tareš – Moudrý. Rozhodčí: Ropek. ŽK: 4:2. ČK: 0:1. Diváci: 140. Poločas: 2:1.

FC Jiskra B – Č. Heřmanice 3:2
Hosté vedli po prvním poločase o dva góly, jenže domácí to nevzdali a skóre po přestávce otočili ve svůj prospěch.
Fakta – branky: nehlášeno. Rozhodčí: Serbousek. Diváci: 100. Poločas: 0:2.

Albrechtice – Boříkovice 1:0
Fakta – branky: nehlášeno. ŽK: 3:4. Diváci: 50. Poločas: 1:0.