Albrechtice – D. Čermná 2:1
Fakta – branky: Kollert, Rek – Faltus. ŽK: 2:2. Poločas: 0:1.

Kerhartice – Lichkov 1:0
V utkání nebylo vůbec znát postavení obou celků v tabulce. Domácím se nedařilo jako v předešlých zápasech a o výsledku utkání tak rozhodla krásná střela Procházky z 72. minuty.
Fakta – branky: Procházka. Rozhodčí: Lukes. ŽK: 1:2. Diváci: 70. Poločas: 0:0.

Němčice – Libchavy B 0:1
Němčice si porážkou samy zkomplikovaly postup ze druhého místa do okresní dvojky.
Fakta – branky: vlastní. ČK: 0:1. Diváci: 80.

8. Lichkov 13 5 0 8 16: 32 15

Program závěrečného kola: čtvrtek: Libchavy B – Ústí nad Orlicí C (18.00). Sobota: Mistrovice – Němčice, Dolní Čermná – Kerhartice (oba 16.00), Lichkov – Albrechtice (16.30).

O umístění

Dlouhoňovice – Žichlínek B 2:2 penalty 7:6
Fakta – branky: Drhlík z penalty, Hynek – Antfeist, Doleček. Rozhodčí: Diblík. ŽK: 2:0. Diváci: 80. Poločas: 0:1.

Klášterec n. O. – Jehnědí 1:3
Vyjma prvních deseti minut byli hosté lepším a fotbalovějším celkem. První branku vstřelili z pokutového kopu, druhou pak po pěkné ráně z dálky. Klášterečtí ještě do poločasu snížili, ale po přestávce Jehnědí utkání rozhodlo.
Fakta – branky: P. Fišer – Zachař 2, Šeda. Rozhodčí: Najman. ŽK: 1:0. Diváci: 100. Poločas: 1:2.

Kunvald – D. Třešňovec 6:1
Fakta – branky: V. Kopecký 2, Křen 2, D. Krejsa, O. Krejsa – Kerhát z penalty. Rozhodčí: Serbousek. Bez karet. Diváci: 80.

Helvíkovice – Luková 1:1 penalty 4:3
Fakta – branky: P. Maleček – Kyral. Rozhodčí: Kerhát. Bez karet. Poločas: 0:1.

1. Kunvald 13 8 2 3 34: 19 27
2. Luková 13 8 1 4 27: 21 25
3. Klášterec n. O. 13 7 2 4 34: 25 23
4. Helvíkovice 13 5 4 4 24: 26 23
5. Dolní Třešňovec 13 5 4 4 27: 27 22
6. Jehnědí 13 5 3 5 23: 22 20