OP II

Těchonín –  Sloupnice 2:3 (0:2)

Fakta – branky: Kroczak, Špaček – Černý 2, Štarman. Rozhodčí: Jačisko. ŽK: 1:2. Diváci: 90.

Dobříkov B – Kunvald 1:1 PK 1:2

Fotbal nevalné úrovně. V prvním poločase se po trestném kopu ujali hosté vedení. Ve druhé půli vyrovnal Jan Horníček na 1:1. V penaltovém rozstřelu byli šťastnější hosté. Fakta – branky: J. Horníček – Kucej. Rozhodčí: Seidl. ŽK: 1:3. Diváci: 60.

Tatenice – Č. Heřmanice 5:1 (2:1)

Utkání bylo ze začátku vyrovnané. Poté se ale více prosadili domácí a do poločasu se ujali vedení 2:1. Ve druhé půli přidali domácí další tři branky a zaslouženě zvítězili. Fakta – branky: M. Tareš, D. Tareš, R. Soukop, P. Soukop, Čák – Kysilka. Rozhodčí: Krajčí. ŽK: 1:1. Diváci: 250.

Dolní Dobrouč – Brandýs 2:0 (1:0)

Utkání bylo na obou stranách plné nepřesností. Domácí rozhodli zápas dvěma góly. Ke konci utkání chtěli hosté utkání zdramatizovat. Šance ale zmařil dobře chytající Mačát v domácí brance. Fakta – branky: Švercl 2. Rozhodčí: Jakubec. ŽK: 2:5. Diváci: 100.

Sruby – Řetová 1:1 (PK 7:6)

Do utkání vstoupili domácí tlakem a vytvořili si několik slibných gólových příležitostí. Prosadit se ale nepodařilo ani Růžičkovi po nastřelení tyče hostující brány. Tým Řetové hrozil z brejkových situací, ve kterých využíval dva rychlé a hbité útočníky. Závěr první půle vyšel domácím, když se ve vápně prosadil agilně hrající Jiráský – 1:0.

Ve druhém poločase se obraz hry otočil a míč měli více na kopačkách hosté. Domácí se i tak dostávali tváři v tvář gólmanovi Habrmanovi, ale ten svými excelentními zákroky nenechal protihráče vyniknout. A tak se v závěru, když už docházely domácím síly, prosadili hosté a utkání skončilo zaslouženou remízou 1:1. V penaltovém rozstřelu byli šťastnější domácí hráči, když zvítězili 7:6. Fakta – rozhodčí: Dvořák. ŽK 0:1. Diváci: 165.

Sopotnice – Králíky/Č. Voda B 5:2 (3:2)

Už ve třetí minutě vedli hosté 1:0. Domácím se podařilo stav vyrovnat. Po devíti minutách utkání už byl stav 2:2. Poté se utkání vyrovnalo a za mírné převahy domácích skončil poločas 3:2. Druhý poločas byl zcela v režii domácích, když postupně zvýšili na konečných 5:2. Fakta – rozhodčí: Pecza. ŽK: 4:3.

Jablonné n. O. –  Mistrovice 6:2 (2:2)

První poločas derby se nesl v nervózním duchu. Do kabin odcházela mužstva za vyrovnaného stavu 2:2. Do druhé půle nastoupili domácí jako vyměnění, o čemž svědčí dvanáct akcí proti jedné akci hostů. K dobrému zápasu přispěli také skvěle pískající rozhodčí. Fakta – branky: Štruml, Vaníček, Čermák, Solar 3 – Matějka, Stejskal. Rozhodčí: Chadima. ŽK: 3:2. Diváci: 350.

OP III

Boříkovice – Albrechtice 1:3 (0:1)

Hosté byli aktivnější a několikrát musel z brány vyběhnout gólman Saňák. Vážnější šance se stovka fanoušků dočkala až ve 25. minutě, ale gólman Saňák vyrazil míč na roh. Ve 34. minutě se skóre změnilo, když Tilman rozehrál přímý volný kop, míč propadl až na Koutného, který křížnou ranou nedal domácímu Saňákovi šanci – 0:1.

Po bouřce v kabině vlétli do druhého poločas aktivněji domácí, a po centru Kylara trefil Martin Šponar tyčku. Ani Albrechtice se nenechaly zahanbit. Samostatný únik jejich útočníka musel řešit až Saňák. O minutu později byl na střelu Davida Kollerta krátký a Albrechtice vedly už 2:0. Po gólu byl z lavičky hostí vykázán za urážku rozhodčího trenér Milan Kobza a v 53. minutě za stejný prohřešek kapitán hostí Jiří Kollert. Po vyloučení se do tlaku dostávaly stále více Boříkovice. V 76. minutě se domácí dočkali. V závaru ve vápně se nejlépe zorientoval Dušek a střelou k tyči se nemýlil – 1:2. Domácí vrhli veškerou sílu do útoku, v poslední minutě byl ve vápně i gólman Saňák, ale po rohu se k odraženému míči dostal Faltus a střelou z půlky do prázdné brány uzavřel skóre na 1:3. Fakta – branky: Dušek- Koutný, Kollert, Faltus. Rozhodčí: Budina. ŽK: 3:2. ČK: 0:1 (Kollert) + trenér Milan Kobza vykázán z lavičky. Diváci: 100.

Dolní Čermná – Luková 0:0 PK 0:1

Domácí borci chtěli utkání vyhrát. Vytvořili si šance, které by pokryly dvě utkání, ale ani jednu neproměnili. V penaltovém rozstřelu byli šťastnější hosté. Fakta – rozhodčí: Hejl. ŽK: 2:2. Diváci: 80.

Kerhartice A – Helvíkovice  2:0 (1:0)

V přímém souboji o druhé místo v tabulce byli šťastnější domácí. Fakta – branky: Váně 2. Rozhodčí: Ropek. Diváci: 70.

Klášterec – Králíky/Č. Voda C 2:1 (2:1)

Z počátku se týmy oťukávaly. Po patnácti minutách zatlačili hosté domácí k jejich bráně a výsledkem byl první gól. Zanedlouho ale Klášterec díky Křenovi stav utkání vyrovnal. Ve 36. minutě proměnil na 2:1 po faulu ve vápně nařízenou penaltu Franěk. Druhý poločas mnoho vzruchu nepřinesl mimo několika šancí domácích a psa, který vběhl na hřiště a dožadoval se míče od domácího brankáře. Fakta – branky: Křen, Franěk (pen) – Pařízek. Rozhodčí: Depeš. ŽK: 2:3. Diváci: 150.

Dolní Třešňovec – Rybník 1:1 PK: 3:4

Fakta – branky: Moravec – Tareš. Rozhodčí: Resler. ŽK: 1:0. Diváci: 70.

OP IV

Jehnědí – Žichlínek 1:4 (1:2)

Domácím se podařilo vstřelit branku hned v první minutě. Poté si vypracovali několik šancí, které ale neproměnili. Hosté v závěru poločasu otočili výsledek dvěma brankami na 1:2. Ve druhé půli, která byla vyrovnaná, hosté své šance proměnili a domácí ne. Fakta – branky: Vokál – Štarman 2, Pánek, Fibikar. Rozhodčí: Chadima. ŽK: 1:1. Diváci: 60.

Lichkov – Řetová B 8:0 (3:0)

Rezervní tým Řetové se z počátku zápasu snažil  o rovnocennou partii, do kolen ho však poslaly tři obdržené góly. Ve druhém poločase se již hosté nezmohli na vážnější odpor a často jen přihlíželi, jak jim domácí zasazují další údery a vylepšují si celkové skóre. Lichkov tak soupeři vrátil podzimní porážku 0:2 i s úroky. Fakta – branky: Kreusel 2, M. Gerža 2, L. Gerža 2, Konopka, Bula. Rozhodčí: Šejna. ŽK: 2:3. Diváci: 80

Libchavy B – Verměřovice B 6:1 (2:1)

Hosté stačili domácím jen ze začátku. Celé utkání probíhalo za stálé převahy domácích. Fakta – branky: Lžíčař 2 (1 z pen.), Martinec, Horský, Špína, Paukrt – Jirous. Rozhodčí: Laštůvka. ŽK: 2:2. Diváci: 60.

Kerhartice B – Němčice 4:0 (1:0)

Domácí potvrdili roli favorita a soupeře jasně přehráli. Fakta – branky: Kopeček ml., Onderka, D. Martinec, Kalousek. Rozhodčí: Kolář. ŽK: 0:1. Diváci: 50.