Zastříleli si fotbalisté Lanškrouna, když zatížili konto Semanína pěti góly. Nedařilo se rezervě Ústí, která si přivezla porážku 0:3 z Morašic.

Verměřovice – Kunčina 1:2
Než se domácí stačili rozkoukat, prohrávali po dvou brankách Tlustoše 0:2. Verměřovičtí měli několik šancí, ale v první půli vyšli střelecky naprázdno. Po změně stran se prosadil pouze Sklenář, čímž zmírnil porážku na 1:2.
Fakta – branky: 59. Sklenář – 8. a 20. Tlustoš. ŽK: 4:3. Poločas: 0:2.

Sebranice – FC Jiskra 0:1
Hráči FC Jiskry sehráli zápas na umělé trávě v Litomyšli s velice houževnatým soupeřem. Sebraničtí nedarovali hostím ani píď volného prostoru. V první půli se toho příliš nedělo. Králičtí zkoušeli střelbu ze střední vzdálenosti, ale bezúspěšně. Po změně stran zatápěli obraně zejména Stolarik s Matoulkem. Rozhodnutí padlo v 76. minutě utkání. To podnikl výlet z pozice stopera velmi dobře hrající Ježek a tvrdou střelou z úhlu překonal brankáře Kysilku. Snaha domácího Klusoně vykopnout míč z branky skončila jeho zakončením pod břevno – 0:1.
Fakta – branka: 76. vlastní. Rozhodčí: Zita. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 0:0. FC Jiskra: Pasker – Stašák, Makar, Ježek, Halanič – Hinkelmann, Macko, Šmolík, Skoták (70. Nágl) – Dostál (46. Stolarik), Matoulek (89. Mlčůch).

Jablonné – Litomyšl B 2:2
Domácí se poprvé na jaře představili na svém stadionu, kde chtěli odčinit nepovedený výkon proti Semanínu. Byli to ale hosté, co byli od úvodních minut aktivnější. Jablonským scházela souhra ve středu pole, rychlonohým hráčům hostí naopak vše vycházelo. A dlouho se proto nečekalo na první branku. Hráči Litomyšle se uvolnili na levé straně, následovala křížná přihrávka a nabíhající Janoušek neměl problém uklidit míč do sítě – 0:1. Jablonné vyrovnalo krátce před půlhodinou hry. Z penalty se nemýlil Štruml – 1:1.
Do druhé půle vstoupili domácí o poznání lépe a vytvořili si několik šancí. Hlavička Beneše ovšem nenašla prostor mezi tyčemi. Z vedoucího gólu se tak radovali hosté v 78. minutě. Macháček mířil přesně k tyči. Jablonné se nevzdalo a tři minuty před koncem vyrovnalo. Solar převzal přihrávku od Ličky, zbavil se obránce a střelou mezi nohy překonal brankáře – 2:2.
Fakta – branky: Štruml, Solar – Janoušek, Macháček. Rozhodčí: Beneš. ŽK: 2:1. ČK: 1:0. Diváci: 170. Poločas: 1:1. Jablonné: Šlahora – Beneš (85. Kashalupa), Kyllar, L. Bednář (34. M. Fater), Tomek – Prokopec (80. Rada), V. Fater, Lička, Vaníček – Solar (88. Krejsa), Štruml.

Morašice – Ústí n. O. B 3:0
Ústečtí se potýkají s velkou marodkou, a tak k zápasu nastoupilo několik dorostenců. První poločas se odehrával převážně mezi oběma vápny, oboustranně bez větších šancí. Domácí však měli velkou příležitost, když po zbytečné strkanici ve vápně nařídil rozhodčí penaltu. Tu však domácí borec napálil jen do tyče. Přesto se hráči Morašic ještě v úvodní části radovali. V 35. minutě jim tomu napomohl školácky špatně vhozený aut Jiskry, čehož využil Škoda – 1:0. Ve druhé půli přidali domácí ještě dva góly a utkání ovládli.
Ústí n. O.: Salinger – Grunta, Repa, J. Novák, Záleský – Rejda, Vacek, Chasák (60. Flídr), P. Langer – Macek (75. Fikejz), M. Ráb (60. Donát).
Č. Třebová B – Polička B 2:1
Lanškroun B – Semanín 5:1