V minulosti už Tip ligu vyhrál, sud piva, který získal, věnoval. Nyní ho vysoký počet bodů nasměroval k možnosti získání lístků na zápas Česko – Anglie, ale dva hráči z kraje na tom byli lépe. Skvěle si na závěr počínala i Lenka Chládková z Tatenice. Vyhrála podruhé za sebou vlivem lepšího postavení v celkovém pořadí a finišem se prodrala na druhé místo. Třetí místo patří Tomáši Poslušnému. Soutěž týmů vyhráli Chládci, jak jinak když součástí družstva byla Lenka Chládková spolu s Miroslavem Chládkem starším a mladším.

Ústí nad Orlicí – Vítěz TIP ligy Miroslav Tesař obdrží poukázku na třicetilitrový sud piva Gambrinus 10. Tatáž odměna čeká rovněž na nejlepší tým. Druhý a třetí hráč v celkovém pořadí, tedy Lenka Chládková a Tomáš Poslušný, obdrží voucher v hodnotě 500 korun na předplatné některého z titulů vydavatelství Vltava Labe Media dle svého vlastního výběru. Ceny budou k dispozici od pondělí 24. června, výherce žádáme, aby kontaktovali redakci kvůli převzetí cen (tel. 724 795 667). Vítězové kol, kteří si dosud nepřevzali sadu plechovek piva Gambrinus, tak mohou učinit v redakci Deníku.

1. místo

UO0010 Miroslav Tesař, Skuhrov 13 125

2. místo

UO0042 Lenka Chládková, Tatenice 16 112

3. místo

UO0056 Tomáš Poslušný, Ústí n. O. 16 109

4. místo

UO0041 Miroslav Chládek ml., Tatenice 13 106

5. místo

UO0070 Zdeněk Honza st., Ústí n. O. 13 103
UO0040 Miroslav Chládek st., Tatenice 13 103
UO0002 Olda Ezr ml., Rybník 4 103

8. místo

UO0032 Radek Pešek, Dolní Libchavy 10 100
UO0030 Josef Pinkava, Sopotnice 7 100

10. místo

UO0008 Roman Filip, Lichkov 7 98

11. místo

UO0033 Jiří Pešek, Dolní Libchavy 10 97
UO0013 Radim Trejtnar, Těchonín 7 97

13. místo

UO0029 Iva Pinkavová, Sopotnice 0 96

14. místo

UO0025 Vašek Šafář, Vamberk 13 94
UO0090 Štěpán Záleský, Tisová 13 94
UO0048 Oldřich Zuzík, Choceň 13 94
UO0053 Libor Diblík, Sopotnice 10 94
UO0079 Lucie Špačková, Sopotnice 7 94

19. místo

UO0009 Markéta Tesařová, Skuhrov 7 92

20. místo

UO0120 Nela Matoušková, V. Mýto 13 91
UO0055 Bob Poslušný, Ústí n. O. 13 91
UO0054 Roman Diblík, Sopotnice 10 91
UO0035 Jaroslav Kopsa, Sopotnice 10 91
UO0088 Miroslav Záleský, Tisová 10 91
UO0101 Tomáš Chládek, Tatenice 7 91
UO0028 Tomáš Pinkava, Sopotnice 7 91
UO0103 František Prokop, Ostrov 7 91

28. místo

UO0036 Martin Kaplan, Sopotnice 13 88
UO0110 Jiří Volf, Ústí n. O. 13 88
UO0027 Marek Kopsa, Sopotnice 10 88
UO0062 Lukáš Ješina, Sruby 7 88
UO0031 Bohuslav Johanides, Ústí n. O. 7 88
UO0081 Roman Špaček, Sopotnice 7 88

34. místo

UO0100 Oldřich Kubík, Březenice 16 85
UO0052 Josef Diblík, Sopotnice 10 85
UO0001 Olda Ezr st., Rybník 7 85

37. místo

UO0026 Luboš Šafář, Sopotnice 13 82
UO0080 Michal Špaček, Sopotnice 13 82
UO0074 Marie Turková, Koldín 10 82
UO0089 Daniel Záleský, Tisová 10 82
UO0043 Michal Kopic, Choceň 7 82
UO0003 Olda Ezr nejml., Rybník 1 82

43. místo

UO0119 Šimon Matoušek, V. Mýto 13 81

44. místo

UO0046 Bohumil Jelínek, Choceň 10 80

45. místo

UO0005 Pavel Jedlinský, Sopotnice 10 79
UO0050 Zdeněk Kysilka st., Č. Heřmanice 7 79
UO0034 Ladislav Pop, Sopotnice 7 79

48. místo

UO0019 Miroslav Kubový, Žamberk 13 78
UO0111 František Vitouš, Sopotnice 13 78
UO0121 Radek Matoušek, V. Mýto 10 78
UO0114 Marek Pražák, Ústí n. O. 7 78

52. místo

UO0049 Petr Holenda ml., Č. Heřmanice 10 76
UO0060 František Kovář, Přívrat 7 76
UO0059 Lucie Kovářová, Ústí n. O. 7 76
UO0047 Radek Zika, Choceň 7 76

56. místo

UO0061 Jana Vrabcová, Choceň 13 73
UO0071 Zdeněk Honza ml., Ústí n. O. 10 73
UO0086 Milan Martinek, Zámrsk 10 73
UO0073 Monika Turková, Koldín 10 73
UO0058 Pavel Bucháček, Řetová 7 73

61. místo

UO0020 Beata Kubová, Žamberk 10 72
UO0116 Petr Sloupenský, Sudličkova Lhota 10 72

63. místo

UO0072 Ludmila Honzová, Ústí n. O. 13 70
UO0015 Martin Chládek, Těchonín 10 70
UO0098 Pavla Lejsková, Pardubice 10 70
UO0085 Jaroslav Martinek, Zámrsk 10 70
UO0099 Josef Lejsek, Pardubice 7 70

68. místo

UO0083 Lukáš Kroupa, Ústí n. O. 13 67
UO0066 Štěpán Šklíba, Koldín 10 67
UO0017 Ondra Jelínek, Ústí n. O. 7 67

71. místo

UO0023 Ludmila Halbrštátová, Mistrovice 4 66

72. místo

UO0068 Martina Holomková, Makov 10 65
UO0067 Lída Holomková, Makov 10 65
UO0109 Markéta Matoušková, V. Mýto 10 65
UO0118 Pavel Sloupenský, Sudličkova Lhota 10 65

76. místo

UO0084 Radoslav Kroupa, Ústí n. O. 10 64
UO0051 Zdeněk Kysilka ml., Č. Heřmanice 10 64
UO0075 Jiří Turek, Koldín 10 64
UO0057 Václav Černý, Ústí n. O. 4 64

80. místo

UO0113 Jan Diblík, Sopotnice 13 63
UO0006 Jana Jedlinská, Sopotnice 10 63
UO0117 Martin Sloupenský, Sudličkova Lhota 10 63
UO0037 Petr Šafek st., Choceň 10 63

84. místo

UO0004 Michal Chládek, Výprachtice 13 62
UO0107 Vladimír Mlynář, Klášterec n. O. 7 62

86. místo

UO0082 Tomáš Kroupa, Ústí n. O. 10 61
UO0115 Jiří Ryba, Ústí n. O. 4 61

88. místo

UO0112 Matěj Diblík, Sopotnice 10 60
UO0106 Štěpánka Kubove, Rudoltice 10 60
UO0045 Miloslav Procházka, Choceň 7 60
UO0022 Karel Halbrštát, Mistrovice 4 60

92. místo

UO0007 Jaroslav Švec, 11 59
UO0065 Pavel Provazník, Koldín 10 59

94. místo

UO0104 Jiří Herynek, Rudoltice 10 57
UO0024 Ladislav Halbrštát, Mistrovice 7 57

96. místo

UO0064 Tomáš Provazník, Koldín 10 55

97. místo

UO0011 Božetěch Šejnoha, Ústí n. O. 0 54

98. místo

UO0093 Vladimír Fikejs, Žamberk 8 53
UO0069 Tomáš Holomek, Makov 7 53

100. místo

UO0123 Jiří Pelc, Ústí n. O. 13 52

101. místo

UO0091 Miroslav Absolon ml., Žamberk 4 51
UO0021 Ondřej Kalous, Mladkov 1 51

103. místo

UO0016 Jana Vintrová, Ústí n. O. 10 50

104. místo

UO0063 Stanislav Vrabec, Choceň 10 49
UO0078 Čeněk Brebis, Žamberk 1 49

106. místo

UO0122 Jiří Pácl, Ústí n. O. 7 46
UO0038 Petr Šafek ml., Choceň 7 46
UO0076 Petra Brebisová, Žamberk 4 46
UO0039 Dominik Šafek, Choceň 4 46

110. místo

UO0014 Adam Král, Verměřovice 7 45

111. místo

UO0105 Marika Sloupenská, Sudličkova Lhota 10 44
UO0124 Jan Urban, Ústí n. O. 7 44
UO0094 Pavel Konvalinka, Vamberk 0 44

114. místo

UO0087 Marie Martinková, Zámrsk 10 43
UO0044 Miloš Suchý, Choceň 10 43

116. místo

UO0108 Jaroslav Nastoupil, Č. Třebová 0 39

117. místo

UO0018 Jiří Vintr, Ústí n. O. 4 34

118. místo

UO0095 Jiří Matyáš, Ústí n. O. 7 31
UO0125 Jan Šporcl, Ústí n. O. 7 31

120. místo

UO0077 Tamara Brebisová, Žamberk 1 28

121. místo

UO0097 Petr Němec, V. Mýto 1 20

122. místo

UO0102 Matěj Hanus, Ústí n. O. 0 18

123. místo

UO0096 Petr Říha, Klášterec n. O. 0 15

124. místo

UO0126 Roman Bureš, Skuteč 13 14

125. místo

UO0092 Miroslav Absolon, Žamberk 0 11

126. místo

UO0012 Marek Matějka, Bystřec 0 4

Soutěž týmů

1. místo

CHLÁDCI 42 321

2. místo

ARSENAL 27 315

3. místo

TIP TEAM 14 287

4. místo

SOR LIBCHAVY 27 285

5. místo

EZŘÍCI 12 270
DIBLÍCI 30 270

7. místo

TISOVÁ 33 267

8. místo

BARONI ZE SOPOTNICE 36 264
ŠPAČKOVCI 27 264
DŮCHODCI 33 264

11. místo

VLČÁCI ZE SMRČINY 30 258

12. místo

RŮŽKAŘI CHOCEŇ 30 250

13. místo

FC BARCELONA 36 246

14. místo

HUSÍ KRK 21 225

15. místo

SK VYSOKÉ MÝTO 33 224

16. místo

ACS 27 219
1.FC TURCI KOLDÍN 30 219

18. místo

FC NIC MOC BOYS 24 212

19. místo

SLAVOJ 30 210

20. místo

VITOUŠ TEAM 36 201
NULOVÁ ŠANCE 24 201

22. místo

1.FC HASIČI SUDLIČKOVA LHOTA 30 200

23. místo

3 SLÁVISTÉ 33 192

24. místo

MJM Zámrsk 30 186

25. místo

TIPAŘI CHOCEŇ 24 185

26. místo

MAKOVÁCI 27 183
HALBI MISTROVICE 15 183

28. místo

1.FC MLADÍ RYBÁŘI KOLDÍN 30 181

29. místo

ŠÁFOVI CHOCEŇ 21 155

30. místo

STAROUŠ 21 151

31. místo

ČIKO TEAM 6 123