Ve skupině A zajížděl Zámrsk do Sezemic, které jsou na chvostu tabulky. Podobně jako minulý týden musel Zámrsk skóre otáčet, znovu se rozjel po přestávce. Dal dva rychlé góly, uklidnil se a po třetí brance bylo utkání rozhodnuto.

Vývoj utkání musela otáčet také králická Jiskra. V domácím prostředí před třemi stovkami diváků hostila poslední Dlouhou Loučku. Jistý sestupující nedal kůži lacino. Od deváté minuty vedl. Jiskra se prosadila až kolem půlhodiny hry, kdy dvěma góly stav překlopila na svou stranu. Od prvního hvizdu sudího po přestávce se ovšem Jiskra nadechla, hráči si vynutili převahu, kterou korunovali dalšími třemi brankami. Hosté ještě dvakrát snížili, ale na výhru domácích to vliv nemělo.

Úplně poslední body v sezoně se rozdělovaly v Horním Újezdu, neboť duel se Semanínem dospěl do pokutových kopů. První půle skončila 2:1 pro domácí, kteří věděli už před utkáním, že udrží I. B třídu. Už se zdálo, že si připíší všechny body, ale dvě minuty před koncem přišel zákrok v pokutovém území a Dvořák penaltu proměnil. V rozstřelu pak byli hosté úspěšnější.

Skupina A

Sezemice – Zámrsk 1:3. Branky: 34. Knaute – 55. z pen. a 78. Hovorka, 57. Csernyanszký. Rozhodčí: Mrkvička. ŽK: 3:2. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Zámrsk: Lorenc – R. Mudrich, R. Matoušek, Bálek, Csernyanszký (81. Paďour), T. Houžvička, Forgáč, Hovorka, D. Houžvička, Jiráský, Novotný.

Skupina B

FC Jiskra 2008 – Dlouhá Loučka 5:3. Branky: 28. z pen. Pařízek, 34. Pohanka, 51. a 63. Matoulek, 66. J. Ježek – 9. Kolísek, 78. Pospíšil, 84. Marván. Rozhodčí: Opletal. ŽK: 1:0. Diváci: 300. Poločas: 2:1. FC Jiskra 2008: Kalianko – Jireš, Pařízek, Pohanka, J. Ježek, Dušek, M. Ježek (37. Loufek), Paulus (65. Skoták), Vyšohlíd (65. Halanič), Matoulek (70. Bula), Koreň (70. Malý).

Horní Újezd – Semanín 2:2, penalty 3:4. Branky: 4. R. Prokop, 42. Svatoš – 21. Nešický, 88. z pen. Dvořák. Rozhodčí: Klír. ŽK: 3:1. Diváci: 150. Poločas: 2:1. Semanín: Šenkýř – Mazal, Kovář, Nešický, Hajdari, Bednár (46. Zadražil), Šimek, Dvořák, Tomeš, Švihálek, Votřel (87. Špatenka).