Vladimír Mlynář z Klášterce trefil osm zápasů jako jediný, získal 14 bodů, což mu přinese pivní cenu od Pardubického pivovaru Pernštejn. Na druhé straně skončilo v záporných číslech 26 soutěžících, kteří si své skóre budou moci vylepšit v kole druhém. Hrajte s námi i nadále.
1. místo
UO0103 Vladimír Mlynář, Klášterec n. O. 14 14

2. místo
UO0035 Čeněk Brebis, Žamberk 11 11
UO0058 Martin Kaplan, Sopotnice 11 11
UO0002 Lukáš Kmoníček, Česká Třebová 11 11
UO0084 Roman Páral, Vysoké Mýto 11 11
UO0004 Petr Poldauf, Česká Třebová 11 11
UO0018 František Prokop, Ostrov 11 11
UO0015 Martin Štusák, Jablonné 11 11
9. místo
UO0008 Pavel Broulík, Třebovice 8 8
UO0059 Libor Diblík, Sopotnice 8 8
UO0019 Filip Ditzel, Lanškroun 8 8
UO0078 Zdeněk Honza, Ústí n. O. 8 8
UO0028 Miroslav Chládek, Tatenice 8 8
UO0029 Miroslav Chládek ml., Tatenice 8 8
UO0013 Štěpánka Kubové, Rudoltice 8 8
UO0081 Jaroslav Lukašík, Jaroslav 8 8
UO0077 Markéta Matoušková, Vysoké Mýto 8 8
UO0044 Radek Pešek, Libchavy 8 8
UO0045 Jiří Pešek, Libchavy 8 8
UO0072 Pavel Sloupenský, Sudličkova Lhota 8 8
UO0107 Michal Špaček, Sopotnice 8 8
22. místo
UO0027 Miroslav Absolon ml., Žamberk 5 5
UO0024 Miroslav Absolon st., Žamberk 5 5
UO0039 Josef Blažek, Hylváty 5 5
UO0031 Tamara Brebisová, Žamberk 5 5
UO0041 Pavel Bucháček, Řetová 5 5
UO0064 Petr Čipera, Brandýs n. O. 5 5
UO0065 Jana Čiperová, Brandýs n. O. 5 5
UO0025 Jiří Držmíšek, Choceň 5 5
UO0014 Jiří Herynek, Rudoltice 5 5
UO0080 Ludmila Honzová, Ústí n. O. 5 5
UO0030 Lenka Chládková, Tatenice 5 5
UO0063 Pavel Jedlinský, Sopotnice 5 5
UO0048 František Ješina ml., Sruby 5 5
UO0082 Josef Khýn, Vysoké Mýto 5 5
UO0050 Michal Kolář, Ústí n. O. 5 5
UO0101 František Kovář, Č. Třebová 5 5
UO0076 Radek Matoušek, Vysoké Mýto 5 5
UO0070 Jaroslav Nastoupil, Česká Třebová 5 5
UO0086 Petr Němec, Vysoké Mýto 5 5
UO0034 Antonín Pácha, Jablonné 5 5
UO0096 Filip Ryant, Vysoké Mýto 5 5
UO0073 Martin Sloupenský, Sudličkova Lhota 5 5
UO0079 Ludvík Sponner, Jaroslav 5 5
UO0043 Božetěch Šejnoha, Ústí n. O. 5 5
UO0088 Jana Tauchmanová, Vysoké Mýto 5 5
UO0074 Marie Turková, Koldín 5 5
UO0049 Stanislav Voženílek, Choceň 5 5
UO0085 Miroslav Záleský, Tisová 5 5
50. místo
UO0010 Petr Bambušek, Česká Třebová 2 2
UO0067 Jaroslav Beneš ml., Brandýs n. O. 2 2
UO0066 Jaroslav Beneš st., Brandýs n. O. 2 2
UO0068 Jiřina Benešová, Brandýs n. O. 2 2
UO0032 Petra Brebisová, Žamberk 2 2
UO0061 Josef Diblík, Sopotnice 2 2
UO0060 Roman Diblík, Sopotnice 2 2
UO0036 Vladimír Fikejs, Žamberk 2 2
UO0016 Karel Halbrštát, Mistrovice 2 2
UO0021 Lenka Halbrštátová, Letohrad 2 2
UO0017 Ludmila Halbrštátová, Mistrovice 2 2
UO0037 Jan Chládek, Rudoltice 2 2
UO0006 František Janele, Svitavy 2 2
UO0020 Luboš Jetmar, Ústí n. O. 2 2
UO0055 Bohuslav Johanides, Ústí n. O. 2 2
UO0012 Ladislav Kmoníček, Česká Třebová 2 2
UO0011 Simona Kmoníčková, Česká Třebová 2 2
UO0007 Tomáš Krsička, Česká Třebová 2 2
UO0001 Oldřich Kubík, Březenice 2 2
UO0042 Pavel Lejsek, Pardubice 2 2
UO0040 Pavla Lejsková, Pardubice 2 2
UO0033 Marie Páchová, Jablonné 2 2
UO0022 Milan Routek, Česká Třebová 2 2
UO0052 Ivana Sedláková, Ústí n. O. 2 2
UO0053 Veronika Sedláková, Ústí n. O. 2 2
UO0057 Silvie Stránská, Řetová 2 2
UO0054 Matěj Stránský, Řetová 2 2
UO0056 Jiří Stránský, Řetová 2 2
UO0104 Jolana Špačková, Sopotnice 2 2
UO0098 Václav Šplíchal, Vysoké Mýto 2 2
UO0091 Renata Tauchmanová, Vysoké Mýto 2 2
UO0110 Miroslav Tesař, Č. Třebová 2 2
UO0075 Jiří Turek, Koldín 2 2
UO0109 Ondřej Voleský, Ústí n. O. 2 2
UO0083 Marcela Vondřejcová, Vysoké Mýto 2 2
85. místo
UO0071 Pavel Provazník, Koldín 0 0
86. místo
UO0003 Pavel Bambušek, Rybník -1 -1
UO0038 Veronika Cinková, Česká Třebová -1 -1
UO0093 Barbora Filipová, Vysoké Mýto -1 -1
UO0089 Jiří Gabriel, Vysoké Mýto -1 -1
UO0090 Květa Gabrielová, Vysoké Mýto -1 -1
UO0023 Tomáš Halbrštát, Letohrad -1 -1
UO0087 Martin Janoušek, Brandýs n. O. -1 -1
UO0062 Pavlína Jedlinská, Sopotnice -1 -1
UO0102 Lucie Kovářová, Č. Třebová -1 -1
UO0097 Václav Krásný, Vysoké Mýto -1 -1
UO0026 Pavel Krištof, Česká Třebová -1 -1
UO0105 Tomáš Kroupa, Ústí n. O. -1 -1
UO0106 Radoslav Kroupa, Ústí n. O. -1 -1
UO0009 Jiří Macháček, Semanín -1 -1
UO0051 Iva Sedláková, Ústí n. O. -1 -1
UO0100 Michaela Šedivá, Vysoké Mýto -1 -1
UO0092 Jakub Šedivý, Vysoké Mýto -1 -1
UO0108 Roman Špaček, Sopotnice -1 -1
UO0111 Markéta Tesařová, Č. Třebová -1 -1
UO0046 Stanislav Vrabec, Choceň -1 -1
106. místo
UO0069 Hana Čečerová, Česká Třebová -4 -4
UO0094 Evžen Filip, Vysoké Mýto -4 -4
UO0005 Jan Přívratský, Česká Třebová -4 -4
UO0099 Zdenek Ryant, Vysoké Mýto -4 -4
UO0095 Hana Ryantová, Vysoké Mýto -4 -4
UO0047 Jana Vrabcová, Choceň -4 -4

V prvním kole hlasovalo 111 soutěžících, ale další hráči se mohou přidat a hrát s námi od druhého kola.
• Nyní s námi hraje 80 mužů a 31 žena.
• Nejvíce hráčů tipuje z Vysokého Mýta (19), následuje Ústí n. O. a Č. Třebová (12), dále Sopotnice (9).
• Reklamace výsledků budou brány v potaz do pátku 16 hodin.

Výsledky 1. kola
1. Trutnov – Vysoké Mýto⋌ 1:2 (2)
2. Letohrad – Jablonec n. J.⋌ 3:0 (1)
3. Lanškroun – Choceň ⋌0:4 (2)
4. D. Újezd – Žamberk ⋌0:1 (2)
5. Č. Třebová B – FC Jiskra ⋌1:1 (0)
6. Ústí n. O. B – K. Horka ⋌3:2 (1)
7. Jablonné – Lanškroun B ⋌2:0 (1)
8. Zámrsk – Nasavrky ⋌2:2 (0)
9. Sloupnice – D. Dobrouč ⋌2:1 (1)
10. Č. Heřmanice – Sopotnice ⋌1:8 (2)
Supertrefa ⋌36