Žďár n. S. – Ústí n. O. 2:0
Také poslední přípravný zápas na hřišti účastníka MSFL odehráli hráči Jiskry za úmorného vedra. Ani v tomto utkání neměl trenér Jiskry kompletní kádr, když se musel obejít bez několika hráčů (Hudec, Tomášek, Kaláb, Rejda). Mač byl v poli vyrovnaný, domácí byli lepší v realizaci svých příležitostí, a proto zaslouženě vyhráli.
Na výborně připraveném trávníku se do první vážnější akce dostali hosté už v 5. minutě, kdy se v šestnáctce ocitl na chvilku nekrytý Vaňous, jenž však příležitost k ohrožení branky nevyužil. Domácí zahrozili v 11. minutě přímým kopem Michala, s nímž si bez problémů poradil gólman Novák. Rušno bylo o chvíli později, kdy nejprve Novák zmařil gólovou dorážku po rohovém kopu, následoval bleskový protiútok, v jehož koncovce se neprosadil na druhé straně Grepl. Snahu Žďáru vsítit vedoucí gól zmařil po půlhodině hry opět Novák, jeho zákrok po ráně Cipruše byl parádní. Vzápětí byl před vápnem faulován Felcman a po přímém kopu Vaňouse se vyznamenal i brankář domácích. V samotném závěru úvodní části se po několika nepřesných odkopech ústecké obrany dostal do šance Bureš a z bezprostřední blízkosti vstřelil gól do šatny – 1:0.
Po obrátce oba trenéři své sestavy řádně prostřídali, přesto se v extrémních podmínkách hrál bojovný a hlavně hodně běhavý fotbal. V 52. minutě se po centru aktivního Vaňouse zjevil na penaltě Nágl, ale vyloženou šanci mu zmařil střídající brankář Pometlo. Definitivní rozhodnutí přišlo o tři minuty později. Po rychlém protiútoku stačila obrana Jiskry odvrátit míč pouze na břevno a dobíhající Michal pohodlně skóroval – 2:0. Hráči Ústí se po tomto gólu snažili vstřelit kontaktní branku, dobře hrající obrana soupeře ale stála na pevných základech. Výjimkou byla situace ze 70. minuty, kdy po přihrávce Smejkala od zadní lajny netrefil Vaňous z otočky z deseti metrů branku. Ústecký kapitán byl blízko úspěchu i o chvilku později. Chytrým lobem se pokusil překvapit brankáře, chybělo mu však několik centimetrů.
Ústí: L. Novák – David, Felgr, P. Falta (57. M. Falta), Šebrle – Felcman, Brabec (62. Záleský), Nágl, Vaňous, Grepl (49. Smejkal) – R. Ráb (60. P. Langer).⋌ (js)