SK Vysoké Mýto – Dvůr Králové 3:3 penalty 4:5
Domácí zápas se Dvorem, který nepatří mezi oblíbená mužstva Mýta, začali Mýtští dobře, když se prodral do šance Štěpánek, gólman však míč vyrazil. Na gól to vypadalo hned vzápětí při tutovce Fikejze, ale i tady brankář zasáhl výborně. A do třetice ztroskotal na gólmanovi i Hock. Trest byl hodně tvrdý. Po nedorozumění s gólmanem Černíkem si dal v 21. minutě Živný vlastní gól. Mýto se dočkalo vyrovnání ještě do poločasu, když se střelou za vápnem připomenul Mach – 1:1.
Navíc v 50. minutě vypracoval Mach gólovou situaci pro Fikejze a domácí vedli. Jenže opět došlo ke komunikačnímu šumu v obraně a Fikejz nabídl Dvoru vyrovnání druhým vlastním gólem. Pět minut před koncem hrubě chyboval ve středu hřiště Štěpánek, míče se zmocnil Řežábek, upaloval na bránu a nemýlil se – 2:3. Domácím nezbývalo nic jiného než vrhnout veškerou energii do ofenzivy. V páté minutě nastavení byl v pokutovém území faulován Trnka a penaltu s přehledem proměnil Konečný. V rozstřelu minul pouze Konečný, zatímco hosté byli stoprocentní a odjeli s druhým bodem. Ztracené body domácí musí hodně mrzet.

Fakta – branky: 44. Mach, 50. Fikejz, 90. (+5) z pen. Konečný – 21. vlastní (Živný), 65. vlastní (Fikejz), 85. Řežábek. Rozhodčí: Drábek. ŽK: 2:2. Diváci: 190. Poločas: 1:1. SK Vysoké Mýto: Černík – Daněk (86. Valášek), Trnka, Konečný, Hock – Živný (46. Žák), Kopřiva, Štěpánek, Wimmer (46. Motl) – Mach (85. Benda), Fikejz. TJ Dvůr Králové: J. Vaníček – Picha, Kruliš, Pavlásek, Tomeš – Vitebský (46. Klazar), O. Vaníček, Fejk (85. Rejl), Řežábek – Hruška (94. Marks), Vágner (61. Voldán).

Litol – FK Letohrad 0:1
Počítají se body, a ty má ze zápasu Letohrad. Herně to sice nebylo ani zdaleka ono, ovšem zavřené dveře v obraně a jeden gól Černíka krátce po půlhodině hry těsné vítězství přinesly. Za týden ale přijede Jablonec nad Jizerou, což bude chtít ještě přidat.

Fakta – branky: 31. Černík. Rozhodčí: Aubrecht. ŽK: 3:2. ČK: 1:0 (77. Bobek). Diváci: 120. Poločas: 0:1. FK Letohrad: Ehrenberger – P. Štěpán, Kail, Krystl, Šponar (66. Lorenc) – J. Štěpán, Linhart, Tichý, Konečný (71. Čada) – Černík (75. Strasmeier), Kabourek (85. Stejskal).

Živanice – Jiskra Ústí n. O. 6:0
Tohle se nepovedlo. Po parádním výkonu s hradeckou Olympií přišel kolaps v Živanicích. Hosté inkasovali do poločasu těžko uvěřitelných šest branek.
Domácí nastartoval vlastní gól ústeckého Coufala, jenž si srazil míč do brány po centru Gorola. Pak přidal druhou branku Hundák a v 20. minutě už vedly Živanice 3:0 zásluhou Kakrdy. Drtivý byl poté konec poločasu, který Jiskru definitivně poslal do kolen a rozhodl, že body zůstanou doma. Během šesti minut se trefil Buriánek a dvakrát Gorol. Druhá půle už se prakticky ani nemusela hrát. Trenéra jistě nepotěšilo ani ošklivé zranění gólmana Jehličky, jenž musel odstoupit už v 30. minutě.

Fakta – branky: 8., 43. a 45. Gorol, 14. Hundák, 20. T. Kakrda, 40. Buriánek. Rozhodčí: Novotný (Tábor). ŽK: 1:2. Diváci: 150. Poločas: 6:0. TJ Sokol Živanice: Volšík – Buriánek, Novák, Ferčák (75. Mocanu), Novotný – Polák, Herzán, Gorol (69. Trupl), Hundák – O. Ujec (72. Tulach), T. Kakrda (63. M. Hlouš). TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: Jehlička (30. Šimek) – Heger, Chleboun, Nágl, Coufal – Ráliš, P. Falta, (33. Felcman), Vrabec (46. M. Falta), Langr – Vaňous – Souček.

1. Olympia Hradec 6 5 0 1 0 18:3 16
2. Živanice 6 3 2 0 1 17:6 13
3. Jablonec n. J. 6 4 0 0 2 15:8 12
4. Vysoké Mýto 6 3 1 1 1 12:7 12
5. Trutnov 6 3 1 0 2 16:10 11
6. Nový Bor 6 2 2 1 1 9:8 11
7. Ústí nad Orlicí 6 3 1 0 2 12:14 11
8. Letohrad 6 3 0 1 2 7:9 10