Dolní Újezd – Česká Třebová 1:1
Petr Pražák, trenér České Třebové: „Domácí ukázali, proč na svém hřišti ještě neprohráli. Agresivita a nasazení spojené s menším hřištěm nám dělaly velké problémy a vůbec jsme se nedostali k naší hře. Ve druhé půli jsme měli opticky více ze hry, ale úspěšnější ve finální fázi byli domácí. Snahu klukům upřít nemohu, ale proti jiným zápasům jsme měli tentokrát větší počet hráčů, kteří nezahráli své momentální maximum. Podle vývoje utkání je pro nás zisk bodu cenný."

Letohrad B – Žamberk 0:0
František Dvořák st., trenér Letohradu B: „Na vyložené šance bychom vyhráli pět dva, ale neproměnili jsme ani ty tisíciprocentní. Zápas byl oboustranně kvalitní. Na soupeřově straně byla znát zkušenost hráčů, kteří již mají něco odkopáno. Nám naopak chyběla právě v zakončení. Utkání se muselo líbit, hrálo se bez takové taktické svázanosti nahoru dolů, mělo svoji atmosféru. Z našeho pohledu je to ztráta dvou bodů. "

Miroslav Rücker, trenér Žamberka: „Derby skončilo bezbrankovou remízou. V průběhu utkání si obě mužstva vytvořila dobré příležitosti ke skórování, ale bez proměnění. Fotbal se hraje na branky, ne na šance, a tak si odvážíme z Letohradu bod. Remíza asi odpovídá průběhu utkání."

Lanškroun – Polička 2:2
Pavel Hrabáček, trenér Lanškrouna: „Do utkání jsme vstoupili velice aktivně a hned z první vážnější akce se nám podařilo dát gól a následně přidat i druhý po brance Nováka. Hosté ovšem hrozili také a přišlo i snížení. Měli jsme do poločasu ještě příležitost z penalty, ale bohužel jsme ji nedali. Po přestávce byla hra více vyrovnaná. Velké problémy nám dělal hráč Stejskal, který si dobře kryl míč, z čehož vlastně padl vyrovnávací gól. Do konce utkání jsme si vytvořili několik šancí, ale když přestřelil Vaško z malého vápna branku, skončil zápas dva dva. Myslím, že fotbal byl velmi dobré úrovně a divákům se líbil. Po utkání jsme byli smutnější, protože jsme prohospodařili dvougólový náskok."

Choceň – Chrudim B 0:0
Evžen Kopecký, trenér Chocně: „Oba týmy podaly v nasazení na úrovni krajského přeboru výborný výkon, ale utkání chyběla vstřelená branka a hlavně o něco lepší herní kvalita. My jsme byli v první půli o malinko lepší, ale ve druhém poločase nás Chrudimští v úvodu zatlačili do hluboké defenzivy, což nás stálo hodně sil, které nám chyběly při řešení našich velkých šancí, které přišly paradoxně v době, kdy jsme hru pod kontrolou úplně neměli. V závěru jsme se chovali i trochu netakticky, ale my i soupeř chtěli vyhrát. My se ale chceme takto prezentovat a hrát vždy až do konce na vítězství. Proto jsem s kluky, i když to na výhru nevyšlo, velice spokojen."