Rozhodnout tak musela Supertrefa. V deseti utkáních padlo pouze 27 branek a nejblíže byl Radek Matoušek z Vysokého Mýta, který tipoval, že hráči vstřelí 28 gólů, a stal se výhercem 11. kola. Výrazný krok k celkovému vítězství udělal Zdeněk Honza, jenž mám na čele náskok šesti bodů.

Výherci Radku Matouškovi gratulujeme a prosíme jej, aby se nám ozval na tel. č. 724 795 667 a domluvil se na převzetí výhry. Děkujeme.

1. místo
UO0072 Zdeněk Honza, Ústí n. O. 8 70
2. místo
UO0092 Stanislav Voženílek, Choceň 2 64
3. místo
UO0071 Ludvík Sponner, Jaroslav 8 58
UO0054 Silvie Stránská, Řetová 5 58
UO0043 Veronika Cinková, Č. Třebová 2 58
UO0055 Matěj Stránský, Řetová 2 58
7. místo
UO0067 Radek Matoušek, Vysoké Mýto 11 55
UO0081 Václav Krásný, Vysoké Mýto 2 55
UO0017 Antonín Pácha, Jablonné n. O. -4 55
10. místo
UO0046 Tomáš Kroupa, Ústí n. O. 8 52
UO0056 Radek Pešek, Dolní Libchavy 8 52
UO0005 Vladimír Fikejs, Žamberk 2 52
13. místo
UO0115 Karel Halbrštát, Mistrovice 11 51
14. místo
UO0003 Filip Ditzel, Ostrov 5 49
UO0058 Jiří Pešek, Dolní Libchavy 5 49
UO0106 Bohuslav Johanides, Ústí n. O. 2 49
UO0027 Miroslav Tesař, Česká Třebová 2 49
UO0045 Radoslav Kroupa, Ústí n. O. -1 49
UO0070 Láďa Matoušek, Sruby -1 49
20. místo
UO0001 Leoš Jantač, Lanškroun -4 47
21. místo
UO0039 Miroslav Chládek, Tatenice 8 46
UO0093 Jiří Šejna, Choceň 8 46
UO0040 Miroslav Chládek ml., Tatenice 5 46
UO0014 Jan Chládek, Rudoltice 2 46
UO0023 Luboš Jetmar, Ústí n. O. 2 46
UO0068 Markéta Matoušková, Vysoké Mýto 2 46
UO0053 Jiří Stránský, Řetová 2 46
UO0086 Jakub Šedivý, Vysoké Mýto 2 46
UO0029 Roman Špaček, Sopotnice -1 46
30. místo
UO0100 Jan Přívratský, Č. Třebová 11 44
UO0110 Martin Kaplan, Sopotnice 5 44
UO0104 Pavel Bambušek, Rybník 2 44
33. místo
UO0019 Pavel Jedlinský, Sopotnice 2 43
UO0091 Lukáš Ješina, Sruby 2 43
UO0063 Josef Khýn, Vysoké Mýto 2 43
UO0004 Ondřej Voleský, Ústí n. O. 2 43
UO0103 Ladislav Kmoníček, Č. Třebová -1 43
UO0088 Vladimír Mlynář, Klášterec nad Orlicí -1 43
39. místo
UO0111 Josef Diblík, Sopotnice 2 41
UO0118 Dobroslav Srdínko, Ústí n. O. 2 41
UO0109 Lucie Kovářová, Č. Třebová -1 41
42. místo
UO0080 Evžen Filip, Vysoké Mýto 5 40
UO0052 Jindřiška Křížová, Dolní Sloupnice 2 40
UO0034 Ivana Nováková, Ústí n. O. -1 40
UO0018 Miroslav Absolon st., Žamberk -4 40
46. místo
UO0038 Josef Stasiowski, Lanškroun 8 37
UO0031 Radim Trejtnar, Těchonín 5 37
UO0096 Lukáš Kmoníček, Č. Třebová 2 37
UO0051 Petr Kříž, Dolní Sloupnice 2 37
50. místo
UO0117 Kateřina Halbrštátová, Mistrovice 5 36
51. místo
UO0084 Michaela Šedivá, Vysoké Mýto 5 35
UO0011 Jiří Herynek, Rudoltice 0 35
53. místo
UO0094 Milena Žižková, Choceň 5 34
UO0098 Petr Bambušek, Rybník 2 34
UO0044 Milan Eliáš, Č. Třebová 2 34
UO0107 Pavla Lejsková, Pardubice 2 34
UO0002 František Prokop, Lanškroun 2 34
UO0062 Iva Sedláková, Ústí n. O. 2 34
UO0042 Tomáš Halbrštát, Letohrad -1 34
UO0097 Simona Kmoníčková, Č. Třebová -1 34
UO0016 Marie Páchová, Jablonné n. O. -1 34
UO0010 Martin Štusák, Jablonné n. O. -1 34
UO0073 Ludmila Honzová, Ústí n. O. -4 34
UO0079 Václav Šplíchal, Vysoké Mýto -4 34
UO0064 Marcela Vondřejcová, Vysoké Mýto -4 34
UO0089 Stanislav Vrabec, Choceň -4 34
67. místo
UO0116 Ludmila Halbrštátová, Mistrovice 8 33
UO0119 Petr Němec, V. Mýto 5 33
69. místo
UO0114 Zdeněk Lukes, Ústí n. O. 5 32
UO0099 Pavel Broulík, Třebovice 2 32
UO0113 Libor Diblík, Sopotnice 2 32
UO0112 Roman Diblík, Sopotnice -1 32
73. místo
UO0123 Ladislav Pop, Sopotnice 5 31
UO0030 Jolana Špačková, Sopotnice 5 31
UO0013 Oldřich Kubík, Choceň -1 31
UO0035 Jiří Volf, Ústí n. O. -4 31
77. místo
UO0076 Milan Šplíchal, Vysoké Mýto 5 28
UO0074 Zdeněk Honza ml., Ústí n. O. 2 28
UO0020 Pavlína Jedlinská, Sopotnice 2 28
UO0069 Stáňa Matoušková, Sruby 2 28
UO0032 Pavel Bucháček, Řetová -1 28
UO0015 Jiří Frank, Trstěnice -1 28
UO0008 Pavel Krištof, Č. Třebová -1 28
UO0075 Jaroslav Ludvík, Ústí n. O. -1 28
85. místo
UO0120 Andrej Olenočin, Lanškroun 11 27
UO0121 Nikol Khýnová-Doubková, V. Mýto -4 27
87. místo
UO0108 František Kovář, Č. Třebová 2 26
UO0026 Martin Ráb, Libchavy 2 26
UO0065 Roman Páral, Vysoké Mýto -1 26
90. místo
UO0090 Jana Vrabcová, Choceň 8 25
UO0105 František Janele, Svitavy 5 25
UO0085 Zdenek Ryant, Vysoké Mýto 5 25
UO0041 Lenka Halbrštátová, Letohrad -1 25
UO0009 Milan Routek, Č. Třebová -1 25
UO0061 Ivana Sedláková, Ústí n. O. -1 25
96. místo
UO0025 Jan Král, Ústí n. O. 5 24
97. místo
UO0095 Jiří Držmíšek, Choceň 0 23
UO0012 Štěpánka Kubové, Rudoltice 0 23
99. místo
UO0066 Miroslav Záleský, Tisová 2 22
UO0036 Miroslav Absolon ml., Žamberk -1 22
UO0050 Tamara Brebisová, Žamberk -1 22
102. místo
UO0047 Jaroslav Nastoupil, Č. Třebová -1 20
UO0057 Josef Blažek, Hylváty -4 20
104. místo
UO0049 Čeněk Brebis, Žamberk -1 19
105. místo
UO0122 Božena Lukesová, Ústí n. O. 2 18
106. místo
UO0078 Barbora Filipová, Vysoké Mýto 8 16
UO0082 Renata Tauchmanová, Vysoké Mýto 2 16
UO0102 Petr Poldauf, Č. Třebová -1 16
UO0060 Michal Kolář, Ústí n. O. -4 16
110. místo
UO0083 Hana Ryantová, Vysoké Mýto 2 14
111. místo
UO0037 Pavel Stasiowski, Lanškroun 2 13
UO0022 Ivan Jetmar, Ústí n. O. -1 13
113. místo
UO0007 Oldřich Ezr ml., Rybník 0 12
114. místo
UO0059 Josef Novák, Pardubice 0 11
115. místo
UO0101 Tomáš Krsička, Č. Třebová -1 10
UO0028 Markéta Tesařová, Č. Třebová -4 10
117. místo
UO0021 Karel Dobroucký, Choceň 0 9
118. místo
UO0033 Josef Lejsek, Pardubice 5 7
UO0124 Květa Gabrielová, V. Mýto 0 7
120. místo
UO0006 Oldřich Ezr, Rybník 2 4
121. místo
UO0077 Filip Ryant, Vysoké Mýto -1 3
122. místo
UO0024 Michal Chládek, Výprachtice 0 2
UO0048 Hana Čečerová, Č. Třebová -1 2
124. místo
UO0087 Lukáš Rychtařík, Dobříkov 0 -1
125. místo
UO0125 Jiří Gabriel, V. Mýto 0 -8