V. Mýto – Lanškroun 2:1

Proti sobě nastoupila mužstva, která mají na jaře podobné problémy. Ani jeden tým příliš neboduje a oba celky trápí početná marodka.
Dříve než všichni diváci stačili zaujmout místa na tribuně, měnilo se skóre. Ve 3. min. prošel centr hostí napříč malým vápnem a šikovně postavený Stasiowski prostřelil Kovaříka. Domácí kontrovali v 9. min. To se totiž uvolnil Marek Chadima a vyrovnal na 1:1. Mýto poté přidalo, ale neujal se nájezd Matuly, ani hlavička Vaníčka.

Ve 48. min. vznikl velký zmatek před brankářem hostí Markem, jenže Lanškrounští míč odvrátili. Rozhodnout tak mohl domácí Podmajerský, ale nejprve střílel těsně vedle a po chvilce v rozhodujícím okamžiku podklouzl. V jediné avšak vyložené příležitosti hostí se objevil Mizerák, jenže hlavou mířil vedle. Přesto remízou boj neskončil. Ve 3. min. nastavení zahrál výborně trestný kop Sejkora a Matula hlavou rozhodl. Ihned po rozehrání ve středovém kruhu odpískal rozhodčí konec. Za solidní a bojovný výkon si hosté bod zasloužili, ale štěstěna se k nim otočila zády.

(ša)