Němčice – Zálší 0:0. První poločas se odehrával převážně ve středu pole. Ve druhé půli byly Němčice lepší, ale první šanci měli hosté. V 60. min. totiž nastřelil z přímého kopu Najman břevno. Poté se rozjel i domácí celek, jenže ze třech velkých šancí vytěžil pouze tyč nastřelenou pět minut před koncem. Fakta – Diváků: 50.

Albrechtice B – Tatenice B 1:3. Po oboustranně vyrovnaném utkání rozhodly individuální chyby domácích hráčů. Fakta – Rozhodčí: Šejna. ŽK: 1:3. Diváků: 70. Poločas: 1:1.

D. Dobrouč B – Klášterec 0:4. Domácím se nedařilo a bojovnější hosté zaslouženě zvítězili. Fakta – branky: Bartoš, Sabata, vlastní, Honzák. Rozhodčí: Špaček ml. ŽK: 1:1. Diváků: 80. Poločas: 0:3.

Lichkov – Verměřovice B 3:0. Lichkov byl od začátku při chuti, v 5. min. nastřelil Bednář tyč, v 7. min. neudržel brankář Verměřovic Hofman střelu Šveráka, kterou Gerža dorazil do prázdné branky – 1:0. Ve 27. min. neuznal rozhodčí gól Gerži, po jehož vsítění došlo ke zranění brankáře Verměřovic. Nahradil jej hráč z pole Formánek. Ten ve 41. min. neudržel střelu Bednáře z přímého kopu a pro Geržu to byla opět snadná dorážka – 2:0. Ve druhém poločase již nebyla převaha domácího mužstva tak výrazná, přesto Lichkov zvýšil Hrdinou na 3:0. Fakta – branky: Gerža 2, Hrdina. Rozhodčí: Kollář. Bez karet. Diváků: 100. Poločas: 2:0.